Şimdi Ara

Çinden telefon getiren / getirtenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çinden telefon getiren arkadaslar , garanti isini ne yapiyosunuz ? Garantisiz bir sekilde mi kullaniyosunuz telefonu yoksa sigortalatma gibi birsey var mi ? Aklimda birkac model var, forum üzerinden almayi düsünüyorum . Sıkıntılı cıkarsa veya aldiktan bir süre sonra ekran kirilmasi dokunmatik vb. sorunlar olursa parayla yaptirmak zorunda kalirim bu yüzden kararsizim .

• tabiki garantisiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtiçi ürünlere sigorta yapılıyor diye biliyorum ama yine de araştırın.

Garanti tabiki yok ve telefonu kullandığınız her an bozulabilir, kırılabilir. Hele telefon pahalıysa cebinizde sürekli bir risk taşıyacaksınız.

Bu riski ben alıyorum diyorsanız alın derim. Yok benim kafam rahat etsin diyorsan hiç bulaşma derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rammo

tabiki garantisiz.

Öyle birşey yok tamamen aldığınız yer ile alakalı. Geri gönderip 1 yıllık garantiden faydalanabiliyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • X_Seller kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım gelmesini beklerken acaba gececekmi takilacakmi gümrükte diye kızamik geciriyoruz onu tekrar geri göndermek kolay onun senin eline tekrar gecmesi dusuk bir ihtmal o yuzden garantisiz dedim ona o riske girene kadar bozulsada buraxa tamir ettirmek daha mantikli manasinda dedim ben tabi tercih kisiye bagli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.