Şimdi Ara

361. Dönem 28 İNCİ MKNZ.P.TÜM. 28 İNCİ TOP.A. / MAGOSA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ustalıkta buraya düşen varsa haberleşelim.

Ayrıca askerliğini burada yapmış olanlar da bilgilerini paylaşırsa çok seviniriz çünkü kıbrısla alakalı bilgiler hep lefkoşa oluyor :D

Benimki acemilik: MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / ANKARA MAMAK

Ustalık: 28 İNCİ MKNZ.P.TÜM. 28 İNCİ TOP.A. 3 ÜNCÜ TOP.TB.KH. VE KH.HİZ.BL. / MAGOSA

Genelde su yok veya kirli demişler ama geçenlerde Türkiye'den boru hattını açtılar biz gidene kadar barajları doldurur inşallah :D

• kardesim benmde magosa cıktı acemilik balıkesir merkez bakım telefon işi nasıl olcak sanırım hat işi de farklıymıs bilgisi olan varsa soylesin lütfen :D hayırlı tesekereler hepimize inşallah

Ustalık: 28 İNCİ MKNZ.P.TÜM. 28 İNCİ TOP.A. 3 ÜNCÜ TOP.TB.KH. VE KH.HİZ.BL. / MAGOSA
  • Hayırlı olsun aynı yere çıkmışız.

Bu arada Acemiliği mamak ustalığı kıbrıs olanlar için şu grupuba katılmak faydalı olacaktır
    https://www.facebook.com/groups/892425524209823
  • 28 İNCİ MKNZ.P.TÜM. 61 İNCİ P.A. 1 İNCİ P.TB. 2 NCİ P.BL. / MAGOSA / MAGOSA var mı arkadaşlar daha önce burda yapan ya da buraya çıkan?
  • bende burdayım arkadaşlar kısa dönem er olarak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaankaraca01

bende burdayım arkadaşlar kısa dönem er olarak :)

Hayırlı olsun, tam olarak nereye çıktı ve acemilğin neresi?

Bir de ilker-06 ile sana pm attım bi kontrol edin :D
  • 28 İNCİ MKNZ.P.TÜM. 28 İNCİ TOP.A. 4 ÜNCÜ TOP.TB. 2 NCİ 155/24,5 MM.LİK ÇEK.OB.BT. / MAGOSA /

ARKADAŞLAR BURASI NASIL BR YER BİLGİSİ OLAN VAR MI ACABA?
  • Kardeş benim de usta birliği: 28 İNCİ MKNZ.P.TÜM. 61 İNCİ P.A. 2 NCİ P.TB. 2 NCİ P.BL. / MAGOSA / MAGOSA derin bilgilerini almak isterim.
  • Cep telefonu hakkında sorularım var arkadaşalar, cevaplayan olursa çok makbule geçer.

1) Kıbrısta usta birliğinde telefon olayı nasıl? Hangi hat kullanmak lazım?
    2) Turkcell'inde askercelli var, kıbrısta iş görürmü?
    3) Türk Telekom (avea) hattım var onu mu görürmeliyim? Avea çeker mi kıbrısta?(benim birlik Lefkoşa yeni konu açmayayım diye buraya yazdım) yada içeri alırlar mı avea hattı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fff7 -- 20 Ocak 2017; 17:6:20 >
  • Nasıl bir yer telefon kullanım olayı nasıl yemesi içmesi nasıl bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esrasimsek E kullanıcısına yanıt

Kıbrıs'ta telefon işi kolaydır. Telefon orada ucuz, olmadı terhisçilerden alınabilir. Hat işi de kolaydır dışarıdan hatçılar geliyor ama paket-tarifeler çok pahalıdır dakikaları azdır. Benim görev yaptığım batıda en iyi çeken Kıbrıscell'di. Fiyat performans Vodafone'da. Bunun için net paketi alıp whatsapp üzerinden konuşmayı düşünürsün fakat konumun şansındır çünkü 10 yıl geriden geliyor Kıbrıs. Taahütsüz tarifeler satılıyor onlar daha mantıklı. Paketler çok ama çok pahalı. Yemek işini 28-28 için bilemem ama merkezi olduğu için belki iyidir fakat merkezi bir yerde olmazsa sıkıntı. Porsiyonlar az ve doyurucu olmayan bir sistem var. Asla havalimanından sonra KTM gibi yerlerde hat, paket vs. almayın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.