Şimdi Ara

361.DÖNEM TOP. VE FÜZE OKL.ÖĞR. VE KURSLAR TB. / ANKARA POLATLI / ANKARA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
1.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar herkese hayırlı olsun,

• ya arkadaşlar şimdi biz kısa dönem mi yedek subay mı?
    yedek subay adayı ne oluyor?
  • ğitim Birliği: TOP. VE FÜZE OKL.ÖĞR. VE KURSLAR TB. / ANKARA POLATLI / ANKARA

Statü: YEDEK SUBAY

Sevk Başlangıç: 2/11/2015

Sevk Bitiş: 4/11/2015

Celp Dönemi: kasım 2015

Celp Grubu: 1

Kuvvet: KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

Sınıf: TOPÇU

Branşı: 64
  • BASIN AÇIKLAMASI
    1. 30 EKİM 2015 TARİHİ İDARİ İZİN SAYILDIĞINDAN KASIM 2015 YEDEK SUBAY CELBİNDE BİR
    AYLIK TEMEL EĞİTİME TABİ YEDEK SUBAY ADAYLARININ SEVK TARİHİ 02 KASIM 2015 OLARAK
    DEĞİSTİRİLMİSTİR.
    2. BU NEDENLE; KASIM 2015 CELBİNDE SEVK EDİLECEK BİR AYLIK TEMEL EĞİTİME TABİ YEDEK
    SUBAY ADAYLARI SEVKLERİNİ 23-29 EKİM 2015 TARİHLERİ ARASINDA
    E-DEVLETTEN, 02 KASIM 2015 TARİHİNDE İSE ASKERLİK SUBESİ BASKANLIKLARINDAN
    ALABİLECEKLERDİR.
    3. KONUYLA İLGİLİ AYRINTILI BİLGİwww.asal.msb.gov.tr İNTERNET ADRESİNDE YER ALMAKTADIR.
    KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR

sükür buldum :)
  • arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı olsun.
    ben de aynı şekilde TOP. VE FÜZE OKL. ÖĞR. VE KURSLAR TB. / ANKARA POLATLI / birliğinde acemi birliğini yapacam. daha önce orada acemiliğini yapmış arkadaşlar bize yardımcı olurlarsa sevinririm. benim e-devletten sevk belgem 04.11.2015 yazıyor sanırım kasım 4 te teslim olmamız gerekiyor. benim en büyük sorunum ve merakım bazı özel durumlardan dolayı içeriye cp telefonu götürmem lazım bu nasıl mümkün bunu bilen arkadş varsa lütfen yardımcı olsun. :)
  • ğitim Birliği: TOP. VE FÜZE OKL.ÖĞR. VE KURSLAR TB. / ANKARA POLATLI / ANKARA

Sevk Bitiş: 2/11/2015

ancak e-devletten sevk belgesi çıkarttığımda
    SEVK TARİHİ : 02.11.2015
    KATILACAĞI TARİH : 04.11.2015 yazıyor galiba birliğe teslim tarihi 4 kasım doğru mu acaba ?

SEVK EDEN ASKERLİK ŞUBESİ: KARTAL

EĞT. MERKEZİ : TOP. VE FÜZE OKL. ÖĞR. VE KURSLAR TB./ANKARA POLATLI

KUVVETİ : K.K.K.LIGI

MUV. ÖZELLİĞİ : MESLEK KURASI
    SINIFI : TOPÇU
    HİZMET ŞEKLİ : YD.SB. ADAYI
    YOL SÜRESİ : 1 YOL
    KATILACAĞI TARİH : 04.11.2015

bir de bu bilgiler ışığında MESLEK KURASI olduğumuzdan ssnırım 1 ay acemilik yapacağız. bu konularda yanlışsam lütfen beni düzeltin teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: foodengineer34

ğitim Birliği: TOP. VE FÜZE OKL.ÖĞR. VE KURSLAR TB. / ANKARA POLATLI / ANKARA

Sevk Bitiş: 2/11/2015

ancak e-devletten sevk belgesi çıkarttığımda
    KATILACAĞI TARİH : 04.11.2015 yazıyor galiba birliğe teslim tarihi 4 kasım doğru mu acaba ?

SEVK EDEN ASKERLİK ŞUBESİ: KARTAL

EĞT. MERKEZİ : TOP. VE FÜZE OKL. ÖĞR. VE KURSLAR TB./ANKARA POLATLI

KUVVETİ : K.K.K.LIGI

MUV. ÖZELLİĞİ : MESLEK KURASI
    SINIFI : TOPÇU
    HİZMET ŞEKLİ : YD.SB. ADAYI
    YOL SÜRESİ : 1 YOL
    KATILACAĞI TARİH : 04.11.2015

bir de bu bilgiler ışığında MESLEK KURASI olduğumuzdan ssnırım 1 ay acemilik yapacağız. bu konularda yanlışsam lütfen beni düzeltin teşekkürler :)

aynen oyle kardeşim 1 ay acemilik yapıcaz, 4 kasım saat 13 00 kadar teslim olmamaz lazım galiba

• farukserhat F kullanıcısına yanıt
    kadeşim cevabın için teşekkür ederim :) sen nerden geliyorsun oraya , ben istanbuldan gidiyroum, birde bu arada ptt kartım elime ulaştı bile :) daha 24 saat geçmedi sevk kağıdını almaya ptt kartı elime ulaştırdı :)
  • bende istanbul geliyorum Esenyurt dan :) telefon getirsek sorun olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukserhat

bende istanbul geliyorum Esenyurt dan :) telefon getirsek sorun olur mu?

Askercell ve ona uygun telefon serbest artık. Getirebilirsiniz kurallara uygun olması şartıyla.
  • foodengineer34 F kullanıcısına yanıt
    Bilgilerin benimki ile her şeyiyle aynı Okulda hangi konular işleyecekler? Gitmeden ezberleyelim. Diğer eğitimler nasıl acaba?
  • rascon kullanıcısına yanıt
    hangi konu olur bilmiyorum :) zaten orada bize kitap vereceklermiş diye biliyorum, birde arkadaşlar askercell hat ve ona uygun telfon alsak acaba normal hattımızı taksak şebeke çalışır mı sorun oluyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerf

quote:

Orijinalden alıntı: farukserhat

bende istanbul geliyorum Esenyurt dan :) telefon getirsek sorun olur mu?

Askercell ve ona uygun telefon serbest artık. Getirebilirsiniz kurallara uygun olması şartıyla.

paskercell hat ve ona uygun telfon alsak acaba normal hattımızı taksak şebeke çalışır mı sorun oluyor mu ?
  • Benim yerim de burası herkese hayırlı olsun. Yol ve iaşe bedelleri sitelerde 750TL civarı yazılmış, sülüste 90 TL yazıyor. Acaba PTT karta daha fazla mı yatıracaklar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deep Rex -- 24 Ekim 2015; 23:53:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deep Rex

Benim yerim de burası herkese hayırlı olsun. Yol ve iaşe bedelleri sitelerde 750TL civarı yazılmış, sülüste 90 TL yazıyor. Acaba PTT karta daha fazla mı yatıracaklar?

hayırlı olsun hocam. sülüste olan doğru diyebiliyorum. 750 tl dediğin yanlış bilmiyorsam dağıtımda verilecek ücrettir. ankarada acemilikten sonra ustabirliğine gideceğin zaman km başı 2 tl gibi bir ücret veriliyor.
  • foodengineer34 F kullanıcısına yanıt
    Askercelli bir hattın yanına, yanımda gece gündüz açık bir hat getirsem olur mu diye soruyorsun? Onu soruyorsan, telefonları kontrol ediyorlar mı aramaya yasak saatlerde açık mı diye bilmiyorum. Ama mevcut hattının askercelli olabileceğini ve hafta sonu telefonun açık olduğunu biliyorum.
  • anladım hocam teşekkür ederim. Peki bu acemilikte de geçerli mi acaba ?
  • arkadaşlar kimler ne zaman gidiyor?
  • Eyv hocam anladım.

Ben 3 kasımda katılacağım akşama doğru.
  • Deep Rex kullanıcısına yanıt
    bende 4 kasımda teslim olacam kısmetse arkadaşlar....
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.