Şimdi Ara

Cevap: Yazilimsal DESTEK ! ROM attim yine düzelmedi. Deep freeze mi var ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bunu yapabilen yokmu hala ? benimde aynı problemim var.
    her türlü kombinasyonu denedim flashlama rootlama orjinal rom costm rom ama nafile telefon download modda açılıyor herşeyi kabul ediyor ancak açılırken gene eski ayarlarında açılıyor, android sürümü yükseltiliyor diye bir yazı ekranda beliriyor ve duvar kağıdıma kadar hepsi tüm ayarları duruyor. yaklasık 1dk sonra kendini yeniden başlatıyor ve gene aynı şeyler.
    cmw modda açılmıyor cwm de yükledim param da denedim wipe de denedim gene de açılmıyor, cwm den root yap demeyin çünkü açılmıyor.
    bazı arkadaşlar marketten root indir yada şu program yüklüyse şu dosyayı sil gibi şeyler yazmışlar forumlarda, onlarda olmuyor cünkü telefon 1 dk geçmeden kendini kapatıp açıyor ve zaten kasmaktan o işlemler mümkün olmuyor.
    defalarca format vs odin işlemleri yaptım hatta mümkün olmayan yapilamaz denilen şeyleri ölü cihazları ayağa kaldırdım.
    ancak bunu halledemedim sanki telefonda deepfreeze var mübarek.

telefonu bozmaya çalıştım o da olmuyor başka başka romlar rootlar banamısın demiyor sanki etkisiz eleman

sadece ve sadece download modda açıp odin ile yapılabilecek bir işlem olmalı bilen varsa lütfen yardım ;)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.