Şimdi Ara

Angry Birds Yapımcısı 213 Çalışanı İşten Çıkardı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •        Son olarak Angry Birds 2 ile karşımıza çıkan Rovio daha önce yaptığı işten çıkarmalarla çok kez gündeme gelmişti. Firma ne yazık ki büyük çaplı bir işten çıkarma daha yaptı.

Rovio Entertainment, belirtilene göre 213 işçiyi daha bünyesinden çıkarıyor. Firma yayınladığı basın bülteninde Rovio'nun oyun, medya ve tüketici ürünleri olmak üzere 3 temel alana yoğunlaşacaklarını açıkladı. Bu çıkarılan çalışanlar arasında Angry Birds filmi üzerinde çalışan kimsenin olmadığını belirtelim. 2016'nın yazında çıkacak Angry Birds filmine ait fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

• oha bu kadar işcimi cikartmislar ben bu oyunu 10 kisi yapiyorlar sanmistim

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • oyunu mobilden, medyayı filmden, tüketici ürünlerini de peluşlardan vs. götürüyolardı zaten başka bir şey yapıyolardı da bizim mi haberimiz yoktu

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Marco Polo' ya gönderme var. Amerikalilar = Domus demeye bile getirilmis hatta :D

• quote:

Orijinalden alıntı: patren

oha bu kadar işcimi cikartmislar ben bu oyunu 10 kisi yapiyorlar sanmistim

ben 4 kişi tahmin ediyodum. programcı, tasarımcı, müzisyen(ses sanatçısımı desem bilemedim),level editör. sonuçta mobil oyun ve herşeyin basitliği ortada. demekki yeni dank etti. 217 kişilerdi 213 kişiyi çıkardılar
  • abi harbiden 213 kişi ne bir önce ki haberde de 250 kişi çıkarmışlar bu kadar insan ne yapıyordu zaten, witcher 3 ü bile 300 e yakın adam yapıyor
  • O kadar kişiyi bulundurmaları saçmalıktı zaten. Gören Gta falan yaptıklarını sanacaktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar adamınız var da ne diye kıytırık oyunlarla uğraşıyonuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakınız : "Manuganu" tek adam yapmış hemde Türk...
    ikisi bile var.

• Rovio- gg wp
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.