Şimdi Ara

Microsoft Edge, 2016'dan önce eklenti desteği almayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Microsoft Edge, 2016'dan önce eklenti desteği almayacak 

Google ya da Firefox gibi internet tarayıcıları bildiğiniz üzere hazırlanan yüzlerce eklenti ile olduğundan çok daha güçlü hale gelebiliyor. Microsoft Edge'e geçmeyi düşünen birçok kullanıcı da işte bu eklenti desteğini bekliyor. Ancak biraz daha sabretmek gerekiyor.

Microsoft'un Windows 10 ile kullanıma sunduğu yeni nesil internet tarayıcısı Microsoft Edge, resmi olarak doğrulandığı kadarıyla 2016'dan önce eklenti desteği almayacak. Güvenli eklenti altyapısı için çalışmaya devam ettiklerini belirten Microsoft, görünüşe bakılırsa bu işi çok aceleye getirmek istemiyor.

Microsoft Edge, detaylarına burada yer verdiğimiz üzere dizüstü bilgisayarların pil sürelerine de olumlu katkıda bulunuyor. Batarya ve RAM kullanmayı çok seven Chrome'un ise bahsi geçen eklenti desteği sonrası geri plana inebileceği tahmin ediliyor.

• Hiç bi işe yaramayan saçma sapan bi tarayıcı.
    İstediğin ana sayfayı bile seçemediğin bi tarayıcımı olur.
    Kral çıplak hikayesi tam bu tarayıcı için uygun olur.
    Milleti eneyi yerine koymanın alemi yok microzoft.

• İnternet explorerin torunu , dedesinin ne faydasını gordukki torunundan fayda görelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz kullandım ama yine beğenmedim insan alışmış artık chrome bırakamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bahner

Hiç bi işe yaramayan saçma sapan bi tarayıcı.İstediğin ana sayfayı bile seçemediğin bi tarayıcımı olur.Kral çıplak hikayesi tam bu tarayıcı için uygun olur.Milleti eneyi yerine koymanın alemi yok microzoft.

başlangıç ekranını belirleme var milleti yanlış bilgilendirmeyin lütfen

• Gerçekten kullanmak istiyorum ama yok olmuyor. Hoverzoom olmadan, adb olmadan, lastpass olmadan, zenmate olmadan olmadan olmadan tarayıcı nasıl kullanayım. Yok yani elde değil.

• eklentiyi geçtim , paste&go bile yok, aslında hiçbirşey yok, kendisi hızlı açılıyor ama siteleri yavaş açıyor, yani şu haliyle kullanmak tamamen anlamsız.

• Eklenti gelmeden ben kullanmam adb vs cok işime yariyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.