Şimdi Ara

Airbus A320'nin iniş ve kalkış prosedürlerini 360 derece izleyin (Video)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  Airbus A320'nin iniş ve kalkış prosedürlerini 360 derece izleyin (Video)

Uzun yolları kısaltan ve dünyayı daha ufak hale getiren uçaklar, herkesin ilgisi çeken teknolojik harikalar arasında yer alıyor. YouTube üzerinde yayınlanan yeni bir video ise Airbus A320'nin iniş ve kalkış prosedürlerini 360 derecelik bir deneyim haline getiriyor.

Dünyanın en popüler video platformu YouTube, bildiğiniz gibi uzun zamandır 360 derece videolara destek veriyor ve bu açıdan içerik sayısı gün geçtikçe artıyor. Bu noktada İsviçre Havayolları tarafından yayınlanan 360 derecelik video, LX2804 uçuş kodlu Airbus A320'nin Zurich'den Geneva'ya kadar olan yolculuğu tüm açıları ve detaylarıyla gözler önüne seriyor. 

Luc Wolfensberger ve Martin Radinger'ın kontrolünde gerçekleştirilen uçuşu aşağıda izleyebilirsiniz. Kokpit içerisinde fare hareketleriyle gezebilir, sanal gerçeklik başlığınız varsa direkt olarak kokpit içerisine yerleşebilirsiniz. İyi seyirler.

• Bu gerçekten çok iyi düşünülmüş ve harika bir olay. Çok keyif aldım ama konsol butonları görünmüyor görüntü birleşim noktasında kalmış. Yine de çok güzel
  • Webtekno'nun 1 hafta önceki haberi... Bayağı hızlısınız maşallah.
  • Uçağı bi sileydiniz. Toz içinde. :P

• Cok iyi düşünmüşler süper olmuş..

• Biraz daha aksiyon isteyenler Patrouille Suisse ekibinin antreman ucusunu 360° izleyebilirler.
    Kullanılan ucak F-5E Tiger II
    https://m.youtube.com/watch?v=NdZ02-Qenso

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4k video'yu stream ile izleyebilmek de bir problem adsl ile...
  • kadirirdem kullanıcısına yanıt
    Kendin mesaj atabilecek kadar kafaya sahip değil misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Sanane kardeşim sanami kaldı yorumun kahyası mısın benim gorusum o guzel olmuş değişim bu yorun degilmi... Bas git işine adamın asabini bozma...
  • kadirirdem kullanıcısına yanıt
    Her konuda her yorumun mutlaka bir üsttekinin aynısı. Tesadüf mü yani diyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirirdem

quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Sanane kardeşim sanami kaldı yorumun kahyası mısın benim gorusum o guzel olmuş değişim bu yorun degilmi... Bas git işine adamın asabini bozma...

Post kasmaya biraz ara vermelisin
  • Gear VR da izleyelim bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    İsim yok adamin yazdigi yorumun aynısı ni yaziyorum git isine kardes ben hep kendi gorusumu yazarim ayrica bundan sanane....
  • RevivaL kullanıcısına yanıt
    Abi şikayet ediyoruz, onu yapıyoruz bunu yapıyoruz ama yok sallamıyor yönetim. adam da pişkin pişkin cevap veriyor bir de. Biz salağız anlamıyoruz mesajların içeriğini ya
  • Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    Ergenlik döneminde heyecanlı napsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.