Şimdi Ara

MEZUN OLUP GECE ÇALIŞAN VARMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gece çalısan varmı hangi saatler arası çalısıyorsunuz uyku düzeni nasıl verimli oluyormu ?

• sabah 6 bucukta kalkiyorum dersaneye gidiyorum 3 bucuk 4 gibi eve geliyorum 1-2 saat yatıyorum 7 de ders calismaya basliyorum 1 e kadar falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bünye alışkın değilse deneme bence bi süre sonra gündüz mayışıyosun ve derse bakamıyosun bir sürü zaman gidiyor gününün verimli geçmesini istiyosan erken başla. Diyorum ama ben de daha oturtabilmiş değilim malesef.
  • Sabah 8 de kalkiyorum gece 1 e kadar.Gunun yarisini konu anlatimiyla geciyor zaten.Lanet olasi konular bitmiyorki sadece soru cozelim.

• Max 1 e kadar çalışabiliyorum sonrasında çalışırsam hem aldigim verim azalıyor hemde ertesi gün uykumu alamiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terliksi İnsan -- 14 Ekim 2015; 1:44:51 >
  • Gün doğumunda ders çalişmak çok zevkli tavsiye ederim.

• Kardeş iyi hoş gece çalışmak da. Sınava kadar böyle yaparsan sınav zamanı uyuşuk olursun biyolojik saatini iyi ayarla. Yoksa dikkat eksikliğinden gümlersin. Benden tavsiye çünkü ben yaşadım :(
    (3.senem)

• Ben sabah 9-10 gibi kalkiyorum aksam 10a kadar ciddi bir sekilde calisiyorum.Genelde 11 bucugu gecmemeye calisiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.