Şimdi Ara

VATAN'DA LG 25' 25UM57 Ultra Wide IPS LED Gaming Monitör 579 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
4
Favori
8.039
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kalfatt

Burda ürünün TR deki ilk kullanıcısı var. Evet yukardan aşağı küçük fakat boyutları 20-21" arasında. genişlik 24" 1080p monitörümden daha geniş. sonuç olarak oran 25" ve parasını sonuna kadar hak eden bir ürün. Böyle güzel bir paneli bu fiyata bulabilceğini sanan varsa güzel hayal görüyor. Bu fiyata 1 dakika düşünmeden sipariş ederdim çünkü daha fazlasını verip amazondan sipariş etmiştim. İhtiyacı olan varsa hiç düşünmesin. Zevki paha biçilmez. Destekli oyunlarda ayrı bir güzel oluyor. Renkler muhteşem!

http://urun.n11.com/monitor-ve-ekran/215-asus-vx229h-ips-1920x1080-5ms-2xhdmivgamm3-yil-garanti-P43493369?cid=800101&utm_source=rtg_criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=criteo_genel&utm_content=102_210_3071&utm_term=web_product

HOCAM yukarıdakı urune kafayı takmıstım bunu sıpars verıcektım ozellıkle cerceve yok gıbı cok şık bır monıtor fıyat da ındırımlerle 500 tl gelecek

ama sızın aldgınız yanı soz konusu olan monıtor kafamı karıstırdı

oyun hıc oynamayan bana tafsıyenız ne olur

fılm ızlemem sanırım 55 ınc tv almıstım fılmlerı onda ızlıyorum

• 144hz degilmis... Cop

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

quote:

Orijinalden alıntı: kalfatt

Burda ürünün TR deki ilk kullanıcısı var. Evet yukardan aşağı küçük fakat boyutları 20-21" arasında. genişlik 24" 1080p monitörümden daha geniş. sonuç olarak oran 25" ve parasını sonuna kadar hak eden bir ürün. Böyle güzel bir paneli bu fiyata bulabilceğini sanan varsa güzel hayal görüyor. Bu fiyata 1 dakika düşünmeden sipariş ederdim çünkü daha fazlasını verip amazondan sipariş etmiştim. İhtiyacı olan varsa hiç düşünmesin. Zevki paha biçilmez. Destekli oyunlarda ayrı bir güzel oluyor. Renkler muhteşem!

http://urun.n11.com/monitor-ve-ekran/215-asus-vx229h-ips-1920x1080-5ms-2xhdmivgamm3-yil-garanti-P43493369?cid=800101&utm_source=rtg_criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=criteo_genel&utm_content=102_210_3071&utm_term=web_product

HOCAM yukarıdakı urune kafayı takmıstım bunu sıpars verıcektım ozellıkle cerceve yok gıbı cok şık bır monıtor fıyat da ındırımlerle 500 tl gelecek

ama sızın aldgınız yanı soz konusu olan monıtor kafamı karıstırdı

oyun hıc oynamayan bana tafsıyenız ne olur

fılm ızlemem sanırım 55 ınc tv almıstım fılmlerı onda ızlıyorum

o çerçevesiz evet ama çerçeve kendi içinde. çerçeve yerine camı büyütüp koyuyolar ve buda herhangi bir darbede bütün ekranın kırılması anlamına geliyor. görüntü karşılaştırmasımı istiyosun? oyun oynamıyosan sadece şunu söliycem 21:9 oranında daha önce film izledin mi? izlemediysen izleediğinde olayı anlıycaksın öyle sadece alt üst kenarlar kayyboluyo değil olay. Tamamen filmin içine akıyosun hele bluray felansa... sana tavsiyem 29" veya 32" olanlara yönelmen para varsa devam ama yoksa 25" olanı fp olarak şuan en üst monitördür

• Mağazada 25" ve 29" modelleri yanyana koyup inceledim, iki katı fiyat vermeye kesinlinlikle değmez, ha 150-200 lira fiyat farkı olsa anlarım. Bence 25" bu rakama satılıyorken 29" almak pek anlamlı değil. 34" olanı görmediğim için bir fikrim yok fakat fiyatları 3k' dan fazla. Bence bu modellerin fiyatlamasında bir gariplik var, 25" modeli baz alırsak diğerleri çok pahalı oluyor, 34" modeli baz alırsak da 25" olan çok ucuz kalıyor.

• 5ms tepki süreli gaming monitör? kalsın.
  • Ofis kullanımı için almayı düşünüyorum. Film ve oyun için kullanılmayacak.

21:9 oranlı bu fiyat seviyesinde başka monitör var mı önereceğiniz ?

Biraz bakındım, pek alternatif yok gibi. Daha büyük onları var ama he çok pahalılar hem de bana küçük ama çok şey gösteren monitör lazım.

• Görüntü alanı olarak çok tatminkar, aynı anda 2 sayfa da çalışabilirsiniz rahatlıkla.

• quote:

Orijinalden alıntı: allaturca89

Görüntü alanı olarak çok tatminkar, aynı anda 2 sayfa da çalışabilirsiniz rahatlıkla.

Yakın bir Vatan mağazasında bu monitöre yakından baktım.
    Ultrawide olduğu için gerçekten yüksekliği 15" monitör gibi duruyor ve diğer 16:9 oranlı normal 23" ekranlara göre küçük gözüküyor.

Ben yine de bu fiyat aralığında başka model göremediğim için Vatan internetten sipariş verdim.
    Ofis kullanımı için beğeneceğimi düşünüyorum.
    Birkaç güne gelir, sonra yorumlarımı paylaşırım unutmazsam.
  • Amazonda babalar gibi full hd acer 24 inc monitör 470 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: signore

quote:

Görüntü alanı olarak çok tatminkar, aynı anda 2 sayfa da çalışabilirsiniz rahatlıkla.

Yakın bir Vatan mağazasında bu monitöre yakından baktım.
    Ultrawide olduğu için gerçekten yüksekliği 15" monitör gibi duruyor ve diğer 16:9 oranlı normal 23" ekranlara göre küçük gözüküyor.

Ben yine de bu fiyat aralığında başka model göremediğim için Vatan internetten sipariş verdim.
    Ofis kullanımı için beğeneceğimi düşünüyorum.
    Birkaç güne gelir, sonra yorumlarımı paylaşırım unutmazsam.

15'' kadar küçük değil hocam, 21'' ile aynı. Mağazada küçük gibi gelmiştir gözünüze.

• quote:

15'' kadar küçük değil hocam, 21'' ile aynı. Mağazada küçük gibi gelmiştir gözünüze.

Monitor geldi. Tek kelimeyle whoooaaaaa

Ofis kullanımı için harika oldu. Laptop ekranım da güzel 1920x1080 IPS ekran hatta görüntü kalitesi bu monitörden daha iyidir ama 25" 2560x1080 çözünürlük çok iyi oldu.

Oyun için bilmem ama ofis kullanımı için dört dörtlükmüş. Düşündüğüm gibi küçük de gözükmüyor. Bundan büyüğü zaten ofis kullanımı için gereksiz ve büyük kaçar.

• signore kullanıcısına yanıt
    Ben de ofise almayı düşünüyorum. Hangi programları kullanıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 34 inç modeli de var bu ürünün...
  • Bu 2-3 monitör kullananlar ne için kullanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kepenk

Ben de ofise almayı düşünüyorum. Hangi programları kullanıyorsunuz?

Sormanızın özel bir nedeni var mı ? Normal Microsoft Office, Autocad, Photoshop ama genel olarak yanyana iki monitor gibi düşünün.
    Çözünürlüğün yüksek olması, 21:9 oranlı olması hem kibar hem kullanışlı olmasını sağlıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: yigitkerem
    34 inç modeli de var bu ürünün...

Evet, 29" modeli de var.

quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN A.
    Bu 2-3 monitör kullananlar ne için kullanıyor?

https://www.google.com.tr/search?q=3+monitor+setup+gaming&espv=2&biw=1923&bih=796&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIzuzW7f-KyQIV57NyCh3xjwKD

• quote:

Orijinalden alıntı: yigitkerem

http://urun.n11.com/monitor-ve-ekran/lg-34um67-2560x1080-219-ultra-genis-oyun-monitoru-P81710761

Tek ekranda aynı anda 4 ekrana kadar bölebiliyor.

Aynı özellik 25um57'nin kutusunda da yazıyor.

• 21:9 olan serinin tamamında var sanırım. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam uygulama yükleyerek apple bilgisayarlarda 8 e kadar bölünebiliyor. Ya da tek ekrana 2 farklı kaynak bağlanabiliyor. Mesela yarısında güvenlik kamerasını izlerken, aynı ekranın diğer yarısında ofis işlerinizi yapabilirsiniz.
  • signore kullanıcısına yanıt
    Hemen hemen aynı programları kullanıyoruz. Peki renkler nasıl? Ben de notebook bağlayacağım. İki kaynağı bağlayınca yanyana kullanabiliyormuyuz? Nokta aralığı nasıl? Siz notebooğumun ekranı daha iyi deyince biraz moralim bozuldu doğrusu, bugün-yarın almayı düşünüyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kepenk

Hemen hemen aynı programları kullanıyoruz. Peki renkler nasıl? Ben de notebook bağlayacağım. İki kaynağı bağlayınca yanyana kullanabiliyormuyuz? Nokta aralığı nasıl? Siz notebooğumun ekranı daha iyi deyince biraz moralim bozuldu doğrusu, bugün-yarın almayı düşünüyordum.

Bunun nedeni benim notebook ekranımın çok iyi olması. Samsung Ativ 8 serisi IPS, fiyatı 3 bin tl üzeri. Hatta Asus'un Nj550 serisinden de iyi.

Yoksa bu monitör de gayet güzel, aratmıyor. Renkleri ve nokta aralığı da iyi.

Evet Yanyana kullanılabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi signore -- 14 Kasım 2015; 15:37:28 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.