Şimdi Ara

ARTES SERVİS BECERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iki hafta kadar önce artes Q812 mi şişen pilin degisimi icin servisine verdim şirinevlerde.neyse pil ve arka kapagi 70 tl bedel ile yaptirdim.tableti geri aldim aldigim gün dokunmatik ekranin orta kismi boydan boya calismaz hale geldi.bende tekrar servise verdim dedimki bunun ekrani calismiyor servise vermeden önce çalisiyordu belliki bir halt yemisler

.
    tahmin edeceginiz gibi oradaki bilmem ne mühendisi veya kendini muhendis zanneden ismi bende sakli şahıs tabletin geldiginde darbeli oldugunu dolayisi ile ekranin degismesi gerektigini 120 tlde ücreti oldugunu söyledi.bende madem bu ekran bozuktu neden o gun yapmadiniz dedim kaldiki ekran zaten sikintisiz çalisiyordu.belliki bir halt yediniz bunda dedim.(( bu arada bu sahisla telefonda görüsüyorum tableti benim islerimin yogunlugundan hanım götürüp getiriyor )) tabi yaptirmadan geri aldim cihazi.

ve gelelim sonuca isim geregi bu islerden anlarim biraz neyse tableti söktüm baktimki ekrana giden kablolari yerine takmamislar bildigin lambur lumbur toparlamislar. tabi takinca düzeldi cihaz.birde utanmadan sikilmadan kendi hatalari icin benden 120 tl daha talep ediyorlar.
    hey gidi artesteknik bu forumdada yaziyorsun .ben sizinle öyle bir ugraşırımki ama buna degmezsiniz

sonuc olarak arkadaslar uyanik olun bunlara para kaptirmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzazgin -- 25 Ekim 2015; 18:59:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.