Şimdi Ara

Halo 5: Guardians Ön Yüklemeye Açıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       Özellikle hikayesiyle oyuncuları meraklandıran Halo 5: Guardians'ın çıkışına sadece günler kaldı. Microsoft, oyunu oyun çıktından sonra hemen oynamak isteyen oyuncular için ön yüklemeye açtı.

Halo 5: Guardians'ı ön sipariş eden oyuncular 60 GB'lık dosyayı indirmeye şimdiden başlayabilir. Gerekli tüm dosyaları indirdikten sonra çıkış gününde bir güncelleme sizi karşılayacak. Oyuna online multiplayer desteği getirecek olan bu güncellemeyi yükledikten sonra 27 Ekim tarihinde yeni Halo macerasına adım atabilirsiniz. 

• 60gb lık çöp

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Anlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tvdoynr -- 16 Ekim 2015; 0:02:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konsola özel bu kadar beklenen bir oyunu dijital olarak almak bence salaklik.
    Ben the last of us dan bloodborne a infamous second son dan killzone a hepsini kutulu aldim.
    Konsol = kutulu oyun bence.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • cikopelo kullanıcısına yanıt
    Xbox one satın alınca sen oyunu kutulu alırsın

Kutulu 230 dan alamayacağın oyunu 160 tl yi dijital almak salaklı ise sen bir göz doktoruna görün bence yada babanın parası çok sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berringer B kullanıcısına yanıt
    Allaha Şükür sigara gibi sacma seylere para harcamadigim için kendi param ile rahatça geçiniyorum.
    Pcmide kendim dizdim ps4 mude kendim aldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence dijital almak mantıklı değil. Spotçularda en fazla 200-210 TL olur. İlk çıktığı gün almazsan 2-3 ay sonra 150 TL'ye rahat bulursun. Ayrıca oynadıktan sonra takas yapmak gibi bir şansın var. 120 TL'ye geri satsan bile 30 TL'ye oynamış olursun en fazla. Ben böyle yapıyorum. En son GOW Ultimate Edition'u Xbox One için 100 TL'ye alıp bitirdikten sonra 80 TL'ye sattım. 20 TL bana maliyeti oldu. Oyunları dijital alacak kadar zengin değilim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.