Şimdi Ara

Yardıma İhtiyacım Var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuan bütün derslerden eksiğim var tek iyiyim diyebileceğim ders türkçe ve sayısalım.Okuldan 6 da geliyorum eve ve akşamları çok soru çözemiyorum yani max 150.
    Deneme sınavı sonuçlarım çok kötü ama hatalarımı görüp kapatıyorum.Okul YGS-LYS paralel gidiyor.Sizce napmaliyim? Çok soru çözersem yapicagimi biliyorum ama olmuyor 22.30 sonra uykum geliyor.Yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MontenegroVaas -- 13 Ekim 2015; 18:37:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ortalama kaç yapıyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe 30 net garanti matematik 17 net fen 20 net sosyale vakit kalmıyor kalırsa tarihim iyi ona güveniyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MontenegroVaas -- 13 Ekim 2015; 9:14:13 >
  • SummerBreeze kullanıcısına yanıt
    Başlığı dikkat çekmek için yazdım asıl sorun nasil daha fazla soru çözebilirim

• Ya arkadasim gunleri sayip konu aciyorsunuz hem kendinizin hemde bizim moralimizi bozuyorsunuz yapmayin.

• Senin matematiğin yok daha zaten kazanamazsin tam 5 ay var

• Hocam o uykunu atmanın yolu kendini motive etmen gerek , ben eskiden 11 de yatar sabah 8.15de kalkardım uykum gelirdi(geçen seneden bahsediyorum ) . Şuan akşam 12.30da yatıp sabah 7.00de kalkıp paragraf çözüyorum.Bu psikolojik diye düşünüyorum tabi beslenmenede dikkat et çok fazla yemen veya az yemen seni halsiz düşürebilir.
  • Anlıyorum hocam deneyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: berkb22

Arkadaşlar şuan bütün derslerden eksiğim var tek iyiyim diyebileceğim ders türkçe ve sayısalım.Okuldan 6 da geliyorum eve ve akşamları çok soru çözemiyorum yani max 150.
    Deneme sınavı sonuçlarım çok kötü ama hatalarımı görüp kapatıyorum.Okul YGS-LYS paralel gidiyor.Sizce napmaliyim? Çok soru çözersem yapicagimi biliyorum ama olmuyor 22.30 sonra uykum geliyor.Yardım

Eksiklerini calisacaksin baska care yok

• Deneyeceğim,sonuna kadar...

• quote:

Orijinalden alıntı: lezzetli çipetpett

Senin matematiğin yok daha zaten kazanamazsin tam 5 ay var

Diyene bak. 151 gün 15 saat 31 dakika 18 sn var bi kere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7F03B9AEC -- 13 Ekim 2015; 18:29:09 >
  • Espiri mi yaptın değişik?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.