Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta'yi deneyebilen var mi?
    Bekliyoruz ama hala bir hareket yok lanet olasi
  • Beklemedeyiz çıksada oynasak.
  • Birde satın aldık yani, ver kodumuzuda alışalım biraz blizz.
  • Bu beta ne zaman bize yayinlanacak bilgisi olan var mi?
    Adamlar ne kadar zamandir oynuyorlar hala bize gelmedi.
  • Oyunu satın alanlara beta kodu vermemeleri büyük ayıp gerçekten,
  • Overwatch'un çıkış tarihi açıklandı detaylar ve merak ettikleriniz geniş bi yazı dizisi halinde sizlerle olacak

Overwatch [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ashandle -- 7 Mart 2016; 22:22:00 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Açık beta

5–9 Mayıs 2016
  • Ahanda buraya yazıyorum 5 Mayısta çökecek Blizzin serverlar komple
  • Blizzard yine her zaman yaptığı gibi oyunun ilk çıkışında patlamaz diye umuyorum zira feci heyecan yaptı herkes; server'ları çok ciddi kapasitelere çıkartmış olmaları gerekiyor. Bence bu sefer asıl release'de değil early access kısmında patlayacaklar - hazır millet oyun resmi olarak çıkmadığı için biraz daha insaflı davranırken toparlayacaklar.

Bir de kahramanlar hakkında ne düşünüyorsunuz merak ediyorum. Ben böyle millet ülke bazında ilerlediği için ister istemez Türk kahraman nasıl olacak diye kafaya ciddi ciddi taktım, akabinde şöyle bir şey çıktı ortaya:

https://www.youtube.com/watch?v=YpaaqoGfIxM

• Kardeş sitemiz Geek.xyz'den Türkçe altyazılı yeni Overwatch Kısa Animasyon Serisi!

• Konu sahibi arkadaş tüm mesajları ana başlıkta toplayabilir mi ? Veyahut bir yönetici. Gereksiz reklam kokan hareketleri de bir zahmet yapmasanız daha iyi olur diyorum, ana başlığa toplanır emek veren arkadaş en alta yazıya 1 adet link gömerek bırakır, yani bunun üsülü budur... Forumu link çöplüğüne çevirmenin alemi de yok, meraklıları da zaten tıklar veyahut arar bulur.
    ----
    Diğer yandan ayrı ana forum başlığı açılmalı bu oyun için düşüncesindeyim (açılacaktır heralde).
    ----
    Bu arada oyun hakkında konuşmak gerekirse, yapımcı diğer bir çok alanda kendisini kanıtlamış bir şirkettir burada da popüler bir oyun daha getiriyor. Moba-FPS karışımı olmasıda cabası... Ücretli olmasıda + - göreceli bir konu ama yaş seviyesini yükselteceği kesin.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Şu sıralar yoğunum haftasonu başlığı ve ilk mesajı tümüyle yanileyeceğim
  • 24 mayısmı yoksa 6 mayısmı kesin tarih hangisi ?
  • Kuralsiz111 kullanıcısına yanıt
    5-9 Mayıs açık beta, 24 Mayıs oyunun çıkış tarihi.
  • EXios kullanıcısına yanıt
    eyw
  • Oyun çıktığında fiyatının ne kadar olacağı belirlendi mi? Ona göre para biriktirmem gerekiyor.En ucuza nereden alabileceğimizi de söylerseniz çok sevinirim.
  • KanameSama kullanıcısına yanıt
    125 lira ön sipariş.g2a da.
  • Oyun hakkında fazla konuşan yok. Oyun alınmalı mı sizce.?

Oyun büyük bir dalga ile geliyor ama sanki bir kopukluk hissettim...Türkiye de pek dillendirilmediği için mi acep.?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.