Şimdi Ara

Pepsi'nin Çin'de satışa sunacağı akıllı telefonuna ait özellikler ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Pepsi'nin Çin'de satışa sunacağı akıllı telefonuna ait özellikler ortaya çıktı 

Geçtiğimiz günlerde Retures meşrubat üreticisi Pepsi'nin akıllı telefon pazarına gireceğine ilişkin ilginç iddialara yer vermişti. Ünlü marka ise iddiaları doğrulayarak Çin pazarına Pepsi markalı akıllı telefon sunmaya hazırlandıklarını doğruladı. Bu gelişmelerin ardından da Pepsi P1 adıyla çıkacak modelin teknik özelliklerinin ortaya çıkması çok uzun sürmedi.

Çinli bir blogda yer alan bilgilere göre Pepsi üretim yapmayacak ve bir üreticiyle lisans anlaşması imzalayarak kendi markasını akıllı telefonun üzerine basacak. Pepsi P1'e ait olduğu iddia edilen teknik özellik tablosuna baktığımızda ise 5.5" FHD ekran, 2GB bellek, 16 GB depolama alanı, MT6592 çipset, Android 5.1 işletim sistemi ve 7.7mm kalınlık gibi bir çok detayı görebiliyoruz.

20 Ekimde resmileşmesi beklenen Pepsi P1 ilk etapta yalnızca Çin içerisinde satılacak. Daha sonrasında ise farklı pazarlara açılıp açılamayacağı henüz netlik kazanmadı. Fiyat hakkındaki iddialar ise 200 dolar seviyesinde yoğunlaşıyor.

Pepsi'nin Çin'de satışa sunacağı akıllı telefonuna ait özellikler ortaya çıktı 

• 500 pepsi kapagı getirene Pepsi P1 hediye :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 13 Ekim 2015; 17:58:14 >
  • Değişik kampanyalarla renkli bir konsept olduğu düşüncesindeyim.

Ayrıca Coca Cola'nın cevabını bekliyoruz.

• bunu fazla kurcalayinca asidi kacmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'ye gelirse vergisi çok yüksek olur. Yerli üreticimiz kristal koladan bu konuda atak bekliyoruz.
  • Yerli kola üreticilerinden aynı hareketi bekliyoruz
  • Bu devirde 6592? Saat hızı aynı olduğu için yeni 6595 olsa gerek işlemci, kaynak site resimden bakıp yazmış ama çekik gözlü arkadaşlar bombadır bu işte :) Marakaların resmi sitelerinde bile hep yanlış yazarlar kelimeleri.

• Tasarıma bakarsak Huawei üretimi olacak.

• İyice çöplüğe döndü bu android dünyası. Elini sallayan telefon çıkartıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık mini modellerine Diet Pepsi ismini verir.

• yakında ruffles,lays de telefon çıkarır artık 50 kuruşluk kampanya paralarını biriktirir telefon alırız

• Le'Cola L1 bekliyoruz
  • Aplle google arabaya girdi pepsi telefona, para bol olunca daha cok nasil kazaniriz diye her tarafa dadaniyorlar :)

• Kâr etmek için değil de prestij için üretildiğini düşünmekteyim.Her insan bir kola markasını cebinde taşımak istemez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bimde Le'Phone çıkarır artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 860K -- 13 Ekim 2015; 23:15:06 >
  • Piyasada hali hazırda satılan bir cihaz sanki. Markayı çıkaramadım. Elephone p8000 değil.

• La fason fason üretip salıyorlar piyasaya hiç bir değeri yok. O değil hani mobil pazar doyuma ulaşmıştı? İçecek firmaları bile ona buna ürettirip giriş seviyesinden salıyorlar piyasaya. Demek halen firmaların kâr beklentilerini karşılıyor pazar.
  • İşletim sistemi android değil arkadaşlar
    GAZ.OS

• KKİ(Kablosuz Kola İletimi) teknolojisini Pepsiden başka bir markadan beklemezdim.

• Bu tür ürünlerin elbet de kar payı var fakat Pepsi marka değeri için bu tarz bir pazara giriyor. Zorlu bir pazar olduğunu düşünürsek Pepsi marka değerine zarar vereceği gibi bir yorum yapabiliriz. Fakat son tüketiciye ulaştığında ürünler öyle olmuyor. Her kesimden insan bu ürünleri kullanıyor. Her eğitim ve teknolojik bilgi seviyesinde farklı insanlar bu ürünleri kullanıyor. Marka yeni yetişen nesillere çocukluğundan bu ürünleri aşılıyor. Küçük yaşda bir çocuğa Pepsi içiremezsiniz fakat sabah akşam elinde Pepsi logolarıyla gezdiğinde bu sizin geleceğe yatırımınız olur.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.