Şimdi Ara

Max 100 tl kulaklık önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 100 tl gibi bir bütçem var kulaklık almaya arar verdim , telefon kulaklığıyla olmuyor bu ses kasma olayı . 100 tl ye güzel fp bir kulaklık önerir misiniz ?

Bir de kulaklık + mikrofon mu alınmalı en iyi sesi verip alabilmek için yoksa mic li kulaklık mı alınmalı ?

Teşekkürler

• pioneer se mj721 89 tl vatan da diğer heryerde 119 tl ,medimarkt'de sennheiser sony bir çok model denedim en temiz ses ve bass pioneer tek geçerim
  • 100 lira daha fazla ver vestel k500 al bence beats kadar mükemmel kulaklık asla pişman olmazsın ama tabiki otomatik ses kısılmayı çözemedim hala :) istersen elden alırsan 25 tl lik taksitlere bile bölüyorlar.
    birde mikrofonu var harici jak var bluetooth ile telefona vs diğer herşeye bağlanabiliyor ve 10 saat müzik dinliyebiliyorsun kesintisiz usb ile takınca ayrı ses kartı gibi görüyor bilgin olsun bence tam senlik :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGear25 -- 18 Ekim 2015; 15:46:02 >
  • Oyun kulaklığı arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kerem5466 K kullanıcısına yanıt
    bu da işini görür ama biraz fazla bass var shenneiser hd 205 deneyebilirsin
  • Sony Rampage Sn R3 aldım arkadaşlar ,ilk deneyimime gôre memnun kaldım .

Ses kalitesi güzel
    Mici güzel ses alıyor uzak gibi gözüksede ( aslında çok fazla ses alıyo ayarlamam lazım )
    Hoş gözüküyo beyaz model aldım
    Hafif , gerçekten hafif başım ağrımadı fazla

Eksiler

Müzik dinlerken sesi çok dışarıya veriyor
    Mic fazla ses alıyor gibi

Şuanlık bunlar , ilerde bi inceleme yapabilirim .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony Rampage Sn R3 yazdım bulunamadı snopy olmasın ?
  • BlackGear25 kullanıcısına yanıt
    Hep yanlış yazıyorum

Snopy evet

• philips shp ve shm serisi öneririm. yaklaşık 15 yıldır bu seriden kullanıyorum. bas ve ses berraklıgı mükemmel. fiyatlarıda cok uygun. 30-70 tl arası. ama eksi yönleride var tabiki. kulak kepçeleri kulagı terletiyor sıcak ortamdaysanız özellikle ama zamanla alışıyosunuz. mikrofon yuvaları çabuk bozuluyo. birde araştırdım bazı serilerinde ses kısıklıgı sorunu yaşayanlar olmuş. ama her halukarda öneririm. ses kalitesi açısından çogu pahalı ürünleri aratmıyor.
  • Ikinci el g230 al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Snopy rampage sn r3 aldım arkadaşlar

Hepinize teşekkür ederim

Şuan çok memnunum tek sorunu dışarıya ses veriyor gerisi güzel , bana yetti açıkçası

• GMC SuperBass GM-999 Mikrofonlu Kulaklık tavsiye edebilirim fiyata göre ses ve bass çok iyi
    8 mm-tweeter ve 10 mm-woofer
    Sensivitivity : 92dB +/- 3 dB
    Frequency Response: 20 - 20000 Hz

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kulaklik/gmc-superbass-gm-999-mikrofonlu-kulaklik-P69941493
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.