Şimdi Ara

Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.511
Cevap
30
Favori
76.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aydemir86

Evet o dediğin işleri yapıyor.

Teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar. Hotbird kanal listemi her seferinde duzenleyip siralamama rağmen sifirlaniyor. Bu konuda bilgisi olan var mı? Varsayilan ayarlara dönüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okadar ümitli aldım.

Ancak youtub a bağlanmıyor " Sayfa Zaman aşımana uğradı " Hatası veriyor. Radyoya bi kaç kez bağlandı.

Ancak diğer işlevleri yerine iyi getiriyor. Telefondan aktarım yapmak oldukça kolay. ip tv denemedim. Güncelleyip tüm işlevlerini yeniden deniycem.

Şuan gördüğüm en büyük kusur ise klasör klasör göstermiyor dosyaları hepsini listeleyip koyuyor. Herkesin görmemesi gereken video ve fotograflarda hepside aynı yerde.

Ama görüntü kalitesi gerçekten harika. Bu yüzden teslim etmek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi os_lnx -- 4 Ocak 2016; 17:16:37 >
  • os_lnx kullanıcısına yanıt
    Youtube bende de açılmıyor. Bir sorun var sanırım çünkü daha önce açılıyordu. Benim su anda onceden duzenledigim kanal listem bozuluyor. Birde ip tv ağ güncellemesi yaptığında ağ baglantini kontrol et diyor o da yeni hasıl oldu. Sanırım teknik servisi arayıp soracagim.

• quote:

Youtube bende de açılmıyor. Bir sorun var sanırım çünkü daha önce açılıyordu. Benim su anda onceden duzenledigim kanal listem bozuluyor. Birde ip tv ağ güncellemesi yaptığında ağ baglantini kontrol et diyor o da yeni hasıl oldu. Sanırım teknik servisi arayıp soracagim.

arkadaşım...hiremco zapper üzerindeki internet uygulamaları youtube,hava durumu,iptv,filmon tv ve paylaşım çalışıyor...web radyo,dizibox ve facebook hata verip çalışmıyor...benim makinamın üzerindeki yazılım tarihi 22 ekim 2015...yeni yazılım çıkışı ne zaman gerçekleşir forumdaşım?...ayarlar üzerinden yazılım güncellemeye gelip güncelleme modunu internetten güncelleme yapınca url adresi bendehttps://www.merihvideo.com.tr gözüküyor kırmızı tuşa basınca yazılım yükseltime gelince televizyonda ağ aranıyor yazıyor ve ekranda zapper hd plus-v 13 gözüküyor...durum sende aynımı?...yeni yazılımın ne zaman geleceğini hiremco teknik servisi bilirmi sorarmısın?...

• aydemir86 A kullanıcısına yanıt
    kanal listeni son haline getirip bir usb bellege yedeklemeni oneririm bende de ayni sorun olmustu boyle cozmustum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknik servis kanal listesi için son yazılıma guncelle dedi. Güncelleme adresi ise xsamba olacakmış. İp tv icinse xsamba yaptigim zaman duzelecekmis. YouTube içinde yakin zamanda yazilim cikacakmis. Son yazılıma guncelleyen var mı? Nasıl bir yazılım stabil mi?

• Öndersinan v18 yazılımını illagal siteden yaptın degil mi? Yani hiremcoteknik.com yada xsamba üzerinden?

• arkadaşım...makina üzerinden url adresini değişiphttps://www.xsamba.com şeklindemi uzaktan kumadayla yazıp işlem yapacağız v.18 versiyon yeni yazılımı cihaza indirmek için doğrumu düşünüyorum...youtube ve iptv filmontv ve hava durumu bende çalışıyor fakat web radyo,dizibox ve facebook bende çalışmıyor...şirket yeni yazılım çıkartıp sorunları çözsün konuşun aydemir forumdaşım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 5 Ocak 2016; 14:06:35 >
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Evet dostum dediğin gibi olacak fakat http olacak s harfi olmayacak. V18 yazilimi sanırım legal linkte merihvideo yazanda ondan dolayı. İllagal xsamba veya hiremcoteknik url sinde v17 son güncel yazılım. Su linkten bilgi edinebilirsin.http://www.xsamba.com/Zapper-HD-Plus-help.html

aynen hocam ordan yapmıştım fakat bir sure kullanip memnun kalmayinca v17e donmustum.

• Bende zaten v17 yazılımı yüklüymüş tekrardan bir daha boşuna yükledik. Hayır bu makinede hiç uyarmıyor son yazılım zaten yüklü diye bu konuda gıcık oldum. Ayrıca v17 yazılımı en son olan ama yükleyince 1.00.19 diyor şunuda bir düzeltselerde adam gibi hangi yazılım yüklü bilsek. Kafamız çorba oldu. Ayrıca dedikleri gibi de IP tv sorunu çözülmedi kanallar indirlirken hata oldu diyor bu seferde, youtube yine açılmıyor. Hadi bunları geçtim kanal listesi bari bozulmasa iyi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydemir86 -- 5 Ocak 2016; 18:30:33 >
    iptv de youtube da bende mevcut hocam acaba dns mi degistirmediniz. 8.8.8.8 yapin dnsyi bende oyle. sadece ccam de bazi kanallar gitti ki en cok izlediklerimdi bir suru film kanali vardi orjinal dilinde de olsa izliyoduk en azindan.

• öndersinan35 Ö kullanıcısına yanıt
    Dns de denedim olmadı. Youtube uygulamasına giriyor resimleri gösteriyor seçip oynat dedigin zaman ana menüye atıyor. Benim için youtube önemli değil ip tv yi de pc den atarim sorun değil önemli olan duzenledigim kanal listesi. senin dedigin gibi yedeklesek bozulduğu zaman flasi takip tekrar yuklemek gerekecek o da geçici çözüm olduğu için yapmadım. İnşallah ilerleyen zamanlarda bir yazılımla çözerler.

• öndersinan35 Ö kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam DNS yi bir kez daha değiştirince ip tv kanallarını indirdi. Youtube da hala aynı.

• quote:

Evet dostum dediğin gibi olacak fakat http olacak s harfi olmayacak. V18 yazilimi sanırım legal linkte merihvideo yazanda ondan dolayı. İllagal xsamba veya hiremcoteknik url sinde v17 son güncel yazılım. Su linkten bilgi edinebilirsin.http://www.xsamba.com/Zapper-HD-Plus-help.html

arkadaşım...hiremco teknik servisinden şahane yazılım çıkarmasını bekleriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 6 Ocak 2016; 18:35:36 >
  • merhaba hıremco hd zapper var kanalları gezerken kanalda kondu tuslar etkı yapmıyor usbye yazılım kurtarma atıyorum uydudakı tusa basılı tutuyorum olmuyor ne yapmam gerek? dipnot basa bela bı uydu sakın almayın kanalları gezerken kendını kıtlıyor
  • sorunu bıldırecegım musterı hızmetlerı varmıdır
  • canbaz67 C kullanıcısına yanıt
    Kurtarma adimlarini izle yazılımı yükle. 0216 4357048 tel no. Yazılımsal olarak sapitiyor bazen haklisin.

hocam yaptım olmuyor sızın onerebılecegınız bısı var mı :((
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.