Şimdi Ara

BlackBerry Priv'in fiyatı cep yakacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• BlackBerry Priv'in fiyatı cep yakacak 

BlackBerry'nin Anroid işletim sistemli akıllı telefonu Priv uzun bir süredir merakla bekleniyor. Şirket markası ile özdeşleşen fiziksel klavyeyi, kızaklı bir yapıyla Android işletim sistemiyle buluşturarak beklentiyi yükseltmişti. Fiyatlara bakıldığında ise bu konuda da şirketin beklentilerinin yüksek olduğu ortada.

ABD için sim kilitsiz versiyonu 750 dolardan satılacak akıllı telefon, Kanada'da ise 949 dolardan kendine alıcı arayacak. 16 Kasımda satışına başlanacak Priv'in Türkiye fiyatı ise henüz belli değil. Ancak yurt dışındaki fiyatlandırmaya bakacak olursak ülkemizdeki fiyatı 3000 TL'yi bile aşabilir.

Kısaca hatırlatmak gerekirse akıllı telefonun sahip olduğu özellikler ; 5.4" QHD çözünürlükte dokunmatik ekran, fiziksel QWERTY klavye, Snapdragon 808 çipset, 4K kayıt desteğine sahip 18 MP arka kamera, 2 MP ön kamera ve 3410 mAh batarya kapasitesi şeklinde.

Fiyatlandırma konusunda sizler ne düşünüyorsunuz? BlackBerry Priv'in hakettiği fiyat sizce nedir? Türkiye'de hangi fiyattan satılırsa satın almayı düşünebilirsiniz?

• Yani tasarımsal olarak güzel birley çıkarmışlar bence.gönlümüz derki 1500tl olsun. Ama 2000tlnin üzerinde gelir kesin.

• blackberry öldü ama küllerinden yeniden doğuyor sanki

• 2500 tl olması gereken fıyat ama hesaplayınca 3200-3500 arası bıse olucak -satıcak bırını bulurlarsa tabi

• BlackBerry'nin daha önceki telefonlarıda pahalıydı.Pek şaşırdığım söylenemez.Hedef premium marka algısı oluşturmak.Telefona gelirsek ben çok beğendim.Tasarımı çok iyi.Arka kamerası 18MP ve büyük ihtimal OmniVision sensör kullanıldı.Kameradan beklentim yüksek.Klavyenin üzerinde sensör olduğunu farz ediyorum.Adam kolay şekilde ekrana dokunmadan yazdı.Bataryasıda yeterli.Bu telefon harbi olmuş.Helal BlackBerry güzel dönüş yaptın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkselEsEs -- 22 Ekim 2015; 17:24:59 >
  • Bana gereksiz pahalı geldi de farklı özellikler içeriyorsa ihtiyacı olan tercih edecektir. Yine de daha ucuz bir meblağa Z5 Premium'u tercih ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi David Attenborough -- 22 Ekim 2015; 18:02:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackBerry son kurşununu kendi kafasına sıktı

• Çok iyi olmuş z5 premiumun işini zorlaştırır

• BlackBerry artik huzur icinde batabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple 3500 tl istiyorsa bb nin 3000 tl istemesi biraz normal gibi

• Rekor satis bekliyorum

• BB neyine güveniyorsa artık burnundan kıl aldırmıyor, eski kaymak yok artık daha anlayamadılar.

• Hayirli satislar diyelim o zaman

• Batmak istediklerini düşünüyorum. Android çıkartıp bunun zeminini hazırladılar. Gül gibi kendi os'si dururken ne gerek vardı böyle ucuzca şeylere.

• Şu an teknoloji pek takip etmeyen insanlar Blackberry'yi battı biliyor maalesef. Yakın zamanda BB Q10 kullanıyordum ve çevremdeki çoğu insan BB batmadı mı yaa? muhabbeti yaptı benimle.

Blackberry bu fiyatlandırmayla maalesef yine satamaz, diğer üreticilerin ekmeğine ya sürdü. Halbuki şu cihazı 1500-2000 bandında satıp piyasaya hızlı geri dönüş yapsa ondan sonraki modellerinde fiyat çıtasını arttırsa daha mantıklı olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JabbaWockeeZ -- 22 Ekim 2015; 18:11:47 >
  • Htc, Blackberry ve Iphone özellikle Türkiye'de ki fiyat politikaları nedeniyle şimdi batsalar ne iyi olur diyorum ama sonra işsiz kalacak emekçiler geliyor aklıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vega -- 22 Ekim 2015; 18:39:19 >
  • Htc ile blackberry herhalde acı çekerek batmak istiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

Şu an teknoloji pek takip etmeyen insanlar Blackberryyi battı biliyor maalesef. Yakın zamanda BB Q10 kullanıyordum ve çevremdeki çoğu insan BB batmadı mı yaa? muhabbeti yaptı benimle. Blackberry bu fiyatlandırmayla maalesef yine satamaz, diğer üreticilerin ekmeğine ya sürdü. Halbuki şu cihazı 1500-2000 bandında satıp piyasaya hızlı geri dönüş yapsa ondan sonraki modellerinde fiyat çıtasını arttırsa daha mantıklı olurdu.

Aynen yaaa.

Bunu yapmak çok mu zor? Hep gözleri yüksek karlarda.
    "İyi alet yaptık abi bu sefer. Fiyatı yüksekten aç..."
    Böyle bir mantık var mı yaaa. Ver 2bin den gir piyasaya güçlü. İnsanlar seni tanısın şans ver azıcık kendine.

• HTC yapamayıp batıyor,BB yapıp batıyor.

• Telefonu çok beğendim, fiyat pahalı mı evet pahalı ama blackberry öncedende hep pahalı bir telefondu. insanlar iphone pahalı demeden alıyorsa blackberry'nin hayda hayda satması lazım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.