Şimdi Ara

iOS cihazları harici ekran haline getiren 'Splashtop Wired XDisplay' ciddi bir indirim aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
2
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  iOS cihazları harici ekran haline getiren 'Splashtop Wired XDisplay' ciddi bir indirim aldı

iOS 7.0 ve üzeri iPad modelleri için hazırlanan uygulamalardan Splashtop Wired XDisplay, kısa bir süre için önemli bir indirim aldı.

Mac (OSX 10.8 ve üzeri) ya da Windows (7, 8 ve 10) sistemlere yüklenen özel sürümü üzerinden çalışma gösteren Splashtop Wired XDisplay uygulaması, temel olarak iPad modellerinin masaüstü sistemler için ekstra birer ekran haline getirilmesine imkan tanıyor. Bu desteği veren birçok alternatiften farklı olarak 1080p saniyede 60 kare hızında çalışabilen uygulama, bağlantı noktasında kablo kullanıyor ve birçok görüntü ayarına aktif olarak izin veriyor.

Daha önce 32 TL'ye satılan Splashtop Wired XDisplay, an itibariyle aşağıdan 2,69 TL'ye elde edilebiliyor.

• Extend olarak calısmadı bende mirror olarak calısıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber için teşekkürler Uzun zamandır almak istediğim bir uygulamaydı.

Extended olarak çalıştı, hatta youtube'dan 1080p 60fps video bulup açtım, yaklaşık 10 sn.de bir frame atlaması oluyordu sanki ama MacBook Air ile iPad Mini 2'yi bağlayıp denediğim için böyle olmuş olabilir, her ikisi de işlemci ve RAM bakımından biraz düşük cfg'deki Apple cihazları.

iMac/MacBook Pro ve iPad Air'lerde sıkıntısız bir şekilde çalışır diye düşünüyorum

Tekrardan haber için teşekkürler

Mac uygulamalarına yönelik haberlerin artması çok sevindirici

İyi forumlar
  • Yeniden böyle bir indirim olsada ucuza alsak.
  • geçenlerde bedava olmuştu iyi bi uygulama diye indirdim.
    app zap kullanın böyle güzellikleri kaçırmayın!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.