Şimdi Ara

ASUS 23' VC239H YARDIM VE DESTEK!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir hafta yada iki hafta kadar olan bir durum var monitör durduk yere kapanıyor bilgisayar çalışırken.. oyun oynarken yada video izlerken yani monitörüm normal bir şekilde açık çalışırken bazen durduk yere kapanık bi kaç saniye sonra yada 5 6 saniye kadar sonra tekrar açılıyor bunun sorunu ne olabilir sizce ??

bi aralarda renkli piksellemeler oluyordu özellikle cs go ve fif15 oynarken karakter üstlerinde ve zeminlerde çok fazla fark ediyordum yazın sıcaklarında uzun süreli açık kaldığında monitör de çok ısınıyordu falan diye düşünüyorum onu çünkü bu aralar renkli pikselleme ile karşılaşmadım ama şimdi de arada sırada kısa süreli ekranın kapanıp tekrar açılması olayı gelmeye başladı..

bunun tam nedeni nedir lütfen yardım ve desteklerinizi bekliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: EnverPasha

Merhaba arkadaşlar bir hafta yada iki hafta kadar olan bir durum var monitör durduk yere kapanıyor bilgisayar çalışırken.. oyun oynarken yada video izlerken yani monitörüm normal bir şekilde açık çalışırken bazen durduk yere kapanık bi kaç saniye sonra yada 5 6 saniye kadar sonra tekrar açılıyor bunun sorunu ne olabilir sizce ??

bi aralarda renkli piksellemeler oluyordu özellikle cs go ve fif15 oynarken karakter üstlerinde ve zeminlerde çok fazla fark ediyordum yazın sıcaklarında uzun süreli açık kaldığında monitör de çok ısınıyordu falan diye düşünüyorum onu çünkü bu aralar renkli pikselleme ile karşılaşmadım ama şimdi de arada sırada kısa süreli ekranın kapanıp tekrar açılması olayı gelmeye başladı..

bunun tam nedeni nedir lütfen yardım ve desteklerinizi bekliyorum..

model adını hatalı yazmış olabilir misin hocam, böyle bir monitör yok piyasada.

bu arada Asusa ücretsiz kargo ile gönderebiliyorsunuz, sorun rahatsız ediyorsa servise gönderseniz daha doğru olacaktır. Buradan bir yorumda bulunmak zor.

• erkange E kullanıcısına yanıt
    monitör bu hocamhttp://www.vatanbilgisayar.com/asus-23-vc239h-genis-ekran-ips-led-monitor.html

vallahi son 1 aydır böyle yapıyor rahatsız etmeye başladı kablomu kontrol edeceğim bakalım eğer onda da yaparsa sorun monitör de kesin..

o kargo olayını tam olarak nasıl yapacağım birde ücretlendirmeleri ortalama ne oluyor ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnverPasha

monitör bu hocamhttp://www.vatanbilgisayar.com/asus-23-vc239h-genis-ekran-ips-led-monitor.html

vallahi son 1 aydır böyle yapıyor rahatsız etmeye başladı kablomu kontrol edeceğim bakalım eğer onda da yaparsa sorun monitör de kesin..

o kargo olayını tam olarak nasıl yapacağım birde ücretlendirmeleri ortalama ne oluyor ??

kargo ücretsiz hocam, kabloyu deneyin sorun olursa asusa ücretsiz gönderin.

ASUS 23' VC239H YARDIM VE DESTEK!

vallahi helal olsun asus bu konuda çok iyi bişey yapmış ya.. bugün deneyip bir hafta bi bakacam sonra kargolarım sorun olursa çok sağol hocam
  • Hocam merhaba aynı monitörden almayı düşünüyorum.Sorununuz çözüldümü tavsiye edermisiniz.
  • nirvanha kullanıcısına yanıt
    sorunum çözüldü hocam hatta servis'e göndermedim bile.. monitörden çok memnunum kalitesi çok iyi özellikle oyun falanda oynarken canlı parlak renk desteği oluyor.
  • EnverPasha kullanıcısına yanıt
    ok
  • Nasıl çözdünüz sorunu hocam ?
  • belirlenemeyen kullanıcısına yanıt
    ekran kartıma güncelleme geldi birde kaplo yeniledin.. tabi birde eksisi gibi uzun sürli 24 saat boyunca kullanmıyorum pc :) monitör çok yoruluyordu..
  • Dostlar bu monitörden aldım fakat,arkadaki hoparlör çıkışına taktığımda ses vermiyor harici hoparlöre neden kaynaklanıyor olabilir?
  • HedoTurkoglu kullanıcısına yanıt
    Bilgisayardan monitöre sesi nasıl aktarıyorsunuz?
    dostum,hdmi ile bağlı hem pc hemde xbox bağladığımda aynı olay monitör kendi hoparlöründen veriyor fakat ben 2+1 den ses almak istiyorum.Pcde kasaya takıyorum 2+1 onu o şekilde hallediyorum fakat xbox bağlayınca o yeşil girişe 2+1 kablosunu taktığımda ses hala monitörden geliyor.Televizyonda kulaklık çıkışlarına bağladığımda oluyordu.Bunda niye olmuyor anlamadım acaba kulaklık çıkışı mı değil bu ne anlamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.