Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HotlineMiami

g2a'den alanlar toplam vergi falan kesintiyle ne kadara aldılar ? birde shield kullandılar mı ? herhangi bir sıkıntı çıkmaz ise bende oradan alıcam sonuçta 200tl'ye satılıyor o premium olayı

Shield dahil bide NB3 kodu kullanarak %3 indirim toplam 117 tl ye aldım. G2a da sorun olmaz.
  • Özgü® kullanıcısına yanıt
    NB3 kodu ne oluyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

NB3 kodu ne oluyor ?

Satın alma ekranında indirim kodu olarak kullan.
  • Early access bu gece 2-3 civari aciliyor.Duyulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

NB3 kodu ne oluyor ?

kinguin %5 indirim kodu..

TOP7COM

g2a'da kabul ediyor diye biliyorum..

EDİT: g2a kabul etmiyormuş..g2a geçerli kupon kodu ZONE

kinguinde fiyat uçmuş zaten..yanlış hatırlamıyorsam bir ara kuponla guardlı 114liraya alınabiliniyordu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MindWalker -- 2 Mayıs 2016; 10:05:23 >
  • g2a'da fiyatı + g2a shield 120 TL diyor. Verdiğiniz kupon kodu buna eklenince 116.63 yapıyor.
    Nasıl fiyat, alınır mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: catastrop

g2a'da fiyatı + g2a shield 120 TL diyor. Verdiğiniz kupon kodu buna eklenince 116.63 yapıyor.

valla üstat şöyle diyeyim: g2a'den 116 ya aldığın origins edition. Yani skinli sürüm 116 lirayken blizzard store'da skinsiz normal sürüm 40 euro yani 128 lira. Bu hesapla hem skinler bedavaya gelmiş oluyor hem de 10-12 lira cebimizde kalıyor. Ben bir süre araştırdıktan sonra kesinlikle g2a'den alınması taraftarı oldum. Hiçbir risk de yok, garantisini veriyorlar g2a shield ile.

Ha open betaya 3'ünde değil 5'inde gireceğiz ve keylerimizi geç alma ihtimalimiz var ama olsun. bence değer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûiji -- 2 Mayıs 2016; 13:19:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: catastrop

g2a'da fiyatı + g2a shield 120 TL diyor. Verdiğiniz kupon kodu buna eklenince 116.63 yapıyor.

Alinir bence guvenilir saticiysa shiled kalkabilir ama ufakta olsa risk 5 10 tllik oyun degil

• Şimdi biz bu pre order ı yapıp önceden aldık da kaç gün oynama şansımız olacak? 3 ünden itibaren oyun bize full açık mı yoksa 3-9 arası oynanıp kapanacak sonra 24 ünü mü beklemek zorunda kalıcaz? pek fazla oyun almıyorum da saçma bi soruysa kusura bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeito

Şimdi biz bu pre order ı yapıp önceden aldık da kaç gün oynama şansımız olacak? 3 ünden itibaren oyun bize full açık mı yoksa 3-9 arası oynanıp kapanacak sonra 24 ünü mü beklemek zorunda kalıcaz? pek fazla oyun almıyorum da saçma bi soruysa kusura bakmayın.

Ayin 3 -9 arasinda oynicaksin sonra kapanicak

• Fazla olan keyi olanlar PM atabilir mi acaba ?
  • Bana key gelmedi..elinde fazla olan ya da kullanmayacak olan bi arkadaş var mı ?

• Yûiji kullanıcısına yanıt
    Başka yerden almanın tek dezavantajı var pre-ordera özel Widow skini sadece Battle.net dükkanında mevcut. Originsteki skinler sonradan da alınabilir, ama bu skin hiç bir şekilde elde edilemez.
  • Demin g2a'dan aldım, en son aşamada bir de ödeme ücreti ekledi ve son fiyat 122 TL'ye geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Başka yerden almanın tek dezavantajı var pre-ordera özel Widow skini sadece Battle.net dükkanında mevcut. Originsteki skinler sonradan da alınabilir, ama bu skin hiç bir şekilde elde edilemez.

Haklısın. Ben sniper karakterleri oynayamadığımdan onu hiç sorun etmedim tamamen aklımdan çıkmış o yüzden.
  • Yalnız hocam ben oyunu 29 Nisan'dan önce alanlar 3 Mayıs'ta sınırsız erişime sahip olucak diye okumuştum bi yerde. Zaten bu ayın sonunda çıkıyor yanlış bilmiyosam. Oyun çıkana kadar erişimleri devam edicek 29 Nisan'dan önce alanların. Ama oyun tam çıkışını gerçekleştirdiğinde bütün oynadıkları, istatistikler vs sıfırlancak yeni başlayan insandan farkı olmıycak. Yanlışsam biri düzeltebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Smiley.

Yalnız hocam ben oyunu 29 Nisan'dan önce alanlar 3 Mayıs'ta sınırsız erişime sahip olucak diye okumuştum bi yerde. Zaten bu ayın sonunda çıkıyor yanlış bilmiyosam. Oyun çıkana kadar erişimleri devam edicek 29 Nisan'dan önce alanların. Ama oyun tam çıkışını gerçekleştirdiğinde bütün oynadıkları, istatistikler vs sıfırlancak yeni başlayan insandan farkı olmıycak. Yanlışsam biri düzeltebilir

hocam inşallah öyledir valla kim bekleyecek bi da 15 gün daha :) kesin bi saati var mı bu gece kaçta başlıyomuş acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeito -- 2 Mayıs 2016; 21:08:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Smiley.

Yalnız hocam ben oyunu 29 Nisan'dan önce alanlar 3 Mayıs'ta sınırsız erişime sahip olucak diye okumuştum bi yerde. Zaten bu ayın sonunda çıkıyor yanlış bilmiyosam. Oyun çıkana kadar erişimleri devam edicek 29 Nisan'dan önce alanların. Ama oyun tam çıkışını gerçekleştirdiğinde bütün oynadıkları, istatistikler vs sıfırlancak yeni başlayan insandan farkı olmıycak. Yanlışsam biri düzeltebilir

Sanmiyorum ama keske oyle olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spaceman81 -- 2 Mayıs 2016; 21:37:54 >
  • Blizzard Açık Beta için ufak bir sinematik yayıkladı Türkçe Altyazı hazırladık iyi seyirler!

• key varsa çok tatlı olur reddit ten bir şey çıkmayacak
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.