Şimdi Ara

Meizu'nun metal kasaya sahip yeni akıllı telefonu sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meizu'nun metal kasaya sahip yeni akıllı telefonu sızdırıldı 

Meizu 21 Ekim'de düzenleyeceği etkinlikle birlikte "Blue Charm" ailesine yeni bir üye kazandırmaya hazırlanıyor. Ancak bu kez sızıntının boyutu o kadar büyük ki etkinliğe saklanacak bir şey kalmamış durumda. 

Fotoğrafları ve teknik özellikleri ortaya çıkan "Blue Charm Metal" modeli oldukça dikkat çekici görünüyor. Özellikle renkli ve metal kasaya sahip tasarım bir çok kişinin ilgisini çekecektir. Teknik özellikler ise; FHD çözünürlük sunabilen 5.5" büyüklüğünde ekran, 2.0 GHz saat hızında çalışan 8 çekirdekli işlemci, 2 GB bellek, MicroSD desteğiyle arttırılabilen 16 GB depolama alanı, 8.2mm incelik, 13 MP arka ve 5 MP ön kamera şeklinde sıralanabilir. İşletim sistemi olarak ise Android üzerinde geliştirilen YunOS'nin 3.1.6 sürümü kullanılacak. Küçük bir hatırlatma yapmak gerekirse bu işletim sitemi daha önce Meizu'ya büyük bir yatırımda bulunan Alibaba tarafından geliştiriliyordu.

Çıkış fiyatı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Sizler Meizu Blue Charm Metal'in genel görünümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Hak ettiği fiyat aralığı sizce nedir?

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Metal kasaya sahip Meizu Blue Charm Metal

• 250$ eder.

• Metal kasalı note modeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meizu M2 Note Metal

• M2 Note Redmi Note 2 karşısında zayıf kalmıştı güzel bir yenileme olmuş ama sırf metal kasa diye çok yüksek fiyatlandırma yapılırsa hata olur.
  • global de yer almak istiyorsa apple kopyalamaktan vazgeçmesi gerekiyor.

• Meizu su servis işini bir firma ile anlaşıp cozse on numara olur..

• Çizilmez kasalı ve kırılmaz ekranlı telefon yapmaları gerekiyor üreticilerin artık. Metal kasalı telefon kullanıyorum, ama arkada silikon kılıf var. Ne anlamı kaldı ?
    Kılıflardan jelatinlerden kurtarsınlar artık bizi.
  • Ekstra çizilmez cam takınca ekran hassasiyetinden ödün vermiş oluyoruz. Madem bu teknoloji var neden kendileri eklemiyor.
    Zaten teknoloji olarak bir yenilik yok, sadece geliştirilmiş kasa. Bari ekranı da geliştirin.

• meizu amblem değiştirmiş
  • YunOS??????
    Meizu Flyme kullanmıyor mu?
    İyice battı bu site. Copy-Paste yapılırsa sonuç bu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Greylights

YunOS??????Meizu Flyme kullanmıyor mu?İyice battı bu site. Copy-Paste yapılırsa sonuç bu...

Pardon Alibabanın esintileriymiş...

• Greylights kullanıcısına yanıt
    Yazilanlar dogru meizu nun iki buyuk ortagi var biri mediatek,digeri alibaba,yunos alibaba nin urettigi isletim sistemi,kullanmalari nirmal.yakinda flyme kalkar komple yunos olursa sasirmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Çizilmez kasalı ve kırılmaz ekranlı telefon yapmaları gerekiyor üreticilerin artık. Metal kasalı telefon kullanıyorum, ama arkada silikon kılıf var. Ne anlamı kaldı ?
    Kılıflardan jelatinlerden kurtarsınlar artık bizi.

Lg v10 ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dys kullanıcısına yanıt
    FlymeOS en sevdiğim arayüzlerden biriydi. Eğer öyle bir uygulama yaparlarsa kullanıcı kaybedebilirler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.