Şimdi Ara

TR Serveri Script Efsaneleri (Yeni Videolar) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sezon sonu scriptle eloboost. serverda eloboosterlarda çöp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreakLoL -- 25 Ekim 2015; 17:55:09 >
  • Yalnız ''xerath script'' videosunda 2:52 de arkadaşın da script kullandığını söylüyor aynı tepkileri ona da göster bir zahmet
  • xerath bana kalırsa script falan değil. Senin kaçtığın yerler çok sabit adamda çözmüş hep aynı tip atıyor
  • Xerath script humanizer acmis gibi.
    Ryze o kadar belli ki zaten.daha acar acmaz anladim macro falan degil xd script

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emr089 kullanıcısına yanıt
    kıllatıyo olduğunu anlamadın sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkumbagTutu

kıllatıyo olduğunu anlamadın sanırım?

* " Kanka benim script yaptığım 7 oyun var anca 1 win alabildik" diyor arkadaşın, sen de öksürüyosun " Ne oldu" diye sorunca da "olum kayıttayım küfür falan etmeyin" diye cevap veriyorsun.

* Diyecek başka bişey yok.
  • ben de böyle jinx oynuyorum ben de mi scriptim yani? sadece 2 dk izledim anladığım kadarıyla script değil. ryze ise kesinlikle script değil eminim bundan
  • http://forum.donanimhaber.com/m_111378361/f_//tm.htm#111378475
    şu adam için desteğe mail gönderirmisiniz sizde
  • Bilmiyorum fakat adam herşeyi dodgeledi resmen o değil brand in W sunu bile yemiyor üstelik brand dibinde olduğu halde jinx gibi 0 kaçma skili olan bir şampiyonla çok zor yapılabilecek şeyler biz flash ile zor dodge yapıyoruz adama bak. En kısa sürede oyundan banlanırlar umarım. Haksızlık resmen hadi hepsini geçtim nasıl zevk alıyor bunlar oyundan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IgorStravinsky

xerath bana kalırsa script falan değil. Senin kaçtığın yerler çok sabit adamda çözmüş hep aynı tip atıyor

Videonun son 5 dk lık bölümünü açsana baseden cıkıp skillerini etrafa saçtığı bir bölüm var orayı izle eğer o adam script degilse ne

Bak süresini bile yazıyorum senin için 24.18 de baseden cıktıkdan sonraki hareketler

Ayrıca kimse konuyu açanı savunduğumu düşünmesin yukarıda bir arkadaş da bahsetmiş aynen şunu söylüyor

Kanka benim script yaptığım oyun var 1 win alabildim diyor bug splat hatası felan veriyor bunları bize gösterirken o arkadasını reportlamamanda ayrı bir ironi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UKisuke -- 28 Ekim 2015; 18:38:36 >

• starnebula01 kullanıcısına yanıt
    Ego kasmak için oynuyorlar.
    Bu arada Ryze pek script gibi gelmedi bana.
  • Şifalı Bitki kullanıcısına yanıt
    diğer videoları izlersen tamamen olayın mizah olduğunu anlayacaksın zaten
  • Script reklamı gibi olmuş
  • bu script e karşı kazanmak imkansız mıki?
  • senden ricam video çekerken konuşma. sadece çek. izleyen anlıyor zaten script olup olmadığını. ama ciddi anlamda rahatsız edici bir konuşma şeklin var

jinx: %100 script
    ryze, xearth: senin rahatsız edici konuşma şekline daha fazla katlanamadım ve kapattım videoyu. bir şey diyemem onlar hakkında. gönder videoyu riot kararını versin.

bu arada arkadaşına söyle çenesine sahip çıksın. Xer videosunda "script yaptım 7 oyun" falan ;) ayrıca neden öksürüyorsun arkadaşın öyle deyince? başkası yapınca kötü arkadaşın yapınca öhöhö? ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevXQuantum -- 29 Ekim 2015; 14:59:11 >
  • Jinx su anda online oyunda
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.