Şimdi Ara

300-600 TL Arası Tablet Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Genel olarak e-kitap özelliğini kullanıp internette dolaşacağım, arada bir oyun oynayacağım bir tablet alacağım yakın zamanda. Ekranın görüntü kalitesinin iyi olması, gözü pek yormaması istediğim özellikler. Ayrıca belli bir süre sonra RAM yüzünden kasmasını istemiyorum o yüzden 1,5GB ve üstü RAM olursa çok iyi olur. (Ama bu fiyat aralığında zor gözüküyor, 1 GB olsa da olur.) Ekran boyutunu da 8-10 inch arası istiyorum. Fazla özellik sıraladım biliyorum ama bu özelliklere yakın tabletler biliyorsanız öneri bekliyorum. Marka olarak kesin bir tercihim yok ama ASUS, Samsung gibi markalar olursa iyi olur. Vatanbilgisayar, Bimeks gibi mağazalardan gidip alacağım, internetten değil. Teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proopiomelanocortin -- 15 Ekim 2015; 17:53:12 >

• Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Laz

quote:

Orijinalden alıntı: sosyalik

Up

İndirimde http://www.bimeks.com.tr/urun/143649/samsung-galaxy-tab-4-sm-t530-10-1--tablet-pc-beyaz.aspx

Görmüştüm ama sadece 3 mağazada gösteriyor onlar da teşhir ürünü. Teşekkürler yine de.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.