Şimdi Ara

Ttnet İkna Pazarlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 10 senedir ttnet kullanıyoruz memnunuz pek sıkıntımız olmadı.Martta sözleşme bitiyor.Paket 8mb 50gb akn.Babamı tembihledim ararlarsa hiçbirşey kabul etme diye.Biz bunlara 10 sene boyunca 6000-7000tl para ödedik.Sizce Telekomun bürosuna gidip 25,35,50 lik hızlardan aknsiz olanlarından biri için pazarlık yapabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• büro değilde müdürlükte biraz pazarlık şansı olabiliyor
  • o hızlarda akn'siz paket varmı hiç baktınız mı ? paktler var ama satışa kapalı çok manidar. Diğer sağlayıcılar abone alırken, ttnet'in bireysel alıma kapatması. Kurumsal ve ofise kadar fiber varsa uçuk fiyatlar koymuşlar fiberi kim kaybetmiş eve/iş yerine kadar olsun üzerine akn'siz e paket ödeceyek gücü ?

TTnet in kurumsal kullanımda ve sadece fiberse sunduğu paket

diğer ıss lerin bireysel e adsl vdsl & fiber de sunduğu akn siz paketlerin nerdeyse 3'te 1'i oranında pahalılar..
  • _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt
    8mb'te satılmıyor ama her aramalarında 8mbit teklif ediyorlar Birgün de 1mb aknsiz teklif etmişler

• 3-4 ay önce 16 Mbps AKN Yok ikna paketine 155 tl fiyat verdiler. 8mbps AKN yok 95-105 tl tam hatırlamıyorum fiyat verdiler.
  • Gladiator-TR kullanıcısına yanıt
    10 senedir müşterileriyiz.10 milyara yakın para akıttık.En azından 24 mbit aknsiz paketi hor görmesinler :/

• quote:

Orijinalden alıntı: Teixiera.

10 senedir müşterileriyiz.10 milyara yakın para akıttık.En azından 24 mbit aknsiz paketi hor görmesinler :/

Yanlış anlama ama ttnet bu kafada olduğu sürece rüyanda görürsün. Ancak aileden biri ttnette çalışırsa personel indirimi ile gerçekten Ucuz ve akksiz paket kullanabilirsin.

• DoQi kullanıcısına yanıt
    Ttnet benim oturduğum yerde oldukça önem veriyor müşterilere.Üstelik tek altyapı.Bi şansımı zorlayacağım bu konuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teixiera.

kaç senelik olursan ol farketmez.. Tekel oldukları için istedikleri gibi at koşturuyorlar. Umarım istediğiniz indirimi alırsınız.
  • Ben 11 yıllık aboneliğimi bir kalemde silmiştim. Benim sadece müşteri hizmetlerini aramaktan verdiğim 2-3bin TL para vardır bu süre içerisinde.. Ciddiyim bazen 30-40 dakika sadece hatta beklediğimi biliyorum internet koptuğu zaman.. Bunu bir de haftada bir yaparsanız cidden inanılmaz rakamlar çıkıyor..

Hattı neden iptal etmek istiyorsunuz size güzel bir kampanya yapalım demişlerdi. 16mb akk li tarifeme sanırım kotayı arttıracaklardı bende dedim ki 100mb sınırsız verirseniz akksiz o zaman kalayım TTNET'de aynı parayı verecem ama. Adam yüzüme bakarak he he tabi demişti bende zaten vermeyeceklerini bilerek vurdum kapıyı çıktım..

İyiki uydunete geçtim 2 yıldır bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum. Ara sıra kopma falan oluyor ama birkaç saat sürüyor ve 3ayda bir en fazla..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.