Şimdi Ara

#### Gizli Soru Mu Değiştirmek İstiyorsunuZ ? İçeri BuyruN ####

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
25.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Premiumlu Charımızla Sorduk Ticket ile ;
    i have got a bronze premium if i buy a gold premium can you change my secret question and secret ansver i will give you my info credit cart info thanks

Türkçesi ;

Benim bronze uyeligim war gold üyelik alırsam gizli soru ile cevabımı değiştirebilirmisiniz size kredi kart numaralırını vericem..

Gelen Cevap Şu oldu ;

Hail ******! In order for us to change your Secret Question and Answer we need some information from you. First, we need to verify that you are the rightful owner of this account. To do this, we need you to please provide some information. We need (the last 4 digits of the credit card/the PayPal e-mail address/the click and buy 9 digit customer ID) that was used your previous purchases. Please include as many previous transactions as you can. If you can also tell us what you bought and when you bought it, that would be greatly appreciated as well. Second, after this information has been verified, we need to know what we are changing. Please provide us with a new secret question and answer that only you will know. Once this information is received, we can process the change as requested. Thank you for playing Knight Online! -Knight Online Customer Support Team

şimdi cok uzun ben size bi kac yeri çeviriyim yeterli olucaktır :

onların ihyiyacı PremiuM üyelerde

son 4 kredi kart numarası
    paypal e mail adres [ üye oldugunuz adres kullanılabilir gibi gelio bana ]
    9 digit customer id click and buy bunu pek anlamadım ama click and buy dan satın aldıysanız bu id bilgisini vericeksiniz

sora yeni gizli sorunuzu ve yeni cevabınızı gondericeksiniz..

SSS olursa sevinirim herkez gizli sorumu nasıl değiştiririz die soruor

bazıları ilgilenmior diolar ben sadece sordum Adamlar soruma cevap verdiler soruma cevap verioalrsa hayli hayli yaparlar..

Kolay Gelsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ::bLaCk_PearL:: -- 21 Aralık 2006; 21:18:46 >

• hiç bişey anlamadım arkadaşım düzgün bi şekilde anlatabilir misin?
  • PreSiZ Değişmiyomu yani
  • Eyvallah saol..Bilmeyenler için yararlı olacaktır..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SkuLLmaRe

hiç bişey anlamadım arkadaşım düzgün bi şekilde anlatabilir misin?

Nereyi Anlamadın

Gayet Açık işte ingilizce olan yerleri okuma turkceleri war zaten kaynak olsun diye yazdım
  • güzel ilgilenmen
  • presiz degişiyor sandım S:

e preyle herkesin yapabilecegini düşünüyorum + olarak gold almaya lüzüm yok cc number yeterlidir ;) 1 kez bronze alsan bile degiştirirler yeterki cc son 4 rakamını bil...

cc : credit card
  • Yaw benim bi ara elime bi link geçmişti gizli soru değişimi bende o link sayesinde değiştirdim gizli sorumu ama şimdi hatırlamıorum o linki :( hatta bu forumda bulmustum
  • Kredi kartının numaranı bilmiyorsan kaydı yani...
    Özellikle cafelerden alınan premium lar için kötü oldu bu olay
  • Kesn sistemi ile alıorum ben.Chatlak cafeden.Bunun böyle olduunu biliorum ama gidipte kredi kartını isteyemem adamdan.

Peki kesn sistemi ile premium alanlara nasıl bir uyg. söz konusu:s
  • Premiumsuz olmuyor, ayrica click and buy veya paypal account ID si Kredi kartinin son 4 rakami ve kredi kart sahibinin isim soy ismi yani odeme yapanin isim soy ismini ekleyerek bir yanit gondereceksiniz , lutfen gizli sorum degistiriniz asagiya bilgilerimi iletiyorum gibi bir mail yeterli olacaktir .

Not : Konu SSS yapilmistir.
  • ben de kesn sistemi ile asos cafeden alıorum.
    ben adama gidip kredi kartı no su mu sormam lazım?
    hem zaten adam kesn ye uzun bi kod giriro ve pass girio pre yi anında alıo
    kredi kartı da yokki işin içinde???
  • gizli sorumu unuttum bronze pre var suan. Gold alırsam Secret key'i değiştirebilir miyim? yani yeni bi Secret key verirler mi?
  • ya ing. yazıları koycağına hepsini türkçeye çevirip koysana!!!!!!!!!!!!!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: desing by

ben de kesn sistemi ile asos cafeden alıorum.
    ben adama gidip kredi kartı no su mu sormam lazım?
    hem zaten adam kesn ye uzun bi kod giriro ve pass girio pre yi anında alıo
    kredi kartı da yokki işin içinde???

Aynen katılıorum...
  • Yararlı bir topic
  • eline sağlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: ætilla

Kesn sistemi ile alıorum ben.Chatlak cafeden.Bunun böyle olduunu biliorum ama gidipte kredi kartını isteyemem adamdan.

Peki kesn sistemi ile premium alanlara nasıl bir uyg. söz konusu:s

evt ya yardımcı olun bende chatlak tan aldım preyi gizli sorumu öğrenmek istiyorum başkaları blumunden ticket attım başka categoryden atın dedi ama bende sadece 4 kategory war ark ta ise 5, gold uyeyim...
  • Herşey parayla
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ::bLaCk_PearL:: -- 23 Aralık 2006; 17:35:10 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.