Şimdi Ara

ZTE Blade V6 ön inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ZTE yakın zamanda kendi markasını taşıyan akıllı telefonlarla ülkemiz pazarına adım atmaya hazırlanıyor. Türkiye'de operatörler için ürettiği telefonlarla tanınan şirketin, ülkemize getireceği ilk model olan Blade V6'yı sizler için kullandık ve izlenimlerimizi bu videoda anlattık, iyi seyirler.

• Vurur arayüze ifadesi bu ne biçim tasarım bitanesi?

• Diğer ZTE telefonlar gibi yazılım çöp. Android 4.0'dan kalma web tarayıcı, 2.3'den kalma müzik çalar uygulaması (videoda görünce duygulandım), yine epey eski kamera arayüzü ama Lollipop. Ya arkadaş hiç bir şey yapamıyorsan tam stock koy da Android'i içinde eski yazılımlar gelmesin yamayıp yamayıp kullanıyorlar şu uygulamaları. Onun haricinde kasası falan fena değilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: abidn

Diğer ZTE telefonlar gibi yazılım çöp. Android 4.0'dan kalma web tarayıcı, 2.3'den kalma müzik çalar uygulaması (videoda görünce duygulandım), yine epey eski kamera arayüzü ama Lollipop. Ya arkadaş hiç bir şey yapamıyorsan tam stock koy da Android'i içinde eski yazılımlar gelmesin yamayıp yamayıp kullanıyorlar şu uygulamaları. Onun haricinde kasası falan fena değilmiş.

Google chrome, google play music, google camera kursunlar diye
  • tasarım bildiğin iphone insan az bişey değiştirir

• 2200 mah bataryadan sonra hiç bir özelliği ilgimi çekmedi.
    600 tl veririm üzerine babayı alır!

• huawei ascend g7 sınıfının en iyisi gibi.Metal arka kapak 3000 mah 720p ekran.Orta sınıfın en iyisi

• Vodafone smart 6 ve turkcell t60'dan ucuz olmazsa kesinlikle satacağını düşünmüyorum.

• şu batarya kapasitesinin artması lazım artık
  • 500-600 arasında satabilecek bir telefon acaba fiyatı ne kadar ?

• Turkcell t60 degilmi bu? Uygun fiyat olursa cazip olabilir benim için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar avea in touch 4 den gördüklerime dayanarak benim önerim zte telefonlara bulaşmamanız olucaktır. Özellikle alttaki capacitive tuşların tepkileri çok kötü, dokunmatik desen arada sağlam sinir bozucu. Ufak tefek sinir bozan pek çok kalitesizlik mevcut. Benim tavsiyem zte den uzak durmanızdır.Evet yıllarca belkide çinli markaları bekledik ucuz olsunlar ucuza güzel ürün alalım diye ama ucuza güzel ürün çok zor bir hayalmiş, kanaatimce kalitelinin pahalı olmasının bir sebebi varmış. KAliteden kastım bir telefona kesinlikle 3000+ bayılmak değil. Mesela bu çöplere para harcaman yerine g2 ya da zen2 olmadı z2 gibi en azından güvenilir(biliyorum hiçbiri tam olarak masum değil) markaları tercih etmek şu saatten sonra benim yapıcağım olay olucak. Birdaha yok oyun oynamıyor yok bu kişi telefonu az kullanıyor felan filan diyerek kimseye bu tarz bir telefon tavsiye etmeyeceğimi düşünüyorum size de tavsiye ederim uzak durun. Karşınıza çıkan ufak ama bazen çok önemli olan küçük detaylar zamanla çok büyüyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

huawei ascend g7 sınıfının en iyisi gibi.Metal arka kapak 3000 mah 720p ekran.Orta sınıfın en iyisi

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar misali millet eksilemiş. Yaklaşık bir yıldır G7 kullanıyorum. Bu sınıfta bu fiyata daha iyisi yok. Herşeyi ile mükemmel bir telefon. Bataryası, arayüzün akıcılığı, kamerası, tasarımı ile kusursuz bir cihaz. Eksileyenler muhtemelen ya telefonu hiç görmemiştir, ya da kullanmamıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah şirketim olsaydı mesela muhittin ltd. felan. Bu telefonu alırdım kendi şirketin logosunu koyardım. Adıda Muhittin M69 diye piyasaya sürerdim. %69 yerli olarak üretildi reklamı yaptım mı tamamdır. Ne ar-ge ne proje hiç gerek yok reklama para harca yeter.

• Zte'nin Nubia serisini kullanan birisi olarak söylüyorum Nubia serisini getirmiyceklerse hiç girmesinlir Türkiye'ye ZTE'nin adam akıllı güzel cihazları Nubia serisidir satmak istiyorlarsa Nubia ile gelmelilerdi.
  • Tasarımı güzel ama pil düşük kalmış

• Zaman israfı izlemeyin bile.

• vurur yüze ifadesi tasarım aynı iphone 6 bi tanesi.... (t60 ve smrat6 dan ucuz olması lazım yoksa zor )

• quote:

Orijinalden alıntı: vaskin77

quote:

Orijinalden alıntı: caneycaneyhuawei ascend g7 sınıfının en iyisi gibi.Metal arka kapak 3000 mah 720p ekran.Orta sınıfın en iyisi
    Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar misali millet eksilemiş. Yaklaşık bir yıldır G7 kullanıyorum. Bu sınıfta bu fiyata daha iyisi yok. Herşeyi ile mükemmel bir telefon. Bataryası, arayüzün akıcılığı, kamerası, tasarımı ile kusursuz bir cihaz. Eksileyenler muhtemelen ya telefonu hiç görmemiştir, ya da kullanmamıştır.

Kardeşimde Kullanıyor Fazla verilen Diğer Telefonlara Yazık Dedirtecek kadar iyi bir telefon . Hızlı Problemsiz.Şimdi bende kendime Mate 7 Alacağım . Huawei geçekten iyi bir marka.

• Turkcell t60 dan ne farkı var bu telefonun?

Vodafone smart6 kullanıyorum. Bildiğim kadarıyla zte blade ultra 6 ile ayni telefon. Simdilik memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.