Şimdi Ara

Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.510
Cevap
30
Favori
76.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frknz

v19 güncelleme gelmiş deneyen varsa şuan stabil olan 18 den geçmeye değer mi

arkadaşım...yeni yazılım bugünmü gelmiş merak etmişim zira makina üzerine yazılımı yüklersen şayet bilgi verirsin v-18 versiyonu benim makinamda yüklü henüz memnunum fakat yeni yazılımı şimdilik yüklemeye çekinirim belki sorunu vardır şeklinde düşünürüm eğer her şey stabil çalışırsa yeni yazılımı bende makinama yükleyebilirim...
  • v19

Klasörleme sistemi getirilmiştir.
    IPTV ismi Lokal IPTV olarak değiştirilmiştir.
    Pay IPTV, Anyon TV, Comi IPTV, Stalker TV eklenmiştir.
    Pay IPTV kullanımı için hiremcoteknik.com sitesini ziyaret ediniz.
    Almanca dil paketi eklendi.
    Çeşitli buglar düzeltildi.

Dizibox, Web Radyo, Hava Durumu, FilmOn Tv, Youtube çalışıyor.IPTV yazılım yükleme sorunu çözülmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bardok -- 6 Mayıs 2016; 1:38:38 >
  • Genel olarak benim pek kullanmadığım iptv ile ilgili düzeltmeler yapılmış galiba .Diğerleri sorunusuzdu zaten ilerde geçersem dizibox için geçebilirim kullananlardan olumsuz durumlar gelmezse.Kanal geçişleri biraz yavaş kalıyor inş bununla alakalı da bir yazılım görürüz.
  • bardok B kullanıcısına yanıt
    Bu yeni iptv uygulamaları ile ilgili hiremcoteknik.com da da bir bilgi yok, firma açıklamasını bekleyelim bakalım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Youtube uzerinde ki tum videolar bulunmuyo ama keske hepsi bulunsa mesela seyretmek istedigim turk filmlerini falan bulmuyor

• V19 a yukselttim ccam ile hotbird kanallarini izleyebiliyordum simdi sifreli diyor nasil acabilirim eski versiyonlarda oldugu gibi birde bu lokal iptv disindaki iptvlerin kullanimi nasil olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: samochu

V19 a yukselttim ccam ile hotbird kanallarini izleyebiliyordum simdi sifreli diyor nasil acabilirim eski versiyonlarda oldugu gibi birde bu lokal iptv disindaki iptvlerin kullanimi nasil olacak

aleykum selam cccam ıcın
    paylasıma gırıyorsun
    123456 sıfreyı gırıp kayıt edıyorsun
    baglana basıyorsun
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    V19da paylasim kismini bulamadim hocam

• O menude kirmizi tuşa bas. Paylaşım aktif hale gelir. Yazılım ilk yuklenince gözükmez. Daha sonra fatihmc nin dedigini yap.
    http://www.xsamba.com/Zapper-HD-Plus-help.html

• aydemir86 A kullanıcısına yanıt
    Kirmizi tusuna bastim menudeyken fakat bir degisme olmadi

• Herhangi bir menüde değil. Ağ menüsündeyken kırmızı tuşa basacaksın. En altta aktif olduğunu görürsün.
  • aydemir86 A kullanıcısına yanıt
    Yeni farkettim hocam ag menusu dolu oldugu icin sayfada asagi inmek gerekiyormus hallettim safligima geldi , sagolun

• http://www.hepsiburada.com/hiremco-zapper-hd-plus-full-hd-uydu-alici-p-EVHIREMZAPPERHD

Arkadaşlar bu modeli almayı düşünüyorum da siz ne dersiniz ?
  • video tuslarindan ne istediniz yerleri degismis ne guzel alismistik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parsan

Arkadaşlar bu modeli almayı düşünüyorum da siz ne dersiniz ?

kendı sınıfında bu kadar donanımlı cıhaz yok

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-zapper-hd-plus-1-sene-ccam-free-iptv-P76558598
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Hocam v19 la gelen yeni iptv uygulamaları ile ilgili bilginiz var mı?

• Bende merak icindeyim up

• quote:

Orijinalden alıntı: zabit_ersin

Hocam v19 la gelen yeni iptv uygulamaları ile ilgili bilginiz var mı?

kontrol edemedım sabah bakarım daha benım tavsıye ettıgım ıptvler eklendı
    hıremco kendı bunyesınde yazılımcısı oldugundan arkadaşlar buldukca eklıyorlar
  • arkadaşlar...yeni yazılımı v-19 versiyonu makinamın üzerine internetten indirip yükledim gayet başarılı performans gösteriyor lokal iptv youtube hava durumu filmon tv web radyo filan çalışıyor fakat yeni gelen pay iptv dahil diğer televizyon uygulamaları nasıl çalışır henüz denemediğim için merak ederim...
  • Astra 19.2 'deki Sky hd leri açıyor mu hocam ?

evet açıyor

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-zapper-hd-plus-1-sene-ccam-free-iptv-P76558598

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 12 Mayıs 2016; 14:21:16 >

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.