Şimdi Ara

Xbox 360 Elite 120GB Sıfır gibi Firmware yapılmış, 550 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlandaki Xbox 360, zamanında online oyun oynamak için alınmış, cihaza firmware atılmamış ancak malum orjinal oyunların pahalılığı ve kolay bulunmaması sebebiyle, çok az oyun oynanmış cihazdır. Kutusu, cihaz, jelatini üzerinde orjinal kol, adaptör ve kulaklıkla tam bir set halinde verilmektedir. Daha bugün gidip son yazılımı attırdım. İster online olarak ister kopya dvd olarak oynamanızda herhangi bir sorun yoktur. Resimlerde kolun kablolu olduğu gibi bir izlenim var ancak pil azaldığı için batarya şarj kablosunu taktım. Kol kablosuz ve orjinal koldur. Cihazda çizik yoktur.İkinci cihaz olarak durmuştur. Üşengeçliği bırakıp cihazın resimlerini çekip, satışa koymaya karar verdim. Takas düşünmüyorum. Alışverişin elden olması tercihimdir, isteyen kişi eve gelip cihazı alabilir. Koca kutuyu alıp uzaklara getirmeye niyetim yok, evden alınması önceliğimdir.

Fiyat 550 Tl

Yer İstanbul, Kadıköy Moda Migros yakınıdır.

Alana hayırlı olsun.

Resimleri ekleyip forumu yormak istemedim boşu boşuna. Satış sitesine de koydum, resimlere bakabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-konsol-xbox-360-elite-120gb-sifir-gibi-firmware-yapilmis-orjinal-cihaz-238899789/detay/
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myfranco -- 23 Ekim 2015; 12:21:20 >

• Rghli konsolla takas olur mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LondonBack

Rghli konsolla takas olur mu

Satmak niyetindeyim, teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.