Şimdi Ara

Monster ile Canavar Hareketler - Bölüm 61

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Memleketten ve dünyadan en güzel oyun manzaraları yine Canavar Hareketler'de! Daha iyisini yapabilir misiniz? O zaman ne duruyorsunuz!?

- Videolarınızı 27 Ekim Salı gününe kadar gonder@bolumsonucanavari.com adresine gönderebilirsiniz.

- Videolarınızı dosya eki olarak değil yüklediğiniz sayfaya ait link ile gönderiniz.

- Her hafta en iyi görüntüler seçilerek BSC editörleri tarafından yorumlanacak ve bu programda isminizle birlikte yayınlanacak. Ayın ilk haftası ilk 3'e girenler sonraki haftada da yer alacak ve diğer haftalarda gelen videolar ilk 3'e girmek için yarışacak. Ayın sonunda ilk 3'te yer etmeyi başaran canavar hareketlerin sahipleri, 1.'ye 90 TL, 2.'ye 60 TL ve 3.'ye 30TL'ye kadar istediği bir oyun olmak üzere ödüllerin sahibi olacaklar!

- Oyun türü bulunmamaktadır, herhangi bir zamanda çıkmış istediğiniz oyunu oynayarak videoları gönderebilirsiniz! (Oyunun ismini belirtmeyi unutmayın)

- Videoları YouTube'a, Vimeo'ya veya Dailymotion'a en az 720p çözünürlükte olmak şartıyla yükleyerek göndereceğiniz maile linklerini ekleyebilirsiniz.

- Oynanış videosunu açıklayıcı kısa bir yazı yazmanız gerekmektedir. (Videodaki olayı anlatan)

- Oynanış videolarınız 2 dakikayı geçmemelidir.

- Komik bulduğunuz sahneleri, oyun hatalarını, başarılı hareketler sergilediğiniz multiplayer maçlarınızı veya açtığınız nadir bir Achievement'ı bile gönderebilirsiniz!

- Videolarda yorum ve müzik bulunmamalıdır, editlenmemiş saf oynanış görüntüsü olmalıdır.

- Mail adresine Canavar Hareketler'de görünmesini istediğiniz isminizi veya nick'inizi eklemeyi unutmayınız.

- Gönderdiğiniz oynanış videolarının editlenmemiş ve parça parça olmamasına dikkat ediniz (10'ar saniyelik iyi görüntülerden oluşan montaj videoları yerine kesintisiz bir oynanış videosu kullanınız).

- Nasıl oynanış videosu çekeceğinizi merak ediyorsanız videonun sonundaki anlatımı izleyebilirsiniz.

- Hadi, şimdi sizde canavar hareketlerinizi gönderin ve ödüllerin sahibi olun!

• kopekli video guzelmis adam cok emek gostermis :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • video açılmıyor ??

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ya millet diyor diyor ama haklılar abi şu oynatıcıya bi çözüm bulun gözünüzü sevim bu video açılana kadar youtube da 4 video doluyor

• oooooo benim gol yayınlanmış süper :)

• Frikik golleri basit durmuş

• Artık eskisi gibi canavar hareketler tutulmuyor. Çünkü tek yönde bir ilerleme var. Devamlı counter counter, farklı hiçbir şey yok. Hep aynı şeyler, komik ya.. :D Benzeri videolar ve birincilik adayları = COUNTER!!! Bence bu yorumlar okunmuyor. Çünkü okunsa belki milletin eleştirilerini görecekler ama işte bakmıyorlar herhalde :D Bölüm sonu canavarı bozdu. Eskiden izlemek için haftalar sayıyordur. Şimdi ise acaba yine mi Counter izleyecez diye düşünerek bakıyoruz.

• video açılmıyor.

• Benim gol de yayınlanmış.Walcott ile attığım golü bandicam ile çekmiştim.Bandicam.com yazısı vardı video da yine de yayınlamışlar.Teşekkürler.

• aynen bekleme ekranında kalıyor
  • o kadar dandik bir video playerki 2009 senesindeki vidivodo media playerı gibi saçma sapan şu video playerdan bir an önce kurtulun.
  • bekleme ekranında kalıyor..

• Chelee'de trigger var gibi izlerken crosshair'e dikkat edilince anlaşılıyor çok alakasız yere gidiyor vuruşlar lag'dan da olabilir.

• artık şu flash tarayıcıdan kurtulun ve daha iyi video sıkıştırması uygulayın, hadi beceremiyoruz diyorsanız, youtube a yükleyin, ama yayınlamayın, sadece videoyu işlemek ve uygun çözünürlüklerde hazırlamak için kullanın, sonra mkv/mp4 formatında indirip kendi sunucunuzdan html5 oynatıcısıyla oynattırın.

• videoyu yorumlayan arkadaş çok fazla konuşuyor biz olanları görüyoruz radyodan anlatırmış gibi anlatmazsa iyi olur

• Ya ben bir şeyi merak ettim. Şimdi önceki videonun açıklamasında 20 ekime kadar videonuzu gönderin demişsiniz. Ben 18 ekimde gönderdim ama bu haftaki bölümde videom yok ve kötü bir video da değildi Awp ile takım arkadaşlarımın hepsi ölüyken şarjör değişmeden ve 30 saniye içinde ace + no scope yaparak competitive maçı kazandırdığım bir videoyu attım. Hani derece alamasam bile yayınlanmayacak kadar kötü bir video değildi.

Acaba çok geç gönderdim de ondan mı yayınlanmadı? Biri cevap verebilir mi?

• @bozcan tebrikler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deve Katili kullanıcısına yanıt
    teşekkürler de çokta önemli bir görüntü değildi aslında :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Chelee'de trigger var gibi izlerken crosshair'e dikkat edilince anlaşılıyor çok alakasız yere gidiyor vuruşlar lag'dan da olabilir.

Video bana ait ve triggeri nereden çıkardın neye dayanarak yazdın merak ettim ?

• top fiziğini fifa 16'dan almışlar :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.