Şimdi Ara

E-tab 5 e root atma kesin çözüm (kendim denedim ve kesinlikle farkedilmez)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
3.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle tablete bu clean masterın en on sürüm apksını indirin
    Clean Master
    *Apk dosyası my favorite klasöründe olcak onu downloadaa taşıyın
    *onu arkada açık bırakıp eba marketten boyutu büyük bir uygulama indirmeye başlatın
    *bu işelemi yaptıktan sonraseri biçimde downloads klasörüne girn o klasördeki sayıya adlanadırılmış apkdosyasını silin örn *50.apk*
    *clean masterın apksının adını sildiğiniz apknın adıyla değiştirin *50.apk* yapın mesela
    *bu işlemleri yaparken indirme bitmemeli seri yapmalısınız ve bunu yaptıktan sonra eba markete geçin ve uygulamanın kurulmasını bekleyin altta bi kaç yazı geçcek sonra biraz bekleyip rest atın tablete
    *tablet açılınca hemen clean mastera girin antivirüs diyin taramadan sonra yukarıda daha fazlaya tıklayın oradan kurumsal cihaz yöneticisini kaldır diyin uygulamyı kaldırmayacak ama yetkilerini kaldırcak şimdilik
    *sonra ayarlardan girip uygulamlar/calışan uygulamlar oradan ebaV öğrencinin hizmetlerini durdurun
    *bilgisayara mobogenie kurun
    *tableti usb debugginge ayarlayın *bilmiyosanız tableti bilgisayara bağladığınızda mobogeniede yapımı anlatılıyor
    *5 dakika içerisinde görür mhtmelen tablet i bilgisayar
    *bilgisayara king rootun en son sürümünü indirin
    kingroot son sürüm
    *mobogenieinin içinde araçlarda apk kurma seçeneğinden ingrootu tablete kurun
    *kingroot kurulunca tabletten kingrootu açın ve oradaki root tuşuna basın
    *root tamamlanınca alttaki unistall seçeneğinden kurumsalı , ebaV öğrenci, eba market, sso, ypgs uygulamalarını kaldırın
    * bilgisayrdaki mobgeneden tablete aptoide kurun google play ne yazıkk desteklemiyor tablet
    *aptoideden istediğiniz uyugulamları indibeilirsiniz böylelikle
    ***eğer yukarıda kaldırmanız gerken uygulamalrı kaldıramadıysanız aptoide yada mobogende systemapp unistaller indirin bir tane ve silin onları ondan sonra istediğiniz gibi kullanabilrsiniz tableti
    Not: tablete rom yükelmediğiniz sürece bilinmeyen kaynaklardan direk olarak uyugulama yükleymezsiniz fakat aptoidele zaten tüm uygulamalara ücretsiz erişim sağlayabiliyorsunuz eğer çok istiyosanız apk kurmak tablettek mobogeieye ayarlar seçeneğinden root yetkisi verip (o tuşa üç kez üst üste basın yoksa vermiyor) updatee girip cihazdaki apk dosayları sekmesinden apkyı seçip yükleyebilrisiniz.

Bunu MEB farkedemiyor arakdaşlar normalde eğer mobogeni ile supersu gibi bir uygulama yüklerseniz root tespit edildi diye yazı çıkıyor ilerki zamnalrda size sıkıntı vemresini istemiyosanız bunu root browser ile system/privapp/roootddector.apkyı silerek engelleybilrisiniz
    eğer yardım isterseniz yorumlarda cevap vermeye çalışırım

• Reserved.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncelleme ile artık CM yüklenmiyor kardeş onada çözüm bulursan iyi olur
  • kardeşim yeni sürümden kastınız tam olarak ne ben daha bu işlemi 3-4 gün önce bi arkadaşa yaptım
  • Senin bu yazıyı yazdığın sabah güncelleme ile file explorer silindi bende cm yüklüydü fakat usb bağlıyorum mobogenie marketini yüklerken eba market durdu diyor tamam deyince herşeyi siliyor king root' da %20 ye ulaştım en fazla tamama basmadım kingrootu da yükledim sonra açtım 20 de herşey silindi ne yapabilirim
  • Hocam root attın mı disiplin cezası var mı

• atan arkadaşlarım var şuan gayet rahatlar bende atmaya uğraşıyorum eba market açılmış şimdi bi deniycem sonuçları bildiririm
  • Arkadaşlar root işini hallettim nasıl yapıldığını 15-20 dakika içerisinde yeni açtığım konuda göstereceğim kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lark Blue -- 23 Ekim 2015; 15:53:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murtaza-musti

Arkadaşlar root işini hallettim nasıl yapıldığını 15-20 dakika içerisinde yeni açtığım konuda göstereceğim kolay gelsin

Saolasın bekliyoruz.

• Arkadaşlar root atmıştım bende root tespit edildi diye bi yazı geldi. Kara bir ekranda. Ne yapayım ben??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.