Şimdi Ara

Apple Store Zorlu Center'da ilk iPhone 6S müşterisi belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
1
Favori
4.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple Store Zorlu Center'da ilk iPhone 6S müşterisi belli oldu

Apple'ın fiziksel mağazalarının ülkemizde de faaliyete başlamasıyla, yurtdışında görmeye aşina olduğumuz iPhone kuyrukları ve ilk müşteri kutlamaları da literatürümüze girmiş oldu. Dün gece başlayan iPhone 6S serisi satışlarında da bunun şahidi olduk.

Apple Store Zorlu Center'da gece saat 00.00 itibariyle başlayan iPhone 6S satışlarında, Engin Kahraman adlı vatandaşımız cihazı ilk eline alan müşteri oldu. Balıkesir'den saat 18.00'da yol çıkan Engin Kahraman, sabah 03:00'da Apple Store Zorlu Center'da sıraya girdi ve cihazına kavuştu. Engin, iPhone 6s Plus Gold modelini tercih etti.

Apple Store fiziksel mağazaları dışında sanal mağazada, resmi satış noktalarında ve operatör mağazalarında da bugün itibariyle iPhone 6S satışına başlandı. Serinin perakende fiyatları şöyle sıralanıyor:

iPhone 6s 16 GB: 3,099 TL (Geçen yıl iPhone 6 2349TL idi)

iPhone 6s 64 GB: 3,499 TL

iPhone 6s 128 GB: 3,899 TL

iPhone 6s Plus 16 GB: 3,499 TL (Geçen yıl iPhone 6 Plus 2649TL idi)

iPhone 6s Plus 64 GB: 3,899 TL 

iPhone 6s Plus 128 GB: 4,299 TL 

• Apple in iphone ile ilgili reklam, pazarlama ve satis stratejisini ilk organize eden kisi her kim ise eli opulesi, kitaplarda okutulasi, heykeli dikilesi bir fenomendir bence. Çünkü, Fiyati 5000 tl lere yaklasan bir telefonu almak icin cebine parasini koyup yuzlerce kilometre uzaktan gelmeyi goze alan, kizilay afet yardim cadirinin onundeki yemek kuyrugunda bekler gibi saatlerce bekleyip, o telefonu ilk ben aldim diyebilmek icin, (ustelik ilk almak ile 100. yada 1000. Satin almanin ne farki oldugunu, kendisine nasil bir fayda saglayacagini buna neden ihtiyaci oldugunu sorsan verecek cevabi yokken) Yeni cikan her ipohe a saldiran bir açlık türü yaratti. Resimdeki musterinin yuzundeki mutluluk ifadesi bir ulkeyi feth eden muzaffer komutanlarin ifadesi ile ayni cunku yeni iphone a sahip olmak icin hissettigi aclik o denli buyuktu ki doyurulmazsa olumcul sonuclar dogurabilirdi. İste hic yoktan bu tur bir acligi yaratan apple yetkilisini saygiyla selamliyor, ayakta alkisliyorum. ( yalvaririm bana yeni iphone verin abilerim parasi neyse veririm ne olur onu benden esirgemeyin cunku ona cok ihtiyacim var gunlerdir iphone un yenisine acim evet itiraf ediyorum ben bir yeni model bagimlisiyim)
  • Yazik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu haberi bekliyorduk biz de teşekkürler DH.

• Bu nasil bir ayindir...
  • Kabahat bizde arkadaş. Biz de tutup DH den microsoft etkinliği için organizasyon bekliyoruz. Apple ın ilk müşterisinin haberini yapan adamlardan MS etkinliği beklemek hakikaten büyük kabahat! İlk kılıf alanın haberi ne zaman?

• 16 gb hafıza 3100 lira şaka gibi, 4k video çekseniz biraz, dolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fss1403 -- 23 Ekim 2015; 14:32:14 >
  • benim için gitti onlar para verirken

• -Abi gece gece herifi nasıl yolduk ama asdfghjkddmal

-Şişşth çaktırma alkışla!

• Balıkesirin çılgın ______ . Yazardım da hakarete girmesin :D

• oldum olasi su kuyruk olayini anlamadim,tamam paran vardir alirsin da ilk almak icin bu kadar zahmet niye? ilk alinca madalya falan mi veriyorlar ya da ozel uretim mi oluyor? bunun adi tuketim cilginligidir

• Çünkü sınırlı sayıda gönderiyor ilk etapta. Stoklar tükendi havası yaratmak için. İlk stok tükenince 2 hafta sonra gelecek falan diyorlar. Millet de bir an evvel alayım beklemeyim diye bu saçmalıkları yapıyor.

• bence fiyatların 6-7 bin lira gibi olması lazım. çünkü inşaattaki amelede de var iphone o zaman parası olan adamın farkı kalmıyor
  • Süper bir haber gerçekten.
    Çok merakla bekliyorduk bu haberin çıkmasını.

Haber bir tarafa bu apple satıcılarının da sahte alkış ve gülüşleri yokmu öldürüyor beni.Ne kadar basit bir seronomi...

• 00.00 satışı başlayan birşeyin ilk alan kişi nasıl 03:00 de sıraya girip ilk alan kişi oluyor ? adam kuyrukda 1ci sıraya geçmek için ayrıyetten bir ücretmi vermiş apple la ? ilk iphone alan kişi olmak için ?

• çok güzel bir haber olmuş, bir daha yapmayın...

• al sana kapitalist çılgınlığı sanki para kazanmış 3 aylık asgari ücretli maaşına telefon alımı

• Candy crush oynamak için o kadar para verilmez be keko

• quote:

Orijinalden alıntı: patren

00.00 satışı başlayan birşeyin ilk alan kişi nasıl 03:00 de sıraya girip ilk alan kişi oluyor ? adam kuyrukda 1ci sıraya geçmek için ayrıyetten bir ücretmi vermiş apple la ? ilk iphone alan kişi olmak için ?

1 gün önceden gelmiştir belki. 21 saat beklemiş oluyor bu durumda.

• Özel üretim araba yaptırsan bu kadar şaşalı olmazdı.
    Çok önemli bir konuymuş gibi dolandırma reklamları.

• Boyu uzamış mı? Hayatımda böyle şeylik görmedim ya resmen markanın kölesi olmuşlar!

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.