Şimdi Ara

ÇOK ÜZGÜNÜM Bİ YARDIM EDİN[MEZUN İÇERİR]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 118K Mezun hedef 30k hedef güzel hayaller güzel fakat insanlar ve cevre şartları berbat.
    Derdime geliyim evimiz 2katlı müstakil bizler altta üstte oturan 2 küçük çoçuklu aile var.Şimdi bu kadının ses tonu 37db telefonla konusması sürekli duyuyorum odamın üstündeki odada vakit geciyorlar sürekli ses var sabah 7de sese başlıyorlar aksam 10na kadar sürekli bi ağlama anne çoçuklara sürekli bağırıyor çoçuklar ağlıyor sürekli üstten gelen ses var koca karısını dövdüğü oluyor zaten dedikoducu biri vs yani berbat bir aile ve benim için iğrenç bir ortam oluştu kulak tıkacı aldım kütaphaneye gitmeye çalıştım olmuyor moralim inanılmaz bozuluyor milettin önüne altın tepsi ile sunulyor şartlar bende öyle değil 100bin nufuslu berbat bir ilçedeyim bir kütaphaneyi tam anayola yapmışlar araba insan sesi gırla sobayla ısınıyor 20 sandalye tek var gelin buna kütaphene deyin 2-3 dershane var 5 para etmiyorlar.Ailemden kimse benim ne istedeiğim ne yaptığımla ilgilenmiyor.Gidip babama bu aile ders çalışmama engel oluyor onların çıkması lazım desem beni tınlamaz bile ev onun kardesinin fakat evi ona zimbetlemiyor babamla arası limoni kimse yardım etmiyor ağlıyacak durumdayım yanlızım zoruma çok çok fazla gidiyor.
    Ne yapıyacağım bilmiyorum çok üzgünüm belki abartıyorsun diyenler olucak ama öyle değil sessiz bir ortam olmadıktan sonra kim okuduğunu çözdüğünü anlıyabilir ki bir öneri verin şu kardesinize

• Bir tane kulaklık al, klasik müzik eşliğinde çalış.
  • Çükütüs kullanıcısına yanıt
    hocam o şekilde nasıl min verimli bir 6saat çalısayım bu br çözüm değil ama yine teşekkürler.
  • Benim odamda komşuların tv sesi çok geliyor.Odaklanamıyorum..Mutfakta çalışıyorum mecburen..

Edit:Niye ekslilıyonuz be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3626416A3 -- 12 Ekim 2015; 20:07:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • odayı değiştirme imkanın varsa sesin daha az geldiği bi oda da çalışmayı dene genelde müzik dinleyerek çalışırım ben ama sözel dersler için gece herkes uyuyunca çalışırsın mecbur.ona göre saatini ayarlarsın.başka bişey aklıma gelmedi kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dungeon0

hocam o şekilde nasıl min verimli bir 6saat çalısayım bu br çözüm değil ama yine teşekkürler.

Dediğini pek anlamadım ama başka çaren yok, bizim mahallede bebe dolu bağırıp duruyolar başka türlü çalışamıyorum. Zaten derse dalınca müziği unutuyorsun, çocuk sesi gibi rahatsızda etmez. Ama söz olmasın şarkıda.
  • Benim odam çok sessiz

Bu mesaj konu sahibi ile ilgili değildir. Konu sahibinin yanlış anlamasını istemiyorum. -ler umrumda değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOUN_PC -- 12 Ekim 2015; 20:19:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imparatorice

Benim odamda komşuların tv sesi çok geliyor.Odaklanamıyorum..Mutfakta çalışıyorum mecburen..

mutfakla odam yapışık bunlarda mutfağıda çok kullanıyorlar mutfakta çalışan su arıtıcısının sesi geliyor bir bardağı öyle bir koyusu var ben duyuyorum
  • BOUN_PC kullanıcısına yanıt
    Ne güzel.Çok şanslısın.

• Sese alış dicem de o da o kadar kolay değil..
    Tek çare komşularını uyarmak.

• Bu ses olayı ygs anında da başına gelebilir. O yüzden alıştırmaya bak kendini. İlerde insanlara ne zor şartlar altında üniversite kazandığını anlatırsın

• kardeş ev tek oda mı? öyle değilse farklı odalarda çalışmayı deneyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: SheIsLawyer

Bu ses olayı ygs anında da başına gelebilir. O yüzden alıştırmaya bak kendini. İlerde insanlara ne zor şartlar altında üniversite kazandığını anlatırsın

zor şartlar eewt bende buna katlanabilirim diye düşünüyorm bir yandan daha köy okullarında okuyup nobel kazanan bir türk örneği varken veya yine bu berbat ilçede ilk senesinde çapa tıp kazanan varken fakat burdaki zorluk değiştirelemz bir zorluk olmadığını düşünüyorum bunu katlanmalıyım bilmiyorum bu benim motivasyonumu etkiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imparatorice

Benim odamda komşuların tv sesi çok geliyor.Odaklanamıyorum..Mutfakta çalışıyorum mecburen..

Edit:Niye ekslilıyonuz be.

nickini görünce elim otomatik - ye gidiyor :(

• müzikle ders çalış. annem babam akşam 6'ya kadar işte, odam çok sessiz ama kulakla çalışıyorum daha bi motive edici oluyor. müziksiz hiç çalışamıyorum.

ben 120 binden 2. sene 30bine çekmiştim çok zor değil düzenli çalışarak yapılabilcek birşey. bahaneleri geride bırak ve sadece derse odaklan.
  • Hani piknik alanları oluyor ya masalı vs oralara git
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiok

Hani piknik alanları oluyor ya masalı vs oralara git

100 binlik ilçede kütüphanesinde 20 sandalye olan sobayla ısınan ilçede doğuda olan ilçede o tarz bir yer varmıdır sanıyorsun ?
  • Merkezde üniversite varsa oraya git yol 2saatten uzun değilse veya arkadaşının evinde falan çalış

• ++++
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.