Şimdi Ara

iOS Facebook, 3D Touch desteği kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  iOS Facebook, 3D Touch desteği kazandı

Sosyal medyanın devi ismi Facebook, iOS uygulamasına 3D Touch desteği getirdi.

Apple'ın 3D Touch teknolojisine sahip yeni akıllı telefonları iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'a özel gelen güncelleme, kişilerin direkt olarak uygulama simgesi üzerinden fotoğraf ya da video çekebilmesine, arkadaşlarıyla fotoğraf ya da video paylaşmasına ya da yeni içerikler yazmasına imkan tanıyor. Böylece bahsi geçen işlemler için uygulamayı açmaya gerek kalmıyor, bu da uzun vadede ciddi veri tasarrufu getiriyor.

Facebook'un iOS sürümüne aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

• Androidde 10 sanedir olan özellik :D

• O yüzden 3d touch destekli androidler yolda 10 sene android taş devrindeydi şimdi tunç devrinde herhalde ben o çağda yaşamadığım için bilmiyorum.:D
  • widget yok hocam istersen 4d olsun çoklu görev özelliği yaramaz kalem i yeni çıkaran nokia değildi heralde note serisinden çalmadımı ayrıca marsmellow nexusta ios 9 u bitirmiş aç bak istersen videolara hız hız kız olmuş :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroy00 -- 12 Ekim 2015; 19:56:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: destroy00

bi tanede alsınkar özellik widget yok hocam istersen 4d olsun çoklu görev özelliği yaramaz kalem i yeni çıkaran nokia değildi heralde note serisinden çalmadımı ayrıca marsmellow nexusta ios 9 u bitirmiş aç bak istersen videolara hız hız kız olmuş :D

• Bir kere widget var ios 8 ile bende android kullandim ilk kullandigin gibi hic bi zaman olmuyor hatalar kasmalar marketin kalitesizligi bu yuzden satip iphone ve ipad aldim ozellikle ipadten cok memnunun ipad air 2 split wiew,picture in picture,el hareketleri appstore benim istedigim bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Androidde 10 sanedir olan özellik :D

İos resmen emekliyor, wp ile yarışır halde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 13 Ekim 2015; 11:22:32 >
  • quote:

kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Crazyboy91

Bir kere widget var ios 8 ile bende android kullandim ilk kullandigin gibi hic bi zaman olmuyor hatalar kasmalar marketin kalitesizligi bu yuzden satip iphone ve ipad aldim ozellikle ipadten cok memnunun ipad air 2 split wiew,picture in picture,el hareketleri appstore benim istedigim bu.

Hocam ekrana eklenmio üst bara ekleniyor tek

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

quote:

kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş :)

Haha hocam ne alaka iosta var bende ama eksiklikler fazla :D

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

İos resemen emekliyor, wp ile yarışır halde

Katılıyorum

• 3D touchun şu haberdeki gibi kullanımı o kadar faydasız ve boşki ne yani uygulamayı açmadan bişey paylalmak biraz daha kolaylaştırmak cart, curt geçin bunları.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.