Şimdi Ara

1000-1300 TL'YE TELEFON

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık olarak 1000-1300 TL arası iyi bir telefon almak istiyorum, kaliteli, sağlam bir telefon olmalı çünkü kolayca telefon değiştiren biri değilim yani şöyle diyim, 4-5 sene gidicek bu telefon.
    Hangi Telefonu önerirsiniz? Aklımda Lg G3 var ve büyük ihtimal bu olucak ama diğer telefonları pek araştıramadım, sizce g3 iyi midir yoksa bunu al diyebileceğiniz bir tel var mı?
    Edit:Batarya ömrü iyi olmalı yani gün boyunca pek şarj imkanım olmuyor, ve telefonu sık kullanıyorum bu yüzden gün sonuna kadar idare etmeli şarj. g3'konusunda tek sıkıntım bu, şarj ömrü çok kısaymış o yüzden emin olamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pi sayisi -- 15 Ekim 2015; 20:57:28 >

• hiçbir cihaz 4-5 sene gitmez apple hariç, androidlerin ömürleri max 2-2,5 yıl batarya konusuna gelirsek g3'ün en büyük dezavantajı bataryası, eğer bataryası iyi cihaz arıyorsan fiyatı birazcık daha artırıp z3c alman daha mantıklı olur
  • Hocam gidiyor bana :P nokia c3 bile 4 sene gitmişti 1,5 sene önce falan değiştirdim.G3'ün bir de ısınma sorunu varmış, kullandınız mı bu konu hakkında ne söyleyebilirsiniz?
    Batarya için powerbank alacağım aslında çok da büyük bir sorun değil, benzerlerine göre g3'ün fiyat/perf oranı çok daha iyi sanırım.
    Bir de z3c'nin g3'e kıyasla ne gibi avantajları var acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: pi sayisi

Hocam gidiyor bana :P nokia c3 bile 4 sene gitmişti 1,5 sene önce falan değiştirdim.G3'ün bir de ısınma sorunu varmış, kullandınız mı bu konu hakkında ne söyleyebilirsiniz?
    Batarya için powerbank alacağım aslında çok da büyük bir sorun değil, benzerlerine göre g3'ün fiyat/perf oranı çok daha iyi sanırım.

G3 de gpu olarak adreno 330 bulunuyor ve 2k ekranı tam besleyemediği için hep yük altında çalışıyor buda ısınmalara ve şarjın çabuk bitmesine yol açıyor normal kullanımda çok rahatsız etmez ama oyunlarda ve 4k çekimlerde cihaz anormal bir şekilde ısınıyor bunları gözardı ederseniz tasarım,ekran,arka kamera olarak güzel cihaz z3c'ye gelirsek yazılımsal ve batarya performansı olarak g3'den çok daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJ Ten -- 15 Ekim 2015; 21:40:22 >

• G3 şarj problemi powerbank ile halledilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında normal bir telefon kullanıcısıyım ben öyle çok uç özellikler aramıyorum bir telefonda yani ağır oyunlar falan da pek yüklemem zaten. Yalnızca ısınma sorunu biraz kafama takıldı. Dediğiniz gibi telefonun anormal şekilde ısınmasını birkaç yerde daha okudum. Bakalım zc3 de aklımda olacak 1 hafta sonra alacağım telefonu. Sağolun
  • pi sayisi P kullanıcısına yanıt
    Buradan thermal tabloya bakabilirsiniz
    http://www.phonearena.com/news/HTC-One-M9-does-not-overheat-when-pushed-new-thermal-image-confirms_id67526
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freeze MF

quote:

Orijinalden alıntı: pi sayisi

Hocam gidiyor bana :P nokia c3 bile 4 sene gitmişti 1,5 sene önce falan değiştirdim.G3'ün bir de ısınma sorunu varmış, kullandınız mı bu konu hakkında ne söyleyebilirsiniz?

G3 de gpu olarak adreno 330 bulunuyor ve 2k ekranı tam besleyemediği için hep yük altında çalışıyor buda ısınmalara ve şarjın çabuk bitmesine yol açıyor normal kullanımda çok rahatsız etmez ama oyunlarda ve 4k çekimlerde cihaz anormal bir şekilde ısınıyor bunları gözardı ederseniz tasarım,ekran,arka kamera olarak güzel cihaz z3c'ye gelirsek yazılımsal ve batarya performansı olarak g3'den çok daha iyi

Keske 1080p yapsalardi G3'u...

O islemcinin ve bataryanin hakki 1080p.

• Janjan kullanıcısına yanıt
    Aslında güzel cihaz ama 2k da çok aceleci davrandılar orada da GPU engeline takıldılar full hd olarak gelseydi çok iyi bir cihaz olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G3 fena telefon değil alınabilir ama zenfone 2 32gb'a da bi bakın derim.
  • Lg gflex 2 de bir ara o civarlara düşmüştü. Bir bakın derim.

• G3tense hem.saglamlik hemde guncelleme ve batarya acisindan z2 daha mantikli olur

• pi sayisi P kullanıcısına yanıt
    g3 alın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.