Şimdi Ara

Nexus 5X ve Nexus 6P'de bildirim ışığı nasıl açılır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nexus 5X ve Nexus 6P'de bildirim ışığı nasıl açılır ?

Google'ın LG ve Huawei ortaklığından geçtiğimiz hafta içerisinde duyurulan yeni akıllı telefonları Nexus 5X ve Nexus 6P, bünyelerinde gizli şekilde yerleştirilmiş bildirim ışığı taşıyorlar. Peki bu bildirim ışıkları nasıl açılıyor ?

Detaylarına burada ve burada yer verdiğimiz iki telefonun da ön yüzlerinde birer adet bildirim ışığı yer alıyor. Bu ışıkları ön yüzün altında yer alan hoparlör içerisine gizleyen LG ve Huawei, ilginç olarak bu özelliği kapalı olarak olarak sunuyor. Görsel bildirim sürecini açmak içinse telefonların "Ayarlar - Sesler ve Bildirimler - Bildirim Işığı" yolunun takip edilerek aktif edilmesi gerekiyor.

Android 6.0 Marshmallow ile bildirim ışıkları kişiselleştirilemezken, bu noktada "Light Flow" gibi uygulamalar kullanıcılarına yardımcı oluyor.

• Bildirim ışığı koyup kapalı ayarla koymak, bana aşırı amaçsız bir hareket gibi geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Bildirim ışığı koyup kapalı ayarla koymak, bana aşırı amaçsız bir hareket gibi geldi

krdş google bu ne bekli10

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gidişle onu kaldıracaklar galiba...

Bu nasıl bir mantıktır anlamadım. Bildirim ışığının acik olması kime zarardır??

• Adamlar gerileme dönemedinde ki osmanlı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.