Şimdi Ara

Modüler bilgisayar ön inceleme: Lego yapar gibi yeni PC toplama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acer Revo Build, minik boyutlarının yanı sıra modüler yapısıyla da dikkat çekiyor. Geleneksel bilgisayarlardan farklı olarak Revo Build, üst üste koyacağız bloklar yardımıyla yeni bir bilgisayar toplamayı veya varolan bilgisayara donanım takviyesi yapmayı mümkün kılıyor. Kasayı sökme derdi yok, donanım kurulumu bilgisi çok fazla gerekmiyor ve farklı özellikler alınabiliyor. Acer Revo Build modüler bilgisayarın tüm detayları videomuzda.

• Toplama işi değişiyor.

• Bilgisayar piyasası can çekişirken acer lego oynamaya devam etsin
  • cok gec bile kalinda kocaman kasalarin icinde vidalarla tutturulmus PCBler artik yerini modern birseylere birakmali...

Ilk kullandigim bilgisayar 286 kasasi yaklasik 1 metreydi :)
    simdi kullandigim yarim metre... evet degismesi, kücülmesi gerek

• Modüller arası o bağlantı temas teknolojisi bahsedilmemesi bence performansı düşük kılmakta yoksa o bağlantı köprü vazifesi olan kısım hakkında geleceğe dönük hızlı bir bant genişliği olması gerek .

İlerde test edilir ve o zaman performans/fiyat incelemesi anlamlı olur.

Şimdilik sadece tasarımı hoş gibi ...

• Açıkçası ben masaustu pcyi rahat ferah kocaman diye topluyorum. Kasanin buyuk ve sekilli olmasi sogutmasinin hunharca olmasi benim istedigim seyler. Bu kutu yerine gider laptop alirim. Ama umarim gelisir bizde utanırız

• Açıkçası ben masaustu pcyi rahat ferah kocaman diye topluyorum. Kasanin buyuk ve sekilli olmasi sogutmasinin hunharca olmasi benim istedigim seyler. Bu kutu yerine gider laptop alirim. Ama umarim gelisir bizde utanırız

• Modüler telefon beklerken modüler PC geldi.

• harika olmuş. anlaşılan telefonlardan önce pc ler etkilenecek
  • quote:

Açıkçası ben masaustu pcyi rahat ferah kocaman diye topluyorum. Kasanin buyuk ve sekilli olmasi sogutmasinin hunharca olmasi benim istedigim seyler. Bu kutu yerine gider laptop alirim. Ama umarim gelisir bizde utanırız

Aynen katılıyorum boyutta önemli :D

• Güçlü All-in-One PC'lere ağırlık verilmeli, ikincil olarak mini PC'ler güçlü ve ucuz olmalı artık. Laptopta tablette iş yapılmıyor. Büyük ekranın ihtiyacı geçerliliğini koruyor.
  • bilgisayarda oyun oynamayanlar için kocaman kocaman kasalar gereksiz. ben sürekli Office programlarıyla çalışıyorum. ihtiyacım olan bilgisayar büyük monitörlü, az yer kaplayan, sessiz ve yapacağım işlerde hızlı tepki veren bir bilgisayar olmalı. All-in-One PC'ler ve mini PC'ler uygun ama fiyatları uygun değil malesef.
  • Modüler bilgisayar ön inceleme: Lego yapar gibi yeni PC toplama

O kadar oldu mu yav. Biri beni geleceğe ışınladı herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Powerofdreams -- 14 Ekim 2015; 13:00:42 >
  • Gec bile kalindi bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Powerofdreams

Modüler bilgisayar ön inceleme: Lego yapar gibi yeni PC toplama O kadar oldu mu yav. Biri beni geleceğe ışınladı herhalde

yorumun +1 lemek için giriş yaptım valla :D

• Bankalar ve çağrı merkezleri için biçilmiş kaftan.

• Gelişen teknoloji ile büyüyen bugünün cocuklari ve kendi sistemini toplamak isteyip yeterli tecrübe ve bilgiye sahip olmayan son kullanıcılar için basit, kullanisli gerçekten çok yaratıcı ve önemli bir ürün..

Ancak Erdi abinin de dediği gibi aşık önemli nokta bu modüllerin pazardaki alternatif sayisi ve desteği umarım teknolojik anlamda bir heves olarak kalmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E_Aydin35 -- 14 Ekim 2015; 14:47:40 >
  • Zorlama bir cozum, bence tutmaz. Itx kasalar daha uygun bir cozum, ozellikle gpu bakimindan..

• 3D gibi ölü doğan bir teknoloji olarak tarih kitaplarında yerini alacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalasso

Açıkçası ben masaustu pcyi rahat ferah kocaman diye topluyorum. Kasanin buyuk ve sekilli olmasi sogutmasinin hunharca olmasi benim istedigim seyler. Bu kutu yerine gider laptop alirim. Ama umarim gelisir bizde utanırız

Kesinlikle hocam işin zevki orada zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.