Şimdi Ara

Xperia Z3 Güncelleme Sonrası Kafayı Yedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihazım yaklaşık 1 aylık, kutu içeriğinde olduğu haldeki Android sürümü stabil sekilde çalışmaktaydı,
    Taa ki 24.A.1.200 mimari numaralı güncelleme gelene kadar, bu güncelleme telefona yüklendikden sonra ise

Cihazda aşırı derecede ısınma hemde bekleme modunda iken

Şarjın süratle boşalması

Cihazda donma
    donma

Cihazda telefon görüşmesi yaparken yada internette birşey bakarken kendi kendine reset atıp yeniden açılma(pin kodu istemiyor)

Böyle sıkıntılar var,

Bakırköy Kvk ya cihazı verdim, eski yazılımı yüklemişler tekrar, ve telefon şuan da güncelle beni diye uyarı verip duruyor, güncelleme yapmaya tırsar oldum şuan,

Benimle aynı sorunları yaşayan varmı? benim cihaz mı sıkıntılı, yoksa güncellemelerdemi sıkıntı var anlayamadım,lütfen yardım edin,

Kvk Cihazda birşey yok deyip eski yazılımı kurmuş açıklama da yapmadılar :( napcaz varmı fikri olan??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Wipe yaparsan sorun olmayabilir.

• O ne demek, ses açma ve power tuşuna basılı tutarak yapılan işlem mi?

Denedim o ekran açılmıyor bende,sanki engellenmiş gibi, tuşlara basıyorum 3 kere titriyor,ama hiçbir tepki vermiyor

• Güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: ArtiztiquE

Güncel

Yazılımı yükledikten sonra,sorun oluşursa bilgisayar üzerinden Sony PC Companion ile yazılım onarma(temiz kurulum) yaparsın. Bu yöntem yazılım yüklenmesi sonrası oluşan sorunlarda genelde sorunu çözer.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.