Şimdi Ara

Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.509
Cevap
30
Favori
76.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • v19 mini modeli için değil miydi yanlış okumadıysam...
    çanağa ince ayar gerekli sanırım...
  • Hocam cihaz konusunda karar verdiniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilidian

İyi aksamlar. Zapper hd plus bende aldim. Cihazi getirdim, calistirdim, trt1 hd disindaki kanallari gosterdi. Cihaz fabrika versiyonda oldugu icin merihvideo internet sitesinden v18 surumunu indirip, yukledim. Su anda hic bir kanalo gostermiyor. Baska yerlerde v19 yazilimi varmis diye okudum, internette boyle bisi bulunamiyor. Cihaz bu 18v ile trt hd-trt1hd ve trtspor hd den sinyal aliyor gozukuyor, ama onlari da goruntu vermiyor. Diger kanallarda hic sinyal yok diyor. Bu sorun nedir? Nasil cozulur ? Uyducumu cagirmak gerek?

v19 yukledınmı ?
    yukledın olmadıysa fabrıka ayarına donup tkgs ıle guncelleme yap
    yıne gelmezse canaktandır canakcı cagırırsın
  • Fatih Bey birçok kullanıcı çok kota yiyor diye şikayet etmiş.Bir kullanıcı port kapamadan bahsetmiş ama nasıl yapıldığını yazmamış.Piyasada 140 tl ye böyle cihaz sanırım bulmak imkansız.Şu port kapama olayını biliyorsanız aydınlatırsanız sevinirim.Son 9 ürün kalmış tükenmeden ve içime sinerek bu ürünü sipariş etmek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07mt77

Fatih Bey birçok kullanıcı çok kota yiyor diye şikayet etmiş.Bir kullanıcı port kapamadan bahsetmiş ama nasıl yapıldığını yazmamış.Piyasada 140 tl ye böyle cihaz sanırım bulmak imkansız.Şu port kapama olayını biliyorsanız aydınlatırsanız sevinirim.Son 9 ürün kalmış tükenmeden ve içime sinerek bu ürünü sipariş etmek istiyorum

bır cok degıl 1 kısı yazdı 6 aydır mesajı goren soruyor

oyle bırsey yok aylar once fırmaya sordum ve foruma yazdım

evet 140 tlye bu ozellıklerde 1 sene ccam, 5000 ustu beles ıptv ,tkgs,youtube ,dlna ,dızıbox

yenı yazılımla paralı ıptv satın alanlar dıger mını cıhazlara 300 kanal yuklenırken bu cıhaz satıcıda 1500 kanal varsa hepsını gosterıyor

ve stabıl baska marka model yok

...yalnız hatırlatayım ben cıhaza yazılım yuklemeden cıhazı ve kumandayı kontrol etmeden gondermem ...

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-zapper-hd-plus-1-sene-ccam-free-iptv-P76558598

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 19 Mayıs 2016; 0:09:12 >
  • Yarın siparişi veriyorum.Her ürün için herkes birşeyler demiş.Sadece uydu için değil neredeyse tüm elektronik ürünlerde herkesin bir serzenişi var.Bu işlerin içinde olmadığımız için haliyle kafada soru işaretleri oluyor.Son bir sorum olacak.Usb'ye gerek kalmadan sadece internet yoluyla cihazın tüm özelliklerine ait güncellemeri yükleyebiliyor muyuz ? İyi akşamlar...
  • quote:

Yarın siparişi veriyorum.Her ürün için herkes birşeyler demiş.Sadece uydu için değil neredeyse tüm elektronik ürünlerde herkesin bir serzenişi var.Bu işlerin içinde olmadığımız için haliyle kafada soru işaretleri oluyor.Son bir sorum olacak.Usb'ye gerek kalmadan sadece internet yoluyla cihazın tüm özelliklerine ait güncellemeri yükleyebiliyor muyuz ? İyi akşamlar...

evet menuden yenı yazılım yukleme yapabılırsın
  • Sağolun bilgiler için..
  • quote:

Sağolun bilgiler için..

evet 140 tlye bu ozellıklerde 1 sene ccam, 5000 ustu beles ıptv ,tkgs, youtube ,dlna ,dızıbox

yenı yazılımla paralı ıptv satın alanlar dıger mını cıhazlara 300 kanal yuklenırken bu cıhaz satıcıda 1500 kanal varsa hepsını gosterıyor

...yalnız hatırlatayım ben cıhaza yazılım yuklemeden cıhazı ve kumandayı kontrol etmeden gondermem ...Resimdede goruldugu gıbı mıss gb ambaajı sokerım cıhazı yuklerım kontrol ederım gonderırım
    ozellıkle kagıda tarıhı yazdım photoshop yok ıade yok  Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu)

tencere satandan uydu cıhazı almayın ...

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-zapper-hd-plus-1-sene-ccam-free-iptv-P76558598
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Resmi sitede v19 diye bir yazilim yok. İllegal bir yazilim mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • V19 mini modeli için değil mi?
    2 gün önce 2 adetti sanırım tedarik ettiniz.
    Haftaya bende alıcam artık.
    Umarım Fatih bey desiğiniz gibi kota yeme olayı yoktur.
    İlk elden kullanıcı ve bu işleri bizden daha iyi bildiğiniz için yorumlarınıza güveniyoruz...

• ilidian kullanıcısına yanıt
    http://www.hiremcoteknik.com/ sıteden bulabılırsın
    Yardımınız için teşekkür ediyorum. Bu site illegal mi? yani cihaza illegal yazılım mı kurmuş olacağız?
  • ilidian kullanıcısına yanıt
    ıllegal yazılımmı olur fırmanın kendı yazılımcısı var
    Tekrar teşekkür ederim, akşam deneyeceğim.
    Şu yazilimcilar iptv kanallarini bi gozden gecirseler iyi olacak cogu kanal calismiyor valla

• quote:

Orijinalden alıntı: samochu

Şu yazilimcilar iptv kanallarini bi gozden gecirseler iyi olacak cogu kanal calismiyor valla

ben gordugumu soyluyorum eklıyorum , sızde bıldıgınız varsa soyleyın ekletelım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Sağolun bilgiler için..

evet 140 tlye bu ozellıklerde 1 sene ccam, 5000 ustu beles ıptv ,tkgs, youtube ,dlna ,dızıbox

...yalnız hatırlatayım ben cıhaza yazılım yuklemeden cıhazı ve kumandayı kontrol etmeden gondermem ...Resimdede goruldugu gıbı mıss gb ambaajı sokerım cıhazı yuklerım kontrol ederım gonderırım
    ozellıkle kagıda tarıhı yazdım photoshop yok ıade yok  Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu)

tencere satandan uydu cıhazı almayın ...

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 20 Mayıs 2016; 16:57:00 >
  • arkadaşım...fatih...hiremco zapper kullancı sahipi olarak derim güzel cihaz zira paylaşım wep radyo youtupe hava durumu filmon tv dizibox lokal iptv çalışır fakat yeni yazılımla eklenen anyon tv...pay iptv...comi iptv...stalker tv...nedir yani nasıl çalıştığını açıklarmısın forumdaşım bilelim çeşitli şifrelermi girmek şart çalışırmı?...
  • Arkadaşlar bein sport hortbirtte açılmıyor Türkiye ligini veriyormus bir bilgisi olan varmı bis keyle açabilir miyim birde ip tv değişik şeyler gelmiş ama giriş bilgileri istiyor nasıl girebiliriz

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.