Şimdi Ara

361.dönem 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 4 ÜNCÜ P.EĞT.TB. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
5
Favori
9.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkür ederim kardeşim verdiğin bilgiler için. inş dediğini yapmaya çalışacağım :)
  • ede bende maraşlıyım. sen ne zaman yola çıkıcan? ben kasımın 3 üne çıkıcam inş yola
  • Burdur ve antalya çıkanlar bu siteye bakabilirler.

Burdurveantalyaaskerligim.blogspot.com.tr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim acemide ustada antalya gözüküyor bakım tugayı usta bırlıgı, konu hakkında bilgisi olan var mı aynı şekilde gözüken ?? varsa haberleşelim tanışalım, veya önceden yapanlar tavsiyelerini verirlerse çok memnun olurum,şimdiden teşekkür ederim.
     361.dönem 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 4 ÜNCÜ P.EĞT.TB. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA
     361.dönem 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 4 ÜNCÜ P.EĞT.TB. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA

• quote:

Orijinalden alıntı: sniperboy46

ede bende maraşlıyım. sen ne zaman yola çıkıcan? ben kasımın 3 üne çıkıcam inş yola

Ben istanbuldan arkadasla ucakla gidecem 5 inde teslim olacam

• quote:

Orijinalden alıntı: heysenkimsinbe

Buldum dostum. Ankara'da kişi başı 3 komutan falan düşüyormuş :D o yüzden baya disiplinli ve sıkıymış pek hoş değil yani okuduğum kadarıyla :D

Valla ben asker akrabalara sordum . Rahat bi yer dediler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nigde den antalyaya gelen varmı arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: PİYADECİK

Beyler sülüste 4 kasım için tarih verilmiş bende işleri halledeyim diye 4 ünde teslim olmak için uçak bileti aldım.

4 u yazınca askerlik başlamış mi okuyor 5 Kasım için . Bazılarında da 5 Kasım diyor benimde sulus te 4 Kasım yazıyor ama bazılarında 5 . 1 gün fazla mi askerlik yapcaz:)

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailtrkbn

quote:

Orijinalden alıntı: PİYADECİK

Beyler sülüste 4 kasım için tarih verilmiş bende işleri halledeyim diye 4 ünde teslim olmak için uçak bileti aldım.

4 u yazınca askerlik başlamış mi okuyor 5 Kasım için . Bazılarında da 5 Kasım diyor benimde sulus te 4 Kasım yazıyor ama bazılarında 5 . 1 gün fazla mi askerlik yapcaz:)

Er eğitim tugaylarına göre farklılık gösterebilir bu durum galiba yani 5 inde de teslim olsan sevk tarihleri çerçevesinde teslim olduğun için bi sıkıntı olacağını sanmıyorum fakat sülüste yazılan tarihte teslim olmakta fayda var orda çavuştur uzmandır v.s dir ağız kokusunu çekmeye ne gerek var. Tamam askerlikte 1 günün bile değeri var ama daha en başında ha bi gün önce ha bi gün sonra bişey farketmez.

Benim düşüncemdir bu hocam hayırlı teskereler cümlenize. :)

• Selamun aleykum beyler,

Öncelikle herkese hayırlı tezkereler,

Acemilik 2. Celp Antalya / Usta Osmaniye, şimdiden uçak biletlerini alın istiyorsanız otobüsten daha uygun fiyata alırsınız ve eziyet çekmezsiniz,

Akılsız telefon götürelim mi acemilikte Antalya'da yani sorun çıkartırlar mı? Bir kaç kişiden duydum Haki renginde boyunluk falan alın dediler Antalya soğuk oluyormuş,

Sizlerde bilgilerinizi paylaşırsanız gitmeden herkesin kafasındaki bir kaç soru işaretleri kalkmış olur,

Teşekkürler

Abdül ( OF'LU )

• Benimde teslim olma tarihim 4 kasım Sabah 9 da Karamandan otobusle gelmeyi düşünüyorum.Tahminen 4-5 gibi bölüge ulaşırım galiba. Bu saatte gelmem sorun olurmu? 1 den önce teslim olunuz yazıyor.

• beyler ismin hikmet yaşa memleket kahramanmaraş yaş 25 antalyaya geldiğinizde tanışalım usta birliğimde ankara keçiören GATA
  • Torunlarım acemilik antalya çıkanlar yan gelin yatın
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_deViLs

Torunlarım acemilik antalya çıkanlar yan gelin yatın

hocam teslim tarihi olarak sülüsta yazan önemlimi bende 4 ünde teslim olunacak yazıyor ben 5 ine ucak bileti aldım sence sıkıntı cıkarmı ?
  • odesya691 O kullanıcısına yanıt
    Hikmet, Kasımda mı Aralıkta mı teslim olacaksın?
  • Kasimda teslim olacam

• Aralıkta giden kimse yok mu arkadaşlar Antalya Merkeze?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdulbayraktar

Selamun aleykum beyler,

Öncelikle herkese hayırlı tezkereler,

Acemilik 2. Celp Antalya / Usta Osmaniye, şimdiden uçak biletlerini alın istiyorsanız otobüsten daha uygun fiyata alırsınız ve eziyet çekmezsiniz,

Akılsız telefon götürelim mi acemilikte Antalya'da yani sorun çıkartırlar mı? Bir kaç kişiden duydum Haki renginde boyunluk falan alın dediler Antalya soğuk oluyormuş,

Sizlerde bilgilerinizi paylaşırsanız gitmeden herkesin kafasındaki bir kaç soru işaretleri kalkmış olur,

Teşekkürler

Abdül ( OF'LU )

ben antalyada yaşıyorum ve antalya çıktı acemi birliğim. Dün çıkan yere gittim sorular sordum kameraasız internetsiz telefona izin veriliyormus. 30 40 kişilik koğuşlr varmıs ve yemekler çok güzelmiş ordaki bi astsubay ile konuştum.

antalyanın havsına gelirse ben hala şortla geziyorum ve 10 sene boyunca bere felan kullanmadım. Ama siz yinede atkı eldiven bere getirin ustaa birlikte kullanırsınız. Antalyada hala denize girilir.

• Eğitim Birliği3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 4 ÜNCÜ P.EĞT.TB. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA

Esas BirliğiHARP AKADEMİLERİ DES.KT.GR.K.LIĞI KH. VE KH.BL. / İSTANBUL BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Denizli'den gidicek olan var mı aranızda ?
  • karabasan20 kullanıcısına yanıt
    Acemidede ustadada beraberiz bende konyadan gidiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.