Şimdi Ara

ADR1FT'den 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
        Microsoft'dan tartışmalı bir şekilde ayrılan Adam Orth önderliğinde geliştirilen ve sanal gerçeklik başlıklarına özel tasarlanan hayatta kalma oyunu ADR1FT için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. HUD ekranının kullanımı, çevre etkileşimi ve görev sistemininden anlar sunan tanıtım videosu son yıllarda yürüyüş simulasyonu olarak adlandırılan oyunların bir benzeriyle karşı karşıya olduğumuzu gösteriyor. Tabii oyunun geçtiği alan bu konuda oldukça etkileyici durumda.

İyi seyirler.

• oyun cok guzel gorunuyor
  • Bu kadar çabuk oksijen mi biter biraz cılkı çıkmış. Zorluk olarak koyabilecekleri tek şey sanırım hava ihtiyacı olmuş.
  • 05.10'da uzayda ses yayılıyor böyle hatalar olmaması lazım
  • Etkilendim. Gerçekten çok güzel, keşke Türkiye'de böyle güzel şeyler yapsaydı ama daha uzaya astronot bile gönderemedik. Bu oyunu nasıl yapacaz? Benimki de laf işte... Türkiye bu oyunu yapması için ilk önce kendi motorunu geliştirmesi gerekiyor. Sonrada 2050 yılını beklemesi gerekiyor. Anca o zamana kadar tüm bunlar olur. Şimdilik yabancıların yaptığı oyunlarla idare edecez.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • o nasıl bir oksijen kısıtlamasıdır yahu
    nefesimi tutsam daha fazla hayatta kalırım...

• quote:

Orjinalden alıntı: angela99

Etkilendim. Gerçekten çok güzel, keşke Türkiye'de böyle güzel şeyler yapsaydı ama daha uzaya astronot bile gönderemedik. Bu oyunu nasıl yapacaz? Benimki de laf işte... Türkiye bu oyunu yapması için ilk önce kendi motorunu geliştirmesi gerekiyor. Sonrada 2050 yılını beklemesi gerekiyor. Anca o zamana kadar tüm bunlar olur. Şimdilik yabancıların yaptığı oyunlarla idare edecez.

2050'de Türkiye'de PC kullanımı yasaklanır dostum. Irtica is coming!11!!!1!!

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

05.10'da uzayda ses yayılıyor böyle hatalar olmaması lazım

oksijeni kullanarak sanırsam sağa sola veya yukarı kendini ittirmesin den dolayı hızlı bir azalma meydana geliyor

• quote:

Orjinalden alıntı: onur89tr

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: angela99

Etkilendim. Gerçekten çok güzel, keşke Türkiye'de böyle güzel şeyler yapsaydı ama daha uzaya astronot bile gönderemedik. Bu oyunu nasıl yapacaz? Benimki de laf işte... Türkiye bu oyunu yapması için ilk önce kendi motorunu geliştirmesi gerekiyor. Sonrada 2050 yılını beklemesi gerekiyor. Anca o zamana kadar tüm bunlar olur. Şimdilik yabancıların yaptığı oyunlarla idare edecez.</blockquote>

2050'de Türkiye'de PC kullanımı yasaklanır dostum. Irtica is coming!11!!!1!!

Eee, o zaman araba, uçak, telefon ve benzeri teknolojik cihazlar ve araçlarda kullanmasınlar. Madem geriye gidiyoruz. At arabası, binek, kayık felan olsun. Parada romalılar gibi Altın sikke olsun. Yada Farcry'in yeni oyunu MÖ.10000 yılını felan yaşayalım. Daha iyi, vahşi hayat :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.