Şimdi Ara

G2 Update

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar lg g2 kullanıcısıyım. Yazın basından beri internetim yoktu güncelleme yapamadım. G2 kullanıcısı arkadasım telefona güncelleme geldiğini ama bilgisayardan yapıldığını söyledi. Nedir bu güncelleme , ilgili konu varsa link atabilir misiniz ?

• Lollipop güncellemesi geldi lg pc suite üzerinden güncelleyebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu ilk aldıktan bir süre sonra kitkat gelmisti. Güncelledikten sonra ısınma artmıstı ve pil hızlı gitmeye baslamıstı. Simdi bunla daha da beter hale gelir mi ? Bir de lg pc suite tam olarak nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ireneo

Hocam telefonu ilk aldıktan bir süre sonra kitkat gelmisti. Güncelledikten sonra ısınma artmıstı ve pil hızlı gitmeye baslamıstı. Simdi bunla daha da beter hale gelir mi ? Bir de lg pc suite tam olarak nedir ?

Lollipopda şarj daha hızlı gidiyor lg pc suite programdır pcye kurup teli pcye tanıtıyorsunuz program sayesinde telin her şeyini yedekleyebilir yazılım güncellemesini yapabilirsiniz

• serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Program iyiymis de şarj sıkıntı zaten daha da hızlı giderse durum kötü. Powerbank falan mı almak lazım var mıdır cepte tasıncak kadar kücükleri ? Bir de telefon biraz aptallasmaya kasmaya basladı korkum güncelledikten sonra telefonun daha da zorlanması ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ireneo

Program iyiymis de şarj sıkıntı zaten daha da hızlı giderse durum kötü. Powerbank falan mı almak lazım var mıdır cepte tasıncak kadar kücükleri ? Bir de telefon biraz aptallasmaya kasmaya basladı korkum güncelledikten sonra telefonun daha da zorlanması ..

Lollipopda cihaz daha hızlı ama şarjı içiyor powerbankların daha küçükleri varmı bilmiyorum internetten araştırırsın eğer cihaz kasıyorsa hard reset atabilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.