Şimdi Ara

Meizu'nun 5.5' ekrana sahip yeni akıllı telefonu Meizu metal duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
3
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meizu'nun 5.5' ekrana sahip yeni akıllı telefonu Meizu metal duyuruldu 

Takipçilerimiz hatırlayacaktır geçtiğimiz dönemde Meizu'nun "Blue Charm Metal" adıyla anılan bir akıllı telefonu sızıntılarda ortaya çıkmıştı. Kısa bir süre önce resmiyete kavuşan telefon "Meizu Metal" adıyla birlikte tanıtıldı.

Adından da anlaşılacağı gibi metal kasaya sahip akıllı telefon son zamanlarda sıkça gördüğümüz "2.5D" teknolojisine sahip. Bu sayede ön kısımdaki cam panel kenarlardan inceltilerek kasayla bütünleşirken 5.5 inçlik ekran da daha çok ön plana çıkıyor. Oldukça sade bir tasarıma sahip model 162 gram ağırlığında ve kasası 150.7 x 75.3 x 8.2 mm boyutlarında.

Kasanın iç kısmına baktığımızda Helio X10 çipseti bizleri karşılıyor. 2.0 GHz saat hızında çalışan 8 adet Cortex-A53 çekirdeği barındıran çipsete grafik birimi olarak PowerVR G6200 eşlik ediyor. Sistem belleği 2 GB olarak duyurulurken Meizu Metal'in 16 ve 32 GB şeklinde iki farklı seçeneğe sahip olacağı da belirtildi. İkinci sim kart girişinin MicroSD kart yuvasına dönüşebildiğini de hatırlatmakta fayda var.

Arka kısımda 13 MP çözünürlükte kameraya ve çift ton LED flaşa yer verilmiş. Ön tarafta ise 5 MP'lik bir kamera bizleri karşılıyor. Ekranın hemen altında yer alan fiziksel buton aynı zamanda parmak izi okuyucu görevi de görebiliyor. Tüm bu özelliklerin çalışabilmesi için 3,140 mAh kapasiteli bir batarya tercih edilmiş.

Meizu Metal Android Lollipop sürümü üzerinde çalışan Flyme 5.1 arayüzüyle birlikte kutusundan çıkacak. Çin dışında da satışa sunulacak model beyaz, altın, gri, mavi ve pembe renk seçeneklerine sahip. 16 GB'lık model için 1,099 Yuan (€150) 32 GB'lık model için ise 1,299 Yuan (€180) ödeme yapmak gerekiyor.

• ipod touch 6 çakması
  • Harika olmuş ,1000 liranın altında gelirse çok can yakar

• quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

ipod touch 6 çakması

Lütfen sus.

• 1-2 hafta önce m1 note aldırdığım arkadaşım bu haberi okursa beni vurur
  • quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

ipod touch 6 çakması

Hakkaten oyle Keske ekrani da 4" olsaymis,

Apple ipod kasasinda iphone cikarsa tadindan yenmez..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5" modeli olursa güzel olur.

• Tamda MEİZU note 2 modelinin fiyatlarını araştırıyordum. Bu bana yapılır mı bee. Şimdi bunu mu bekleyecem ?.˜?

• quote:

Orijinalden alıntı: E-sosyal

1-2 hafta önce m1 note aldırdığım arkadaşım bu haberi okursa beni vurur

• Gerçekten güzel cihaz, fiyatına göre alınabilirliğine bakacağız artık.
  • batarya yerinde olmuş.
  • Xiaomi redmi note 2 var

• bekle ki gelsin hadi geldi diyelim bekle ki 1000 lira altı olsun :/

• Ön taraf samsung arka taraf ve yanlar apple ama güzel olmuş yalan yok.

• Telefon çıktığında digital markette satışa sunulurmu hemen arkadaslar ? Ayrica çin dışında ki çıkış tarihi belli mi ? Telefon gayet iyi donanima sahip 32 gb lığı 3 gb ramli olsaydi 1400 kağıt verirdim bu merete...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bize ne zaman geleceğini bilseydim belki biraz daha beklerdim. Ancak şu an red mi note 2 ve MEİZU note 2 arasında kaldım. Red mi note ülkede yok.. Yabancı yerlerden almayı düşünüyorum artık..

• Telefon super olmus 1000 tl den gelirse super satar..

• Çinin en akıllı telefon firması bunlar bence.Gene çok satarlar.
  • 899TL'den getirirler umarım.

• 32 GB'lığı 900 liradan gelirse alınır.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.