Şimdi Ara

SANDISK SSD PLUS 120 GB 129 TL GG MM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
9
Favori
7.944
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sandisk ssd plus 120 gb 129 tl ucretsiz kargo(mediamarkt magazası)
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/sandisk-sdssda-120g-g25-2-5-inc-120-gb-520-mb-s-191970074

Hb 144
    N11 148

Performansı hakkında bilgim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha dün mediamarkett en 145 Tl ye aldım kargo dahil :(
  • Novu ile para harcamam gerekiyordu, o yuzden bir tane aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega_dj

Daha dün mediamarkett en 145 Tl ye aldım kargo dahil :(

iptal et kardesim, düşünecek ne varki ?
  • Bilgi için teşekkürler. Asus P5B eski bir anakartım var umarım beklediğim verimi alırım. ACHI 'ler sata 'lar bios ayarlarına dalmak gerekecek. Umarım beynim kaldırır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koppa

Bilgi için teşekkürler. Asus P5B eski bir anakartım var umarım beklediğim verimi alırım. ACHI 'ler sata 'lar bios ayarlarına dalmak gerekecek. Umarım beynim kaldırır.

P5KPL-VM anakart var bende de bu diski kullanıyorum performansı gayet iyi q8300 işlemci ile

bahsettiğiniz ayarlar nedir tam olarak
    ben hiç bir şeye dokunmadım:)
    sadece biosu son sürüme update ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtckmk

quote:

Orijinalden alıntı: koppa

Bilgi için teşekkürler. Asus P5B eski bir anakartım var umarım beklediğim verimi alırım. ACHI 'ler sata 'lar bios ayarlarına dalmak gerekecek. Umarım beynim kaldırır.

P5KPL-VM anakart var bende de bu diski kullanıyorum performansı gayet iyi q8300 işlemci ile

bahsettiğiniz ayarlar nedir tam olarak
    ben hiç bir şeye dokunmadım:)
    sadece biosu son sürüme update ettim

SSD 'yi bağladığın sata portunu ide'den ahci'ye çevirmek gerekiyormuş sanırım bios ayarlarından. XP kullanıyorum bide. Herşeyimle hepten eskiyim :)
  • yazma hızı 180Mb diyor, usb 3.0 dan bi farkı yok neredeyse. hiç mantıklı gelmedi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hiparci

yazma hızı 180Mb diyor, usb 3.0 dan bi farkı yok neredeyse. hiç mantıklı gelmedi bana

Günlük kullanımda en kötü ssd bile bilgisayarları uçuruyor.

• tnt-2 kullanıcısına yanıt
    Yok yaa, ürün dün geldi yani. Açtım kurdum kullanmaya başladım.

Artık şansımızda varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega_dj

Yok yaa, ürün dün geldi yani. Açtım kurdum kullanmaya başladım.

Artık şansımızda varmış

Performansı nasıl ?

20TL indirimim var gg'de bugün son günü kullanmak istiyorum da cevap verebilirseniz sevinirim.
  • bende kingston 128 var onu satip 256 ssd dusunuyorum tavsiye edebilirmisin hizi 400 altina inmeyecek

• ALdım bi adet. teşekkürler.
  • mekanik disklerle kıyaslanmaz diger ssd lere gore kötü.
  • Valla açıkçası kendi makineme takmadım. Farklı bir labtopa takıp, format atıp sahibine teslim ettim.

Taktığım makine sata1 portu olduğu için zaten çok performanslı da olsa farkını göremeyecektik. Ancak belki 4k read write testler de hissedilirdi.

Ben almadan önce baya araştırdım. Seçme sebebim diğer modellere göre ucuzluktu. Yine sandiskin ultra modelini alıcaktım ama bazı yorumlarda içinde ki dataların kaybolduğuna dair bir yazı okudum bende bu modeli aldım.
  • hunnkaar kullanıcısına yanıt
    400 dediğin yazma hızı ise imkanı yok 170 Mb geçmez. sayfada 180 yazıyordu çünkü. okuma hızı ise 400 Mb altına inmez rahat ol. bu kadar ucuz olması kafamı karıştırmıştı zaten. ama arkadaşların dediğin gibi yüksek seviye video render işleri yapmıyorsan, günlük kullanımda seni uçurmaya yeter. çünkü günlük kullanım neredeyse tamamen okuma hızını kullanır.
    birde şu anda sayfa açılmıyor. bir bende mi böyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HerGiyotineBurnunuSokma -- 24 Ekim 2015; 2:47:09 >
  • kutu içeriğinde masaüstü pc için aparat (Braket) var mı?

bu molex güç kablolarından herhangi birine bağlanır mı yani bunlardan herhangi birisi ile güç ihtiyacını karşılar mı

bu anakartta çalışır mı? hangi hızda çalışır gigabyte ma78gm-ud2h

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wa$abi -- 24 Ekim 2015; 4:05:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• GG gitmiş hocam açılmıyor.
  • Performansını falan düsünmeyin ssd candır. Sistem diski olarak mekanik disk kullanmak tarih oldu artık. Bilgisayarınızın diğer bileşenlerini israf etmiş olursunuz.

SSD ye geceli 6 - 7 ay oldu tek pişmanlığım daha buyuk bir ssd almamam...

• ultra 2 aldım geçenlerde, manyak gibi bilgisayarı açıp açıp kapatıyorum ne kadar hızlandığını görmek için.

3-4 yıllık bilgisayarlar için bence en güzel takviye.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.