Şimdi Ara

iOS 9.1 yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Apple, kısa süre önce iOS 9.1 sürümünü kullanıcıların beğenisine sundu.

iCihazların yazılım güncelleme bölümünden elde edilebilen iOS 9.1, aşağıdaki yenilikleri ve hata çözümlerini beraberinde getiriyor;

• Live Photo şimdi iPhone'unuzu kaldırdığınızı veya indirdiğinizi akıllıca sezer, böylece Live Photo bu hareketleri otomatik olarak kaydetmez

• Unicode 7.0 ve 8.0 emojilerini tam olarak destekleyen 150'den fazla yeni emoji karakteri

• CarPlay, Müzik, Fotoğraflar, Safari ve Arama dahil olmak üzere geliştirilmiş doğruluk

• Çoklu Görev kullanıcı arayüzündeyken geliştirilmiş performans

• Takvim uygulamasının Ay görüntüsünde yanıt vermemesine neden olan bir sorunu düzeltir

• Bazı kullanıcıların Game Center'ı başlatmasını engelleyen bir sorunu düzeltir

• Bazı uygulamaların içeriğini büyüten bir sorunu çözer

• POP Postası hesapları için yanlış bir okunmamış posta sayısına neden olan bir sorunu çözer

• Kullanıcıların yeni posta veya mesajlardan son kullanılan kişileri silmelerini engelleyen bir sorunu düzeltir

• Bazı mesajların Mail arama sonuçlarında görünmemesine neden olan bir sorunu düzeltir

• Sesli Mesaj gövdesinde gri bir çubuk bırakan bir sorunu çözer

• Bazı operatörlerde etkinleştirme hatalarına neden olan bir sorunu düzeltir

• Bazı uygulamaların App Store'dan güncellenmesini engelleyen bir sorunu düzeltir 

iOS 9.1 yayınlandı

• iPad Air'lerde çoklu görev navigasyonu sırasında aşırı bir kasılma oluyordu, umarım düzelmiştir.

Edit: Düzelmemiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkewCurrent -- 21 Ekim 2015; 21:14:02 >
  • İphone 6 net olarak hızlanmış.Akıcılık olsun ,uygulama giriş çıkışları hızlanmış.

• İOS güncelleme haberlerini anasayfada gördükçe imreniyorum açıkçası.. Biz Android kullanıcıları ağzı açık kapıdan içeriye yılda bir gelen bir misafiri bekler gibi güncelleme beklerken Apple IOS tarafında kullanıcıları boğacak kadar; stabil ve istikrar için güncelleme yayınlıyor..

Acaba Android'in bu safhalara gelebileceğini görebilecekmişiz ne dersiniz?

• iphone 6 baya iyi olmuş güncellemeyle

• quote:

Orijinalden alıntı: isyankar_emre

İOS güncelleme haberlerini anasayfada gördükçe imreniyorum açıkçası.. Biz Android kullanıcıları ağzı açık kapıdan içeriye yılda bir gelen bir misafiri bekler gibi güncelleme beklerken Apple IOS tarafında kullanıcıları boğacak kadar; stabil ve istikrar için güncelleme yayınlıyor..

Acaba Android'in bu safhalara gelebileceğini görebilecekmişiz ne dersiniz?

daha geçen gün sony güncelleme haberi ana sayfada yayınlandı

http://forum.donanimhaber.com/m_111069451/tm.htm

• iPhone 6 Plus gerçekten gözle görülür hızlanma gördüm. Teşekkürler Apple :)

• Ios 9.1 sonunda yayınlandı ama hemen yüklemesem iyi olacak daha önce 8.4 ü yükledim güncelleme sorunu yaşadım bakalım bu sürümde ne gibi hatalar ortaya çıkacak bekleyip görelim

• Kardşeim Beni Telfonumda Bi Hata oluyo sürekli akşam yatmadan telefonun şarjı %46 iken şarja taktım Sabha kalktım teleofnumun şarjı hiç yok telefon kapalı daha da acılmıyl bu sebepten dolayı tamire verdim 1 hafta geçmedi gene aynı oldu nede sıkıntı var ?

• iPhone 5S'e yükledim sabah. O ufak takılmalardan eser kalmamış.Şuan için gayet hızlı ve başarılı, her zamanki gibi ;)

• şarj durumu ne 8.4 e göre

• Arkadaşlar iphone 6 da hızlanma var mı? Şu an bende 8.4 yüklü geçmeme gerek var mı?

• iPhone 5S iOS 8.4 kullanıyorum iOS 9.1'de şarj, Hız ve stabillik nasıldır? geçmeye değer mi?degerli yorumlarinizi bekliyorum arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben iphone6'da herhangi bir hızlanma göremedim.Aksine uygulama giriş-çıkışlarında yada ana menüye dönerken ufak kasmalar yaşamaya başladım.50 tane güncelleme geliyo ama bir tanesi bile adam gibi çalışmıyo.8,4'te kalanlar bence biraz daha beklesin.

• bence çok güzel :D

• Apple artık ios'u stabil tutamıyor. Her güncellemede farklı sorunlar çıkıyor ve bir iki haftaya yama yayınlanıyor. Bu gidişle iphone 6 plus satıp note 5 alacam. En azın stabilite beklentim olmaz kasa kasa kullanırım

• Ekranda bazen klavye kalıcı olarak kalıyor yaşayan var mı bunu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.