Şimdi Ara

Gigabyte GTX 980 Ti G1 Gaming inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nvidia'nın başarılı tepe model ekran kartı GTX 980 Ti'ın fabrika çıkışı hız aşırtma ve özel soğutucu ile desteklenmiş hali Gigabyte GTX 980 Ti G1 Gaming test masamızda.

• Yotube videonuzda sadece 360p çözünürlük görünüyor.

• Erdi iyice şişti evlilik yaramadı erdiye :))

• guzel kart yapmislarda zotax 980 ti kadar oc varmi onda %27 lik performans artisi vardi

• quote:

Orijinalden alıntı: memotunc

Yotube videonuzda sadece 360p çözünürlük görünüyor.

Video ilk yüklendiği dakikalarda öyle oluyor, şu anda bir sorun görünmüyor. 1080p'ye kadar tüm seçenekler aktif.
  • Gta 5 neymiş be arkadaş en iyi kartta 60 fps geçmiyor :) ben r9 280x almayı düşünüyordum herhalde fulda 15 20 fps ile oynucam :)

• Oyun testleri inceleme videosunda olsa daha iyi olurdu sanırım, çünkü orada yorumlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Videonun altındaki açıklamada GTX 980 G1 yazısını GTX 980 Tİ G1 olarak değiştirilse daha iyi olur.

• İnceleme için teşekkürler.Sıcaklık grafiğinde kartın 71 derece çalıştığı yazıyor ancak Witcher 3'te 80 derecelerde çalışıyor kart?GTA'da ise daha serin çalışmış.Witcher 3, kartları diğer oyunlara göre nasıl daha fazla ısıtabilir ki?Benim Evga 980Ti da böyle.Witcher 3 ile diğer oyunlar arasında 5-6 derece sıcaklık farkı oluyor.Çok garip...

quote:

Orijinalden alıntı: muhammet7634

Gta 5 neymiş be arkadaş en iyi kartta 60 fps geçmiyor :) ben r9 280x almayı düşünüyordum herhalde fulda 15 20 fps ile oynucam :)

GTA5'in AA sistemi arızalı.TXAA açmamak gerekiyor.Aynı şekilde 4XMSAA'da da problemler var.İdeali 2X MSAA+FXAA...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 19 Ekim 2015; 23:47:36 >
  • Güzel kart çöp diyen arkadaşlar ne önerirler bir de onlardan bir şeyler duyalım bari?

• 4 bin tl vardır çok gereksiz bir kart

• 16. saniyede One Piece Hasırşapka Korsanlarından Korsan Avcısı Roronoa Zoro nun figürü var...

• Bu kartı alacak adamın amacı olabildiğince overclock yapmaktır. Siz bu kartı incelerken keşke elinizde ki örneği en fazla ne kadar stabil bir şekilde overclock edebiliyorsunuz diye bir test etseydiniz.

• Fakirliğin gözü kör olsun.
  • GIGABYTE'ın direkt distribütör çıkışlı olarak 3 YIL GARANTİ sunuyor olması da bir avantaj kesinlikle.

• Kart gayet güzel görünüyor lakin dikkatimi çeken bir husus var; Thw Witcher oyununda kart 80 dereceyi görüyor. Yapmış olduğunuz tabloda ise 71 derece olarak karşımıza geliyor. 80 dereceleri görmüş bir kart için soğutucusu oldukça iyi denilmesi bir tuhafıma gitti açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osedon

Kart gayet güzel görünüyor lakin dikkatimi çeken bir husus var; Thw Witcher oyununda kart 80 dereceyi görüyor. Yapmış olduğunuz tabloda ise 71 derece olarak karşımıza geliyor. 80 dereceleri görmüş bir kart için soğutucusu oldukça iyi denilmesi bir tuhafıma gitti açıkçası.

Merhaba,

Kartların sıcaklık testleri 3DMark altında yapılıyor. Zira oyunlarda sürücü versiyonları bile farklılık gösterebiliyorken sahneler arasındaki farkları da hesaba katarak kartları değerlendirmek çok zor.

3DMark skorlarında ve sıcaklık değerlerinde sapmalar çok az oluyor.

Zaten Witcher 3'teki sıcaklık değeri ile GTAV'i karşılaştırırsanız arada çok fark olduğunu görebilirsiniz.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• 3200TL FİYATINDA BİR KART 4k için yeterli dehil off

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Cevap ve alakanız için teşekkür ederim Mesut Bey. Bu da demektir ki, açık dünya oyunlarında grafikler ne kadar ağır olur ise gpu'ya yük o kadar çok biniyor ve hali ile de ısınma oluyor. Sizin de dediğiniz gibi Mesut Bey; GTA V ve The witcher oyununu karşılaştırdım, aralarındaki sıcaklık neredeyse 5-10 derece. Sanki Asus DirectCu serisi soğutucuları daha iyi gibi. Yanılıyor da olabilirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CagriErcan -- 20 Ekim 2015; 13:14:56 >
  • Zotac yükte 71 dereceyi geçmiyor hem fabrikasyon en hızlı kart amp extreme :D 980ti zotac lider :D Geçen olmadı fabrikasyon oc ve soğutucu tasarımı olarak o yüzden kesik fanlar olmamış :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeMaNMeliH -- 20 Ekim 2015; 13:51:08 >
  • bu fiyatlara nasıl alalım anca incelemesini izleriz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.