Şimdi Ara

TR Serveri Script Efsaneleri (Yeni Videolar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi kaç saat önce tr sunucusunda ranked atarken başımıza böyle bişey geldi video ya aldım

script kullanan kişi : Tuvterl361 ' dır lütfen bu durumdan rahatsız olan varsa ticket atsın.

https://www.youtube.com/watch?v=oFW-9-hUz70

Bu gece de üst üste 2 oyunda script denk getirerek rekora koşuyoruz arkadaşlar

Bu Ryze =https://www.youtube.com/watch?v=aZRLfxqchVs
    Bu Xerath =https://www.youtube.com/watch?v=fR9iVONs2QQ

şimdi kalkıp bunlarada script değil diyen olcak hadi bakalım denk geldikce koyucam abi insanlar bişeylerin farkına varsın diye seri tarzında bişey yapıcam

Ryze ile olan konusma capsleri ( bana fakerin videosunu örnek gösteriyor... ) attığı videohttps://www.youtube.com/watch?v=_Qtin77xroQ

TR Serveri Script Efsaneleri (Yeni Videolar) TR Serveri Script Efsaneleri (Yeni Videolar)[album]
     TR Serveri Script Efsaneleri (Yeni Videolar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkumbagTutu -- 26 Ekim 2015; 4:24:22 >

• Harbiden kullanıyor. Baya da belli ediyor. Umarım ban yer.

Bu arada sonlardaki Jinx ultisini göre göre base atmayı durdurmadın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pisagor

Harbiden kullanıyor. Baya da belli ediyor. Umarım ban yer.

Bu arada sonlardaki Jinx ultisini göre göre base atmayı durdurmadın.
    bu tiplerle uğraşmak için nau mainledim yemin ediyorum tr serverı temizlenmicek işin kötü yanı euwestte böyle bu oyunda soloq bitmiş durumda anca challenger master seviyesinde olmanız lazım ki temiz oyunlar dönsün yada scriptçi kolay kolay oyun taşıyamazsın o eloda değilsenizde scriptçiler yüzünden çıkamıyosunuz zaten diamond 3 den 5 e 1 gecede eridim script premade yüzünden
  • Lig ne?
  • o an videodan da fark edildiği üzere aşırı tilt durumdaydık oyun odağım eksilere falan indi sen söyleyince tekrar izledim haklısın ama araştırdım gece baya script lerin coğunda otomatik ulti olayı varmış yani zaten adamin kullandığı ap acık ortada ban yiceğini falan sanmıyorum 4 5 kişi ticket attik beklicez bakalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkumbagTutu

o an videodan da fark edildiği üzere aşırı tilt durumdaydık oyun odağım eksilere falan indi sen söyleyince tekrar izledim haklısın ama araştırdım gece baya script lerin coğunda otomatik ulti olayı varmış yani zaten adamin kullandığı ap acık ortada ban yiceğini falan sanmıyorum 4 5 kişi ticket attik beklicez bakalim
    ticket yolladım banlanır umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mânâlùx Râpérâ

ticket yolladım banlanır umarım

Alıntıları Göster
    adam brand e nasıl suç atıyor bide. Allahın yüzsüzü sivir ultisini e ile kaçırmışmışda bilmemneymişte o da script bu da script yaşı 11-12 falandır heralde ticket atın gitsin

• Viktor to Viktory kullanıcısına yanıt
    Birde ''Jinx harikasın süper oynuyorsun'' diyen takım arkadaşları da var.
  • "Helal olsun jinx kardeşim"

-Lee Sin 2015
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynxou

Sorma ya benim karşıma gelseydi oyunu 2 kere bırakırdım. İyi ki kurtardım kendimi şu toxic playlerlardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viktor to Viktory

quote:

Orijinalden alıntı: Lynxou

Sorma ya benim karşıma gelseydi oyunu 2 kere bırakırdım. İyi ki kurtardım kendimi şu toxic playlerlardan.

Alıntıları Göster
    14.53 :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kataffaz

14.53 :)

Alıntıları Göster
    Yakında script saçmalığının mantığını videoya çekmeyi düşünüyorum. Bu kullandığım anlamına gelmiyor sadece fazla araştırdığım için bi şekilde buldum ve kendi arkadaşlarımla denedim. Çoğunuzun sandığının aksine script dediğimiz şey skillden kaçmakla bitmiyor. Her şeyi kendisi yapıyor. Skill arası delay ayarı var 0 a çekiyorsun ryze la 1 sn içinde 2 defa skill seti boşaltıyorsun. Ve yine farkedemediğiniz scriptler o kadar çok var ki. Burada programın adını vermeyeceğim. Evade ve ezevade diye skill dodge layan 2 assembly var. Bunlardan birisi görüşsüz bölgeden gelen skilleri dahi 90 derecelik dönüşlerle dodgeleyebiliyor. Diğeri insancıl olarak dodgeliyor ve aynı zamanda bu assemblynin modlaro var smooth ve very smooth. Very smooth ta çoğu skillden kaçarken göze batmıyor. Ama bir evade kadar da skillerden kaçamıyor. Yine jinx gibi global ultisi olan karakterler için mevcut baseult3 diye bir assembly var bu assembly siz base atarken süre tutmaya başlıyor program sizin konumunuza göre ultinin varış süresini hesaplayıp tam zamanında base ye ulti atıyor. İroniktir ki aynı sitede anti base ulti diye bir assembly var bu assembly ise base ye scriptler tarafından gelen ultilerden kaçıyor :) . Çok fazla ayrıntı var bunları bayadır araştırıyorum. Ama şunu belirtmek isterim hiç bir oyunumda kullanmadım kullanmam da. Haksızlık yapılmasından nefret ediyorum. Karşıma gelen bazı hileli arkadaşlar yüzünden bunları araştırmaya başladım ve edindiğim bilgileri kendi menfaatim için kullanmadım. Piyasayada şuanda 4-5 farklı program mevcut. Bunlardan 2 tanesinin kendine özel dili varken kalan 2 si c# dilini kullanıyor. Ve bu da geliştirmeye olanak sağlıyor. Şöyle ki bir yazılımcı arkadaş çok hafif düşününce paralı assembly ler yazıyor ve para kazanıyor. Video da program adlarını göstermek ile göstermemek arasında tereddütteyim ama sanırım göstermeyeceğim. Kötü niyetli arkadaşlara reklamcılık gibi olmasını istemem. Bu arada c# diliyle yazılmış programı kullanan bir arkadaşa denk gelirseniz hiç bir zaman güvende olmadıgınızı bilin. Çünkü o sizin attığınız wardları, en son göründüğünüz yeri, kesmeye başladığınız baron ve drake yi vs. vs. biliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Morgoth Draqe

Yakında script saçmalığının mantığını videoya çekmeyi düşünüyorum. Bu kullandığım anlamına gelmiyor sadece fazla araştırdığım için bi şekilde buldum ve kendi arkadaşlarımla denedim. Çoğunuzun sandığının aksine script dediğimiz şey skillden kaçmakla bitmiyor. Her şeyi kendisi yapıyor. Skill arası delay ayarı var 0 a çekiyorsun ryze la 1 sn içinde 2 defa skill seti boşaltıyorsun. Ve yine farkedemediğiniz scriptler o kadar çok var ki. Burada programın adını vermeyeceğim. Evade ve ezevade diye skill dodge layan 2 assembly var. Bunlardan birisi görüşsüz bölgeden gelen skilleri dahi 90 derecelik dönüşlerle dodgeleyebiliyor. Diğeri insancıl olarak dodgeliyor ve aynı zamanda bu assemblynin modlaro var smooth ve very smooth. Very smooth ta çoğu skillden kaçarken göze batmıyor. Ama bir evade kadar da skillerden kaçamıyor. Yine jinx gibi global ultisi olan karakterler için mevcut baseult3 diye bir assembly var bu assembly siz base atarken süre tutmaya başlıyor program sizin konumunuza göre ultinin varış süresini hesaplayıp tam zamanında base ye ulti atıyor. İroniktir ki aynı sitede anti base ulti diye bir assembly var bu assembly ise base ye scriptler tarafından gelen ultilerden kaçıyor :) . Çok fazla ayrıntı var bunları bayadır araştırıyorum. Ama şunu belirtmek isterim hiç bir oyunumda kullanmadım kullanmam da. Haksızlık yapılmasından nefret ediyorum. Karşıma gelen bazı hileli arkadaşlar yüzünden bunları araştırmaya başladım ve edindiğim bilgileri kendi menfaatim için kullanmadım. Piyasayada şuanda 4-5 farklı program mevcut. Bunlardan 2 tanesinin kendine özel dili varken kalan 2 si c# dilini kullanıyor. Ve bu da geliştirmeye olanak sağlıyor. Şöyle ki bir yazılımcı arkadaş çok hafif düşününce paralı assembly ler yazıyor ve para kazanıyor. Video da program adlarını göstermek ile göstermemek arasında tereddütteyim ama sanırım göstermeyeceğim. Kötü niyetli arkadaşlara reklamcılık gibi olmasını istemem. Bu arada c# diliyle yazılmış programı kullanan bir arkadaşa denk gelirseniz hiç bir zaman güvende olmadıgınızı bilin. Çünkü o sizin attığınız wardları, en son göründüğünüz yeri, kesmeye başladığınız baron ve drake yi vs. vs. biliyor.

Alıntıları Göster
    Dk 3 e kadar izledim script ne hali vardı anlayamadım ama 3.23 fena kaçmış elo düşükse script.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bluetazy.

Bu yazdıklarını okuyunca oyunu silesim geldi yoksa beni her ezen script mi diye düşünüyorum şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: Pingu

Dk 3 e kadar izledim script ne hali vardı anlayamadım ama 3.23 fena kaçmış elo düşükse script.

Alıntıları Göster
    beyler bu adam script ama üzülmeyin diamonda böyle adamlarla dolu.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_111206112/f_//tm.htm#111231408 ;

Şu konudaki eleman için de ticket atın arkadaşlar.
  • nuriboyka N kullanıcısına yanıt
    Oyunda ranked girmeyeli uzun zaman oldu çünkü scriptin ne oldugunu bilen için çok çekilmez bir hale geliyor ne kadar düzgün kullansada yani düzgünden kasıt farkettirmese de iyi bir gözlemci anlayıp çıldırabiliyor. Oyunda sadece arkadaşlarla aram falan giriyorum artık. Dia ligi de dahil her 2 oyununuzdan 1 isinde script geldiğini bilin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgoth Draqe

Oyunda ranked girmeyeli uzun zaman oldu çünkü scriptin ne oldugunu bilen için çok çekilmez bir hale geliyor ne kadar düzgün kullansada yani düzgünden kasıt farkettirmese de iyi bir gözlemci anlayıp çıldırabiliyor. Oyunda sadece arkadaşlarla aram falan giriyorum artık. Dia ligi de dahil her 2 oyununuzdan 1 isinde script geldiğini bilin.
    ahaha adam emeğiyle ezmiş hala script diyenler var
    blok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuriboyka

quote:

Orijinalden alıntı: Bluetazy.

Bu yazdıklarını okuyunca oyunu silesim geldi yoksa beni her ezen script mi diye düşünüyorum şuan

Alıntıları Göster
    Humanizer açar insan ayıp ya

• Sövmem normal mi hele o lee sine
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.