Şimdi Ara

dis hekimligini birakmali miyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba ben bu sene mku dis hekimligini kazandim 3 haftadir okula gidiyoruz salatalik soyamayan ben mumdan dis yapmaya calisiyorum.Puanim istanbuldaki okan kemerburgaz gibi tiplarin yuzde 50 burslusuna yetiyor oraya mi gecmeli miyim yoksa eczacilik ftr gibi bolumlere gecmek mi mantikli yardimlarinizi bekliyorumooo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• daniellsaadam01 kullanıcısına yanıt
    Para dert değilse kesinlikle tıpa geç,onun dışanda bölümü değişmeni önermem zamanla alışırsın.

• Centaureea C kullanıcısına yanıt
    Ya para onemli tabide ozelde birakiyorlarmis para icin oyle mi

• Bırakıyorsan hakkını bana ver mumdan dişi geçtim okey masası bile kurarım

• Bırak ya milletin ağzıyla uğraşma

• Eren_SD kullanıcısına yanıt
    Hahahahaha. Mumu eline verince ilk dersten anlarsin

• İlk aydan sabundan diş mi yaptırıyolar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3626416A3 -- 12 Ekim 2015; 19:42:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilk aydan degil ilk haftadan daha teoriklerde var bizim fakultede 50 kisiden 40 kisi manuplasyondan kalmis alttan aliyorlar galina alytan alma olayi diste bir tek bizim unide vardi onuda bizim sansimiza kaldirdilar

• Bırakmalısın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • RealPlayer09 kullanıcısına yanıt
    Hocam acar misin biraz birakinca ne yapmaliyim sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: daniellsaadam01

Merhaba ben bu sene mku dis hekimligini kazandim 3 haftadir okula gidiyoruz salatalik soyamayan ben mumdan dis yapmaya calisiyorum.Puanim istanbuldaki okan kemerburgaz gibi tiplarin yuzde 50 burslusuna yetiyor oraya mi gecmeli miyim yoksa eczacilik ftr gibi bolumlere gecmek mi mantikli yardimlarinizi bekliyorumooo

Diş bırakılır mı be hocam. Ben Mat öğretmenliği okuyorum. Lanet olası eğitim bilimleri dersi berbat. Diş için hazırlanıyorum tekrar

• Hocam inan dis kadar berbat olamaz elimide bir mum surekli oyuyoz bir de teorikler var anliyacan hevesini 1 haftada bitiriyo. HedefiN tip olsun disten her turlu iyidir

• Sorun mumdan diş yapamamaksa bırakma ,sonuçta tıp yatarak bitmiyor.ama dersenki ideallerim var bırak ozaman.

• Bırak paralı tıbba geç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Idealim yok ama dis bana uygun degil tip daha uygun gibi geliyor

• Kardeşim dişle tıpın ortak dersleri var ama müfredat farkı var bildiğim kadarıyla. Tıpta dersler çok yoğun işleniyor. Tıbbi biyoloji dersimize giren hoca aynı zaman dişte de tıbbi biyoloji dersine giriyor. Onlara daha basit anlattığını söyledi. Zaten onların ders notlarından da anlaşılıyor. Ne bileyim anatomi genel anatomi diye veriliyor dişe. Diğer fizyoloji, histoloji biyofizikte de durum aynıdır. Hatta bildiğim kadarıyla biyokimya yerine genel kimya ve organik veriliyor dişte. Tıp dişe göre hem daha zor hem de sana yüklediği sorumluluk çok fazla. İnsanı komple a'dan z'ye öğretip sonra sana can emanet edilecek. Bunu göze alabiliyorsan geç tıpa ama inan heykeltraşlık da neymiş diyeceksin sonra.
  • quote:

Ya para onemli tabide ozelde birakiyorlarmis para icin oyle mi

öyle. bırakıyorlar, binbir zorluk çıkarıyorlar.
  • quote:

Hocam inan dis kadar berbat olamaz elimide bir mum surekli oyuyoz bir de teorikler var anliyacan hevesini 1 haftada bitiriyo. HedefiN tip olsun disten her turlu iyidir

Günde 8 saat ders pratiklerden önce 2 soruluk sınav pratikte rapor hazırlama anatomi tıbbi biyoloji tıbbi genetik tıp tarihi mesleki İngilizce biyofizik mikrobiyoloji tıbbi genetik kısacası tıp baya zor iyi duşun tamam diş de zor ama tıp da baya zor en rahatı ilk.mat oğr 3 ders varmış 3 ders de dışardan

• Hocam dersler bizdede acaip yogun dedigin gibi sizinki kadar ayrinti degil ama bizde teorigi sayfalarca nottan calisacaz bide ustune pratikler olunca tip daha cazip geliyo bana

• quote:

Orijinalden alıntı: tıpçıgenç10k

quote:

Hocam inan dis kadar berbat olamaz elimide bir mum surekli oyuyoz bir de teorikler var anliyacan hevesini 1 haftada bitiriyo. HedefiN tip olsun disten her turlu iyidir

Günde 8 saat ders pratiklerden önce 2 soruluk sınav pratikte rapor hazırlama anatomi tıbbi biyoloji tıbbi genetik tıp tarihi mesleki İngilizce biyofizik mikrobiyoloji tıbbi genetik kısacası tıp baya zor iyi duşun tamam diş de zor ama tıp da baya zor en rahatı ilk.mat oğr 3 ders varmış 3 ders de dışardan

Toplam 6 ders var

2 ders uzaktan eğitim girmesen de olur
    1 ders ingilizce muafiyet var Am is are sordular.
    3 ders kalıyor işte. Ama Psikopat Eğitim Bilimci var.

Bölüm diğerlerine göre hafif ama üniversite ve şehir kötü. Boğaziçi ODTÜ de Kazansam bu bölümü bitirirdim özel derste çok fark ediyor çünkü.

Ama arkadaşlarım tıp diş hukuk müh filan kazandı öğretmen olmak zoruma gidiyor.

Her gün kafamı duvarlara vurmaktan yamuldu galiba.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.