Şimdi Ara

Max 2000 tl tavsiye@#%&

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ve varsa bayanlar bana 2000 liraya kadar olan telefonlardan en iyi olanı söyler misiniz?
    Ayrıca lütfen sadece telefon ismini yazıp bırakmayın eger Oyle yapacaksanız hiç tavsiye vermeyin bile, yardımcı olmuyor.
    Düşündüklerim z3c,z3,lg g4,note 4,htc one m8,m9 gibi telefonlar.Ha bide meizu mx5 ide bekliyorum onun hakkında ne düşünüyorsunuz?Meizu ya gercekten olumlu bakıyorum.z5c beklemeli miyim ayrıca?z5c sanki z3c dan cokta farklı degil gibi ne dersiniz?
    Samsungun diger modellerini ve iphone istemiyorum.Birde düşündügüm konu acaba ekran büyük olursa taşımakta sıkıntı olur mu?Cebe sıgmaz nasıl taşıyabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sichern -- 12 Ekim 2015; 7:38:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birde mesela lg g4 icin cok sarj yer diyorlar eger oyleyse benim icin o telefonun degeri yoktur.Sarj,stabilite ve ses kalitesi benim icin önemlidir.

• LG G4'ün şarj sorununu powerbank ile çözebilirsiniz ya da note 4 alın performans,işlevsellik,batarya olarak daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sichern

Birde mesela lg g4 icin cok sarj yer diyorlar eger oyleyse benim icin o telefonun degeri yoktur.Sarj,stabilite ve ses kalitesi benim icin önemlidir.

Çok şarj mı yer ya? Benim de aklımdaydı bu telefon.

Sony z5 mi alsam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freeze MF

LG G4'ün şarj sorununu powerbank ile çözebilirsiniz ya da note 4 alın performans,işlevsellik,batarya olarak daha iyi

Note 4 cok büyuk degil mi ya tasimada sıkıntı olmaz mı?Cepte falanda durmaz bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sichern

quote:

Orijinalden alıntı: Freeze MF

LG G4'ün şarj sorununu powerbank ile çözebilirsiniz ya da note 4 alın performans,işlevsellik,batarya olarak daha iyi

Note 4 cok büyuk degil mi ya tasimada sıkıntı olmaz mı?Cepte falanda durmaz bu.

Ben kullanıyorum alışıyosun ben çok fazla zorluk çekmedim cebe rahat giriyor hatta huawei g7 ile aynı boyutta
  • Bu paraya note 4 alın hocam.pişman olmazsınız.

• Sichern kullanıcısına yanıt
    g4 çok ideal s6 da zorlanabilir
  • Meizu hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Meizu hakkında ne düşünüyorsunuz?

• z3 plus 2000 e düştü z3 plus derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

z3 plus 2000 e düştü z3 plus derim

Birde o var secenekler arasında ama su meizu mx5 hakkında ne düsünuyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

z3 plus 2000 e düştü z3 plus derim

nerde 2000 hocam?
  • O fiyata M9 bulabiliyorsan öp başına koy ben 2800'e aldım Seni bilmem ama ben M9'un tasarımının çok güzel olduğunu düşünüyorum.İçindeki donanımı bir hayli güçlü ve uzun süre götürür.Arayüz akıcılığı stabilitesi ve müzik performansı da cabası.M9 candır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.