Şimdi Ara

DVD Kapağı için az sarfiyatlı yazıcı tavsiyesine ihtiyacım var Lütfen Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar, 3 gündür okumadığım yazı gezmediğim forum kalmadı tam aradığımı buldum diyorum iş 1.300 tl lik makinelere çıkıyor. bana birim fiyatı düşük kendim kartuş dolumu yapabileceğim olabilirse tarayıcılı fotokopili yazıcı lazım. Epson r3000 kafama takılmıştı bir türlü bulamadım sonradan bir alt serisi epson 1500 serisine baktım oda bin liranın üstünde bende 300 tllik makinede aradıklarımın hepsini bulmaya çalışmıyorum ama bana kısa ve öz cevaplar verirseniz memnun olurum. Yani kardeşim şu makineyi al fotokopisi tarayıcısı yok ama şu kadar paraya kartuşunu kendin doldurursun, birde şurdan şu kuşe kağıdı al ucuza gelir bir dolumla şu kadar kapak basarsın olmadı bir üst modeli şunu alırsan bunda şunlar şunlarda var gibi bir cevabı sabırsızlıkla inanın sabırsızlıkla bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loserout -- 22 Ekim 2015; 13:20:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• canon ip 2750 modeli dvd uzerine baskı alıyor. 400 liraya kolay dolum kartuslu satılıyordu. ama nasıldır bilmiyorum forumda cok tavsiye ediliyordu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.