Şimdi Ara

Android 950 TL Bütçe Telefon Tavsiyeleriniz Nelerdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Babama yeni bir telefon alacağız. Max bütçe 950 tl. Düşündüğümüz markalar Sony,Samsung ve Asus. Benim aklıma ilk gelen xperia m4 aqua oldu. Şarjı baya iyi dayanıyormuş sanırım. En önemli noktalardan biri şarj konusu. Fiyatı bütçemizin civarında sanırım. Kullanım olarak oyun filan yüklenmeyecek. Fotoğraf çekimi fiyata göre fena olmazsa iyi olur. Ekranı da 5 inç ten büyük olmazsa iyi olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am I Evil ? -- 13 Ekim 2015; 16:32:56 >

• Samsung Galaxy S4 Mini i9190 uzun süre iş görür tavsiye ederim.
  • Öncelikle neye önem verdiğinizi söyleminiz gerek çünkü sizinde konu açma sebebiniz 950 TL 1000TL civarında çok fazla ürün mevcut...
    Ayrıca garantiye Distribitör garantisi olmasına çok önem veriyor musunuz bazı arkadaşlar veriyor misal ben kendi ürünüme veririm.Çünkü çok fazlaca sorun yaşanıyor.
  • Lenovo p70'i öneririm. Mevzu şarj ise 4000 mah pil var bu telefonda. Hem de daha uygun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle neye önem verdiğinizi söyleminiz gerek çünkü sizinde konu açma sebebiniz 950 TL 1000TL civarında çok fazla ürün mevcut...
    Ayrıca garantiye Distribitör garantisi olmasına çok önem veriyor musunuz bazı arkadaşlar veriyor misal ben kendi ürünüme veririm.Çünkü çok fazlaca sorun yaşanıyor.
  • xperia m4 aqua iyidir
  • Donanım Rehberi kullanıcısına yanıt
    Tabi ki garanti önemli. En önemli mevzu tasarım, ekran büyüklüğü (max 5 inç) ve batarya. Bu arada batarya derken 3000 mah ve üstü olsun diye demiyorum. O kadarı da fazla gelir çünkü telefonla aşırı oyalanmaz Oyun oynanmayacak. Fotoğraf kalitesi fiyatına göre iyi olursa çok güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am I Evil ? -- 14 Ekim 2015; 0:06:17 >
  • sony m4aqua iyi seçenek oyun oynamıyorsa ama sony c4e bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M4 aqua uygun hemde saglam ve bataryasi cok iyi performans zaten babaniza fazlasiyla yeterli gelecektir.

• Am I Evil ? kullanıcısına yanıt
    O zaman hocam sen bence Sony Xperia Z3 Compact'a bi bak uygun kampanya ile 1200 e felan alırsın belki 1100-1150 bile olur şarjındanda kamerasından da kalitesindende yana kafan rahat olur ama sen sen ol Sony Türkiye garantili al kesinlikle kesinlikle kesinlikle bak küçük ablamın sony z3c bizim eve geldiğinde bana bıraktı nedeni garantinin kapsama dışında tutması (paralel ithalat almış bilmeden) ve bana tüketici heyetine başvurabilceğimi söylediğim için bıraktı
  • Donanım Rehberi kullanıcısına yanıt
    Z3 Compact dediğiniz gibi iyi bir seçenek. M4 aqua'ya göre ekranı daha kaliteli geldi bana. Ayrıca boyutu da daha küçük ve kullanımı daha olay oluyor böylece. Biraz daha bekleyeyim belki 1000 tl ye düşer. 1 ay daha bekleyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am I Evil ? -- 14 Ekim 2015; 15:56:50 >
  • lenovo vibe x2 oyun oynamayacaksa şarjı gider

• Hocam lenovo vibe x2 cidden şık telefon fakat lenovo destekle ilgili pek iyi şeyler söylenmiyor. Ayrıca kendim de tecrübe edindim. lenovo notebook kullanıcısı olarak geçen gün destekten tatmin olmadığım için adamın biri aradı neredeyse azarlar gibi konuştu. Yok efendim niye memnun değilmişim filan diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am I Evil ? -- 14 Ekim 2015; 19:28:56 >
    1 Ay beklersen yeni telefonlarla birlikte olan telefonlarında fiyatı düşer siz bana 1 ay sonra mesaj atarsanız yardımcı olurum
    p70 alın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.